Театр народного танцю "Заповіт"

Островська Каріна Володимирівна - завідувач кафедри народної хореографії Харківської державної академії культури, балетмейстер театру народного танцю "Заповіт".

Наш колектив за 30 років творчої діяльності дуже багато гастролював. Ми мали справи з багатьма компаніями, які є організаторами фестивальних та конкурсних поїздок і подорожей. Але останнім часом, після знайомства з Львівською компанією "Христофор-Тур", ми зупинили свій вибір тільки на них. Це команда справжніх професіоналів свого діла, з ним завжди дуже приємно мати справу! По-перше, що одразу привернуло нашу увагу, це дуже чітка організація поїздки, все те що планується, завжди виконується, і по -друге, всі ті хто працює в цій компанії дуже комунікабельні і приємні в спілкуванні люди! Вони дійсно знають багато цікавого про ті країни, куди здійснюється подорож.

Одна із наших поїздок була на Міжнародний фестиваль танцю в Македонію. Це була неймовірна подорож і цікавий досвід для нас. Ми побачили дуже гарні міста, побачили багато цікавих фольклорних колективів, що є дуже важливим для виховання наших студентів. Всі питання, що виникали під час подорожі, вирішувались дуже швидко, чітко і всі були задоволені! Працівники компанії є дуже гарними організаторами, які допоможуть в будь-якій справі, яка може виникнути під час поїздки. Ми дуже раді знайомству з цією чудовою командою професіоналів та сподіваємось на подальшу співпрацю і бажаємо всім працівникам компанії всього найкращого!