Автобусний тур

Таємниці Охриду

Hotel Aura 4* (Охрид, Македонія)
(Молодіжний відпочинок)
Місце класного керівника БЕЗКОШТОВНЕ!

Програма туру

Програма

[ЕКО-відпочинок]
7 днів відпочинку на березі озера
розваги на воді і романтичні вечори на березі озера
+ 2-разове харчування

Місто Охрид. Прогулянка вузенькими вуличками старого міста колишньої столиці Першого Болгарського царства зворушливо занурює у часи правління царя Самуїла. Обшарпані часом будинки та старовинні фортеці контрастують витонченою архітектурою церков та мальовничими сучасними спорудами. Повсюди ведуться розкопки у пошуках загублених артефактів. Найбільші артефакти Охриду - стародавній амфітеатр та фортеця царя Самуїла.

Озеро Охрид. Такої прозорої води, як в озері Охрид, мабуть, немає більше у Європі! + Чисте повітря!!! Адже, озеро оточене високими горами, а гірські схили вкриті хвойними і мішаними лісами. Милуємось фантастичними краєвидами, відпочиваємо і оздоровлюємось...

1 день

Виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Румунія. Нічний переїзд на озеро Охрид (Македонія).

2 день

Приїзд на Озеро Охрид. Вільний час...
Поселення групи з 14:00.

ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД
З перших хвилин перебування біля Охриду, потрапляємо в обійми надзвичайно красивих пейзажів навколо мальовничого озера. Гаряче сонце яскраво виблискує на водяній гладі. І всім туристам кортить якомога швидше пірнути у чисту блакить озера Охрид.

Вечеря.
Ночівля.

3 день

Сніданок.

ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД
Озеро Орхид - вабить туристів своєю дивовижно чистою водою. Найглибше балканське озеро зберегло свою унікальну екосистему і продовжує милувати око, як і 6 мільйонів років тому, коли воно утворилось!

Екскурсія по місту Охрид.

Місто Охрид - “перлина” Македонії та її серце на кришталево чистому озері. Це головне курортне місто країни, центр православ’я, місто прекрасних виробів із охридського бісеру, смачна риба - охридський пструг та мальовничі заходи сонця. Ви побачите: старе місто з вузькими вуличками та ідеально збереженою балканською архітектурою, фортецю царя Самуїла - колишній оборонний мур міста, собор Св. Софії, побудований ще в 9 столітті, церкву Іоанна Богослова - місце неймовірних краєвидів, набережну міста Охрид та багато інших цікавих місць.

Вечеря.
Ночівля.

4 день

Сніданок.

ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД

Додатково Ви можете:
 • відвідати монастир Св. Наума — молодшого учня Кирила та Мефодія. Під пагорбом, на якому розташований монастир, течуть цілющі джерела. Ви побачите красиву церкву на пагорбі, прикладетеся вухом до саркофагу та почуєте биття серця Наума, познайомитесь з господарями цього чудового місця — павичами, зможете здійснити прогулянку на кораблику по найчистіших водах річки Дрим і скуштувати страви смачної македонської кухні (15 євро/особа).
Повернення в готель.

Вечеря.
Ночівля.

5 день

Сніданок.

ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД

Додатково Ви можете:
 • відвідати музей на воді на Охридському озері. Це унікальне місце, яке відображає древнє поселення людей, які жили тут 3 тис років тому в дерев’яних будиночках на воді та харчувались рибою, якої в Охридському озері на той час було так багато, що можна було зачерпнути відром. Ви побачете це місце на власні очі та почуєте багато цікавого про древні часи (10 євро/особа)
Повернення в готель.

Вечеря.
Ночівля.

6 день

Сніданок.

ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД
Підвечір простора набережна курорту Охрид перетворюється на душевну територію з колоритними рибними ресторанами, де можна замовити особливу Охридську форель.

Вечеря.
Ночівля.

7 день

Сніданок.

ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД.

Додатково Ви можете:
 • яскраво відсвяткувати закінчення школи в одному із розважальних закладів міста Охрид. Випускний в Македонії на березі мальовничого озера Охрид - надзвичайна атмосфера, запальна музика і танці, веселі пригоди чекають на Вас [Організація випускного вечора в Охриді, Македонія (ціни уточнюються)].

Вечеря.
Ночівля.

8 день

Сніданок.
Виселення з готелю

Переїзд у Скоп’є (Македонія).

Екскурсія столицею Македонії.

Скоп’є - столиця Македонії, місто, яке асоціюється з Олександром Македонським та Матір’ю Терезою, з часами Римської імперії та активного розвитку сьогодення. Ви побачите: Кам’яний міст через ріку Вардар, фортецю Кале, пам’ятник Олександру Македонському, церкву Св. Спаса та багато цікавого.

Вільний час... Нічний переїзд у Львів.

9 день

Приїзд випускників у Львів.

Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про відпочинок в Македонії на озері Охрид ;)

У вартість входить
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелі (тримісне розміщення);
 • харчування згідно програми (сніданки + вечері);
 • супровід керівника групи;
 • оглядові екскурсії, вказані в програмі.
Додатково оплачується
 • медичне страхування на період подорожі
 • додаткові екскурсії та вхідні квитки в екскурсійні об’єкти:
  - відвідування монастиря Св. Наума та подорож на паромі по озеру - 500 грн/особа;
  - відвідування музею на воді - 335 грн/особа;
  - святкування "випускного вечора" в Македонії - ціни уточнюються.
Переваги:
 • проживання в готелі 4* на березі озера з чудовою зеленою територією;
 • мінімум витрат під час подорожі адже в Македонії “приємні” ціни;
 • оглядова екскурсія по старому місту Охрид у вартості;
 • унікальна можливість для випускників відвідати надзвичайної краси місця незвіданої Македонії та зробити яскраві фотогорафії на згадку!