Автобусний тур

Випускний на кришталево чистому озері Охрид

Молодіжний відпочинок на озері Охрид!
ТРИРАЗОВЕ ХАРЧУВАННЯ У ВАРТОСТІ!

Програма туру

Програма

Місто Охрид. Прогулянка вузенькими вуличками старого міста колишньої столиці Першого Болгарського царства зворушливо занурює у часи правління царя Самуїла. Обшарпані часом будинки та старовинні фортеці контрастують витонченою архітектурою церков та мальовничими сучасними спорудами. Повсюди ведуться розкопки у пошуках загублених артефактів. Найбільші артефакти Охриду - стародавній амфітеатр та фортеця царя Самуїла.

Озеро Охрид. Такої прозорої води, як в озері Охрид, мабуть, немає більше у Європі! + Чисте повітря!!! Адже, озеро оточене високими горами, а гірські схили вкриті хвойними і мішаними лісами. Милуємось фантастичними краєвидами, відпочиваємо і оздоровлюємось...


1 день

Виїзд зі Львова. (можлива підсадка у Стрию, Ужгороді).
Перетин кордону...
Нічний переїзд на озеро Охрид (Македонія).

2 день

Приїзд на Озеро Охрид.
Поселення групи з 14:00.
Обід. Вільний час...

ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД
З перших хвилин перебування біля Охриду, потрапляємо в обійми надзвичайно красивих пейзажів навколо мальовничого озера. Гаряче сонце яскраво виблискує на водяній гладі. І всім туристам кортить якомога швидше пірнути у чисту блакить озера Охрид.

Вечеря.
Ночівля.

3 день

Сніданок.

ЗУМБА - запальні танці.

ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД
Озеро Орхид - вабить туристів своєю дивовижно чистою водою. Найглибше балканське озеро зберегло свою унікальну екосистему і продовжує милувати око, як і 6 мільйонів років тому, коли воно утворилось!

Обід. Вільний час...
ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ

Вечеря. Ночівля.

4 день

Сніданок.
ЗУМБА - запальні танці на пляжі.

Екскурсія по місту Охрид.
Місто Охрид - “перлина” Македонії та її серце на кришталево чистому озері. Це головне курортне місто країни, центр православ’я, місто прекрасних виробів із охридського бісеру, смачна риба - охридський пструг та мальовничі заходи сонця.

Ви побачите: старе місто з вузькими вуличками та ідеально збереженою балканською архітектурою, фортецю царя Самуїла - колишній оборонний мур міста, собор Св. Софії, побудований ще в 9 столітті, церкву Іоанна Богослова - місце неймовірних краєвидів, набережну міста Охрид та багато інших цікавих місць.

Повернення в готель.
Обід. Вільний час...
ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД

Вечеря. Ночівля.

5 день

Сніданок.

Додатково Ви можете:

 • здійснити прогулянку на кораблику та відвідати монастир Св. Наума — молодшого учня Кирила та Мефодія. Під пагорбом, на якому розташований монастир, течуть цілющі джерела. Ви побачите красиву церкву на пагорбі, прикладетеся вухом до саркофагу та почуєте биття серця Наума, познайомитесь з господарями цього чудового місця — павичами, зможете здійснити прогулянку на кораблику по найчистіших водах річки Дрим і скуштувати страви смачної македонської кухні (20 євро/особа).

Повернення в готель.
Обід. Вільний час...
ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД

Вечеря. Ночівля.

6 день

Сніданок.

ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД
Підвечір простора набережна курорту Охрид перетворюється на душевну територію з колоритними рибними ресторанами, де можна замовити особливу Охридську форель.

Обід. Вільний час...

Вечеря. Ночівля.

7 день

Сніданок.
Виселення з готелю...

Переїзд у Львів.

8 день

Приїзд випускників у Львів.


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про відпочинок в Македонії на озері Охрид ;)

У вартість входить
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелі 3-4 *(тримісне та чотиримісне розміщення);
 • харчування - триразове;
 • оглядова екскурсія по Охриду;
 • супровід керівника групи.
Додатково оплачується
 • медичне страхування на період подорожі (235 грн для осіб до 60 років, 355 грн для осіб до 65 років, 470 грн для осіб до 70 років);
 • додаткові екскурсії та вхідні квитки в екскурсійні об’єкти: відвідування монастиря Св. Наума та подорож на паромі по озеру - 20 євро/особа.
Переваги:
 • ЕКО-відпочинок кришталево чистому озері Охрид;
 • ZUMBA для всіх бажаючих;
 • 6 днів відпочинку на надзвичайно чистому озері Охрид;
 • 3-разове харчування;
 • оглядова екскурсія по старому місту Охрид у вартості;
 • розваги і романтичні вечори на березі озера;
 • гарні фотографії на фоні красивих пейзажів.