Автобусний тур

СОНЯЧНА ГРЕЦІЯ ТА НЕЗВІДАНА МАКЕДОНІЯ

Для багатьох мандрівників відпочити у Греції саме в оксамитовий сезон - це заповітна мрія життя! На відпочиваючих у легендарній Еладі чекає освіжаючий бриз Егейського моря і прозора морська блакить, затишок та тепле море. Мрії з нами завжди збуваються!

Програма туру

Програма

1 день

Виїзд зі Львова.
Перетин кордонів.
Нічний переїзд в Скоп’є (Македонія).

2 день

Приїзд в Скоп’є (Македонія).
Пішохідна екскурсія по місту Скоп’є. Скоп’є - столиця невеликої країни Північна Македонія. Ви відвідаєте фортецю Кале, церкву Святого Спаса, древній кам’яний міст та багато цікавого.

Переїзд на п-ів Халкідіки у місто Ханіоті.
Поселення в готель.
Ханіоті - затишне курортне містечко наповнене зеленими парками з безліччю квітучих клумб і височенними пальмами, які кронами наввипередки тягнуться до гарячого грецького сонця.
Вечеря. Ночівля.

3 день

Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.
Насолоджуємось відпочинком на красивих пляжах курорту Ханіоті. Не поспішаючи, прогулюємось пальмовими алеями і знайомимось з півостровом Халкідікі...
Обід.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.
Ночівля.

4 день

Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.
Відпочиваючи в Ханіоті, ви з першого разу закохаєтесь у чудове Егейське море та довершені панорами білосніжних котеджів з терасами на березі.
Обід.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.
Ночівля.

5 день

Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.
Курорт Ханіоті - це дивовижні пейзажі зелених гір разом казковими будиночками покритими черепицею, які чергуються з оливковими кронами, кипарисами та ароматними виноградниками.
Обід.

Додатково Ви можете:

 • відвідати місто Салоніки (Греція). Це культурний центр Греції, місто, розташоване на затоці Термаїкос. Тут ви побачите символ міста — Білу Вежу на набережній, християнську святиню - храм Святого Димитрія, кріпосні стіни у Верхньому місті, стародавню Агору. У затишній таверні рекомендуємо спробувати справжній грецький салат, мусаку та дзадзикі :) (20 євро/особа).

Повернення в готель.
Ночівля.

6 день

Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.
Кажуть, що у греків тривалість життя вища, через те що вони сплять у сієсту, п'ють тільки домашнє вино і їдять дуже багато оливок. Маємо кілька днів щоб відчути себе справжнім греком! Рецепт оздоровлення дуже простий ;)
Обід.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.
Ночівля.

7 день

Сніданок. Виселення з готелю...
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ на курорті Ханіоті завжди наповнений яскравим розвагами на воді та хвилями романтичного настрою. Неодмінно придбайте кілька сувенірів на згадку та друзям!
Обід.

Переїзд на озеро Охрид (Македонія).
Поселення в готель.
Ночівля.

8 день

Сніданок. Виселення з готелю.
Екскурсія по місту Охрид. Місто Охрид - “перлина” Македонії та її серце на кришталево чистому озері. Це головне курортне місто країни, центр православ’я, місто прекрасних виробів із охридського бісеру, смачна риба - охридський пструг та мальовничі заходи сонця. Ви побачите: старе місто з вузькими вуличками та ідеально збереженою балканською архітектурою, фортецю царя Самуїла - колишній оборонний мур міста, собор Св. Софії, побудований ще в 9 столітті, церкву Іоанна Богослова - місце неймовірних краєвидів, набережну міста Охрид та багато інших цікавих місць.

Додатково Ви можете:

 • відвідати монастир Св. Наума - молодшого учня Кирила та Мефодія. Під пагорбом, на якому розташований монастир, течуть цілющі джерела. Ви побачите красиву церкву на пагорбі, прикладетеся вухом до саркофагу та почуєте биття серця Наума, познайомитесь з господарями цього чудового місця - павичами, зможете здійснити прогулянку на кораблику по найчистіших водах річки Дрим і скуштувати страви смачної македонської кухні (15 євро/особа).


ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ.
Нічний переїзд у Львів.

9 день

Пізній приїзд у Львів.Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про відпочинок у Греції  ;)

У вартість входить
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелі 3* (тримісне та чотиримісне розміщення);
 • харчування згідно програми (сніданки+обіди);
 • оглядові екскурсії, вказані в програмі;
 • курортний збір в готелі;
 • супровід керівника групи.
Додатково оплачується
 • медичне страхування на період подорожі (160 грн);
 • додаткові екскурсії: Салоніки - 20 євро/особа;
 • монастир св.Наума - 15 євро/особа;
 • двомісне та одномісне розміщення;
 • вечері - 7 євро/особа/вечеря.
Переваги:
 • 5 днів на Егейському морі у Греції;
 • відпочинок на кришталево чистому озері Охрид;
 • у Греції 2-разове харчування;
 • екскурсії по Скоп’є та Охриду у вартості;
 • можливість відвідати міжнародний фестиваль народних танців та співів у Греції.