Автобусний тур

ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ В УГОРЩИНУ

Родзинка туру - термальні купальні в Мішкольц-Тапольца!

Програма туру

Програма

Родзинка туру - унікальні печерні купальні Мішкольц-Тапольца з цілющими термальними джерелами - улюблене місце для відпочинку та оздоровлення туристів. В часи Римської імперії сюди спеціально приїзджали лікуватись римські легіонери. Сьогодні Мішкольц-Тапольца - це популярний термальний курорт з химерними басейнами прямо в печерах, а також з живописним озером, прекрасним парком та розважальним аквапарком. Починаємо оздоровчу терапію в лікувальних термальних джерелах!

1 день

Ввечері виїзд зі Львова.
Перетин кордону Україна-Угорщина.
Переїзд в Мішкольц-Тапольца (Угорщина).

2 день

Приїзд в Мішкольц-Тапольца.

Додатково пропонуємо:

 • Відвідати унікальні не тільки в Угорщині, але і в Європі печерні купальні. Світлові ефекти, підземна річка, «ванна з перлин», печерний водоспад і унікальний склад термальної води чудово знімуть втому та подарують вам гарний настрій (діти до 14 років — 10 євро, дорослі — 13 євро).

Переїзд в Егер (Угорщина). Ви можете продегустувати різні види угорського вина зі смачною національною стравою — гуляш. Починаємо знайомство з Угорщиною з її особливих страв та найкращих вин. Це буде веселий та колоритний вечір проведений у одному з егерських винних погребів у чудовій компанії (20 євро/особа).

Переїзд у Будапешт (Угорщина).
Поселення в готель. Ночівля.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Вишеград та Сентендре (Угорщина). Вишеград - колишня столиця Угорщини, згодом літня резиденція угорських королів. Огляд фортеці, з якої відкривається прекрасна панорама закруту Дунаю. Сентендре - неповторне колоритне і маленьке містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв, антикварних крамничок (20 євро/особа).

Повернення у Будапешт (Угорщина). Автобусно-пішохідна екскурсія столицею Угорщини — Будапештом. Будапешт — перлина Дунаю, місто гаптованих мостів, угорського гуляшу, смачного вина та термальних вод — саме тому визнане єдиною столицею-курортом у Європі. Ви побачите: Площу Героїв — одну з найбільших площ Будапешта, Рибацький бастіон — білосніжну казкову споруду на Кріпосному пагорбі в Буді, яка слугує сьогодні чудовим панорамним майданчиком для туристів, церкву святого Михаїла, Королівський замок, неповторний міст графа Сечені та багато іншого.

Відвідування TESCO.

Додатково Ви можете:

 • здійснити прогулянку на кораблику по Дунаю. Будапешт визнане містом Європи з найгарнішою ілюмінацією. Це безумовно пункт must see у списку туриста (20 євро/особа).

Переїзд у Львів.

4 день

Зранку приїзд у Львів.


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про Будапешт  ;)

У вартість входить
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелі (двомісне та тримісне розміщення);
 • харчування згідно програми (сніданки);
 • оглядова екскурсія по Будапешту;
 • супровід керівника групи.
Додатково оплачується
 • медичне страхування на період подорожі (60 грн для осіб до 60 років, 90 грн для осіб до 65 років, 115 грн для осіб до 70 років і старше);
 • додаткові екскурсії та вхідні квитки в екскурсійні об’єкти вказані в програмі туру:
  - дегустація вин з гуляшем в Егері — 20 євро/особа;
  - прогулянка на кораблику по Дунаю — 20 євро/особа;
  - відвідування термальних купалень в Мішкольц-Тапольца - (діти до 14р. - 10 євро, дорослі - 13 євро);
  - екскурсія в Вишеград та Сентендре - 20 євро/особа.
Переваги:
 • оглядова екскурсія по Будапешту у вартості;
 • можливість відвідати термальні купальні, дегустувати вина в егерських погребах, здійснити закупи у TESCO.