Автобусний тур

БАВАРСЬКІ ДИВА

+ Відвідування замкових комплексів у Баварських Альпах: замок Нойшванштайн, замок Ліндергоф!

Програма туру

Програма

1 день

Виїзд зі Львова.
Перетин кордону Україна-Польща.
Переїзд до Мюнхена (Німеччина).

2 день

Приїзд до Мюнхена (Німеччина).

Відвідування могили провідника ОУН — УПА Степана Андрійовича Бандери на кладовищі Вальдрідгоф.

Рекомендуємо відвідати:

 • Палацовий комплекс Німфенбург. Ви прогуляєтесь колишньою літньою резиденцією найстарішої королівської династії Європи - Віттельсбахів і на власні очі побачите масштаб найбільшої будівлі Німеччини, довжиною в 700 м. Романтична правителька зробила палац витонченим, романтичним та різнобарвним, адже присвятила його покровительці кольорів Флорі, а територія парку з рукотворним озером з островом, фонтаном і декількома штучними каналами, ставками і чарівною альтанкою в грецькому стилі просто заспокоюють душу. Істинно прекрасне місце у Мюнхені… (діти до 18 років — 5 євро, дорослі - 25 євро).

Оглядова екскурсія по Мюнхену. Серце Баварії, що привертає увагу туристів зі всього світу, з красивою архітектурою, яскравими станціями метро та надсучасними музеями. Ви пройдетесь найулюбленішим місцем прогулянок у місті — чарівною площею Маріенплац, почуєте гомін Нової Ратуші, піднесете голову, щоб побачити купол-ліхтарик найстарішої церкви Мюнхена — Петерскірхе та величність знаменитої Фраункірхе. Мюнхен — це строге, проте дуже вишукане місце, з відмінною кухнею, цікавими людьми та особливою баварською атмосферою.

Додатково пропонуємо:

 • Екскурсія «Мюнхенська резиденція» - неймовірно багатий комплекс будівель та місце проживання герцогів, курфюрстів та королів з 1508 по 1918 рік. У Резиденції - 112 залів, де представлені багаті колекції порцеляни, старовинних меблів, срібла, скульптури, живопису, гобеленів. Найстаріше з збережених приміщень - зал Антикваріум довжиною 66 метрів зі склепінчастою стелею. Зал прикрашають 300 античних бюстів, 100 зображень Баварських замків та фортець. До комплексу включено Скарбницю, Театр резиденції, а також власний сад із фонтанами. Кажуть, щоб оглянути всі зали, палаци та куточки парку знадобиться щонайменше два тижні (діти до 18 років - безкоштовно, дорослі - 16 євро).
 • Музей BMW — один з найвідвідуваніших музеїв Мюнхена, яка уособлює цілу епоху знаменитої німецької автомобільної компанії Bayerische Motoren Werke. Музей буде цікавим не тільки для автолюбителів, а й для тих, хто цікавиться сучасними технічними новинками. Музей знаходиться біля штаб-квартири BMW Group. Його збудували до літніх Олімпійських ігор 1972 року у формі чаші, яка символізує кришку від бензобака (діти до 18 років — 10 євро, дорослі - 14 євро).

Переїзд та поселення в готель. Ночівля.

3 день

Сніданок.

Переїзд до Швангау. Відвідування замкових комплексів у Баварських Альпах:

 • Замок Нойшванштайн - знаменитий баварський замок на висоті 1000 м над рівнем моря. У перекладі з німецької його назва звучить «Нова лебедина скеля». Саме він став прототипом того самого казкового замку з Діснея. І це неспроста, оскільки будували його за наказом «казкового короля» Людвіка Другого, який хотів, щоб життя було наповнене феєрією. Будували замок цілий 17 років, щоправда не закінчили, адже Людвіка скинули з трону. Замок вміщує багато залів з чудовими фресками та дорогими меблями, зокрема найвідомішими є Співочий та Тронний зал, спальня Людвіка, Грот та королівська кухня. Ну і звичайно, над замком на висоті 92 м простягається неймовірно красивий міст Маріенбрюке, звідки відкривається найпрекрасніший вид на це баварське диво і 45-метровий альпійський водоспад. Це місце Ви не забудете ніколи… (діти до 18 років - 5 євро, дорослі - 20 євро).
 • Замок Ліндергоф - справжня «перлина Баварії», неподалік річки Ліндер. Ще одне прекрасне творіння Людвіка 2. Королю так подобався французький Версаль, що він задумав побудувати подібний замок в Німеччині. У замку було створено Храм Сонцю, а його символом став золотий павич. Замок є яскравим зразком необарочної архітектури і вирізняється з поміж інших замків «казкового короля», який був залежним від гігантичної помпезності. Проте Ліндергоф став винятком і зберігав привітність і невеликі розміри улюбленої резиденції. Територію замку оточує великий сад з басейном та фонтаном. Це місце наповнене ніжністю і любов’ю до прекрасного… (діти до 18 років - 5 євро, дорослі - 15 євро).

Повернення в готель. Ночівля.

4 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Етталь (Німеччина). Відвідування живописних баварських містечок — Етталь та Обераммергау.

 • Етталь — містечко, що знаходиться на півдні Німеччини в гірській частині Баварії серед мальовничих Аммергауських Альп. Увагу туристів та паломників привертає Еттальське абатство, в якому працює сироварня та одна з найкращих пивоварень у Німеччині. Але найвідвідуванішим місцем у монастирі є винокурний завод, де виготовляють лікер. Відвідувачі мають змогу продегустувати будь-який продукт, виготовлений у стінах монастиря Етталь. Селище примітне мальовничою природою, тому піша прогулянка околицями принесе масу задоволення.

Обід у автентичному ресторані (20 євро).

Переїзд громадським транспортом в Обераммергау (за додаткову оплату — 3 євро в одну сторону)

 • Обераммергау - колоритне баварське містечко, розташоване у живописній долині посеред Альп, що милують око. Кажуть, колись тут проживали кельтські племена. Оскільки селище знаходиться посеред альпійського лісу і деревини тут багато, місцеві почали розвивати тут різьбу по дереву і продавати її по усій Європі. Шедеврами місцевих майстрів можна помилуватися на різних виставках у «Домі Пілата» та у місцевому музеї. Колекція вітражних картин у музеї Обераммергау є однією з найкращих у всій Європі. Тут Ви знайдете цілий осередок цікавих об’єктів, зокрема театр Страстей, саме тут кожні десять років впродовж 300 років місцеве населення повторює історію про страждання та смерть Ісуса з Назарету, як історію надії та спасіння для світу. Цікаво, що місцеві чоловіки навіть відрощують для цього волосся та бороду.

Виїзд до Львова.

5 день

Приїзд до Львова.


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про Баварію :)

У вартість входить
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника по всьому маршруту;
 • Проживання в готелі 3* зі сніданком;
 • Екскурсії, вказані в програмі;
 • Навушники для екскурсій.
Додатково оплачується
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Медичне страхування (150грн для осіб до 60 років, 225грн для осіб до 65 років, 300грн для осіб до 75 років).
Переваги:
 • Відвідування могили провідника ОУН — УПА Степана Андрійовича Бандери на кладовищі Вальдрідгоф.
 • Відвідування замкових комплексів у Баварських Альпах.
 • Відвідування живописних баварських містечок — Етталь та Обераммергау.