Автобусний тур

Охридські хвилі

Охрид - це місто на Балканах, чарівний пагорб Македонії, чия споконвічна пульсація назавжди пов’язує давні часи та сучасність. Тут неймовірна природа та краса однойменного озера Охрид залишиться в серці кожного, хто відвідає цей прекрасний край.
Охрид це - античний театр, старовинні церкви, легендарна фортеця Самуїла, романтичні вечори в ресторані на березі озера, ЕКО-відпочинок + оздоровчий клімат!

Програма туру

Програма

1 день

Виїзд зі Львова.
Перетин кордону Україна-Румунія.
Нічний переїзд на озеро Охрид (Македонія).

2 день

Приїзд на Озеро Охрид.
Поселення групи з 14:00.

Вільний час... Відпочинок на Озері Охрид

Охрид - дивовижне місто Македонії. Безмежно красиве озеро та широкі набережні надають місту Охрид особливого колориту. Прекрасні білі будиночки та залишки старовинної архітектури зустрічаються на кожному кроці. Озеро таке велике, що його називають морем. І справді, тут панує унікальна атмосфера курортного міста: чудові природні краєвиди та гірські схили, комфортні пляжі та досконала туристична інфраструктура. А вода у Охридському озері вражає природою чистотою та прозорістю. Охрид - райський куточок відпочинку для дайверів.

Вечеря. Ночівля.

3 день

Сніданок.

Відпочинок на Озері Охрид.
Такої прозорої води, як в озері Охрид, мабуть, немає більше у Європі! + Чисте повітря!!! Адже, озеро оточене високими горами, а гірські схили вкриті хвойними і мішаними лісами. Милуємось фантастичними краєвидами, відпочиваємо і оздоровлюємось..

Вечеря. Ночівля.

4 день

Сніданок.

Екскурсія по місту Охрид.

Місто Охрид - “перлина” Македонії та її серце на кришталево чистому озері. Це головне курортне місто країни, центр православ’я, місто прекрасних виробів із охридського бісеру, смачна риба - охридський пструг та мальовничі заходи сонця. Ви побачите: старе місто з вузькими вуличками та ідеально збереженою балканською архітектурою, фортецю царя Самуїла - колишній оборонний мур міста, собор Св. Софії, побудований ще в 9 столітті, церкву Іоанна Богослова - місце неймовірних краєвидів, набережну міста Охрид та багато інших цікавих місць.

Вечеря. Ночівля.

5 день

Сніданок.

Відпочинок на Озері Охрид

Додатково Ви можете:
 • відвідати монастир Св. Наума — молодшого учня Кирила та Мефодія. Під пагорбом, на якому розташований монастир, течуть цілющі джерела. Ви побачите красиву церкву на пагорбі, прикладетеся вухом до саркофагу та почуєте биття серця Наума, познайомитесь з господарями цього чудового місця — павичами, зможете здійснити прогулянку на кораблику по найчистіших водах річки Дрим і скуштувати страви смачної македонської кухні (15 євро/особа).

Вечеря. Ночівля.

6 день

Сніданок.

Відпочинок на Озері Охрид
Приналежність озера Охрид до території Національного парку створює усі умови для екологічно чистого відпочинку, який зараз користується великою популярністю у шанувальників еко-відпочинку.

Вечеря. Ночівля.

7 день

Сніданок.

Відпочинок на Озері Охрид
Підвечір простора набережна курорту Охрид перетворюється на душевну територію з колоритними рибними ресторанами, де можна замовити особливу Охридську форель.

Виселення з готелю. Нічний переїзд до Львова

8 день

Приїзд у Львів.

Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про відпочинок в Македонії на озері Охрид ;)

У вартість входить
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелі (двомісне та тримісне розміщення);
 • харчування згідно програми (сніданки та вечері);
 • оглядові екскурсії, вказані в програмі;
 • супровід керівника групи.
Додатково оплачується
 • медичне страхування на період подорожі (136 грн);
 • додаткові екскурсії та вхідні квитки в екскурсійні об’єкти: відвідування монастиря Св. Наума та подорож на паромі по озеру - 15 євро/особа.
Переваги:
 • 6 днів відпочинку на надзвичайно чистому озері Охрид;
 • 2-разове харчування;
 • мінімум витрат під час подорожі;
 • оглядова екскурсія по старому місту Охрид у вартості;
 • можливість відвідати надзвичайної краси місця незвіданої Македонії.