Автобусний тур

Літо в Іспанії

Ліньяно Сабб'ядоро — Венеція — Льорет де Мар — Барселона — Монако — Верона

Програма туру

Програма

1 день

Виїзд зі Львова (можлива підсадка в Стрию, Мукачево).
Перетин кордону Україна-Угорщина.
Переїзд в Ліньяно Сабб'ядоро (Італія).

2 день

Приїзд в Лідо ді Єзоло (Італія) — невелике курортне містечко на півночі Апеннінського півострова, з вузькими вуличками, мініатюрними будинками і красивими найчистішими пляжами.
Поселення в готель (з 14:00).

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.

Ночівля.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Відвідування найдивовижнішого міста на воді у світі - Венеції. Ви поринете у красу площі Сан-Марко та однойменного собору, зачаруєтесь витонченістю шедевру венеціанської архітектури – Палацом Дожей, прогуляєтесь вздовж Великого каналу і по найкрасивішому та найстарішому мосту Реальто. Доїзд на кораблику до Венеції (20 євро/особа).

Факультативно пропонуємо:

 • Прогулянка по знаменитому Гранд Каналу у Венеції, що розділяє місто на дві частини і є його серцем, береги якого оточені кольоровими палацами, особняками та соборами, фасади яких повернені на головну вулицю. Свого часу кожен власник будиночка, що стояв на березі каналу змагався за першість у помпезності будівлі, тому кожна з них красивіша іншої. Кожен мусить побачити цю вишуканість... (25 євро/особа).
 • Відвідати найвідоміші венеціанські острови - Мурано та Бурано. Найперше ми завітаємо до колоритного венеціанського центру — Мурано, де виготовляють несамовито красиві вироби зі скла, які вважаються одними з найбільш оригінальних подарунків у світі. Далі нас чекає різнобарвне Бурано, яке познайомить нас з прекрасним традиційним мережевом, низькими будиночками всіх кольорів веселки, доглянутими двориками, затишними кафе з найсмачнішими стравами з риби та такою кількістю фотозон, про яку можна лиш мріяти у подорожах.

Переїзд в Льорет де Мар (Іспанія).

4 день

Приїзд в Льорет де Мар.
Поселення в готель (згідно правил з 14:00).
Обід.

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ. Вас чекає Льорет-де-Мар (від латинського Lauretum: - там, де квітують лаври..) Відпочинок на курорті Льорет-де-Мар поєднює і яскравий пляжний відпочинок і прекрасні прогулянки з оглядом місцевих пам'яток архітектури. В першу чергу курорт славиться свою квітучою природою і феєричною атмосферою на березі моря.

Вечеря. Ночівля.

5 день

Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.

Обід.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.

Вечеря. Ночівля.

6 день

Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.

Обід.

Переїзд в Барселону (Іспанія). Пішохідна екскурсія по Барселоні. Барселона - це справжня скарбниця світової культури. Тут творили багато діячів мистецтв, в першу чергу, це каталонський геній архітектури Антоніо Гауді, чиє ім'я вже давно стало своєрідним синонімом Барселони. Але не тільки творіннями Гауді славиться місто - бульвар Ла Рамбла, площа Іспанії та Каталонії, пам'ятник Христофору Колумбу, весь Готичний квартал з Кафедральним собором та багато іншого. Саме тут Ви отримаєте море вражень та задоволення!

 • Пропонуємо факультативно відвідування співаючих фонтанів Монжуїк (діти до 12 років — 10євро, дорослі — 15євро).

Повернення в готель.
Вечеря (сухий пайок). Ночівля.

7 день

Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.
Обід.

Пропонуємо:

 • відвідування священної гори Монтсеррат, аналогів якої немає в усьому світі. Величезні округлі валуни, розділені тонкими каналами, створюють дивовижний краєвид. На висоті 750 метрів над рівнем моря розташований бенедиктинський монастир. А в базиліці монастиря зберігається головна святиня Каталонії - «Чорна Мадонна». Згідно з легендою її знайшли хлопчики-пастушки в 880 році. І з того часу Діва Марія творить чудеса. Все, що просять у Мадонни - завжди збувається! Тому до знаменитої статуї сходяться люди з усього світу (діти до 12 років — 35 євро, дорослі — 50 євро).

Повернення в готель.
Вечеря. Ночівля.

8 день

Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.
Обід.

 • Факультативно пропонуємо відвідування міста Жирона (Іспанія). Це найцікавіше для туриста кам’яне середньовічне місто Каталонії. Ви побачите Кафедральний готичний собор Св. Діви Марії з найбільшим у світі соборним нефом, головну вулицю Жирони Рамбла-де-ла-Лібертат та багато цікавого, що збереглося з середніх віків (діти до 12 років — 15 євро, дорослі — 25 євро);

Поверненняв готель.
Вечеря
. Ночівля.

9 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Монако (Монако). По дорозі відвідування магазину-музею парфумів ФРАГОНАР. Чи є таке місце, де можна почути справжні нотки царственої троянди і герані, таємничої фіалки і чуттєвого мускусу, свіжого бергамоту і енергійної фрезії? Тут Ви не тільки почуєте цікаві факти про виробництво парфумів, а й зможете продегустувати чимало з них і навіть придбати.

Оглядова екскурсія по Монако. Столиця Королівства Монако розмістилася на площині величної скелі. Це справжній рай для відпочинку та розваг. Ви побачите королівський палацовий комплекс, величний Кафедральний собор, фантастичний порт та Монте-Карло, що славиться на увесь світ своїми казино.

Переїзд та поселення в готель на території Італії. Ночівля.

10 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Верону (Італія). Оглядова екскурсія по Вероні, де розгортались події між Шекспірівською парою Ромео та Джульєтою. Верону заслужено називаємо “найромантичнішим містом”. Саме тут Ви відчуєте багатство культурної та архітектурної спадщини. Ви побачите дворик Джульєти, замок Веккьо, Веронську Арену та багато цікавого.

Переїзд у Львів.

11 день

Приїзд у Львів.


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про відпочинок в Іспанії на курорті Льорет де Мар ;)

У вартість входить
 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • супровід керівника по всьому маршруту;
 • проживання в готелях 3-4* (двомісне/тримісне розміщення);
 • харчування (згідно програми, в Іспанії - триразове харчування!);
 • оглядові екскурсії: Венеція, Монако, Барселона, Верона.
Додатково оплачується
 • медичне страхування на період подорожі (330 грн для осіб до 60 років, 500 грн для осіб до 65 років, 660 грн для осіб до 70 років);
 • навушники для екскурсій - 8 євро/особа;
 • додаткові екскурсії, доїзди та вхідні квитки.
Додаткові умови:

ФАКУЛЬТАТИВНІ ЕКСКУРСІЇ ВІДБУВАЮТЬСЯ ПРИ МІНІМАЛЬНІЙ КІЛЬКОСТІ - 20 ОСІБ

Переваги:
 • 6 днів відпочинку на морі на курорті Льорет де Мар + Ліньяно Сабб'ядоро;
 • в одному турі два моря Адріатичне та Середземне;
 • в Іспанії – триразове харчування (шведський стіл);
 • оглядові екскурсії у вартості: Венеція, Монако, Барселона, Верона.