Автобусний тур

“ЄВРОПА-ПАРК” — осінні канікули

Програма туру

Програма

1 день

Вечірній виїзд зі Львова.
Перетин кордону Україна-Польща.
Нічний переїзд у Вроцлав (Польща).

2 день

Приїзд у Вроцлав.

Пішохідна екскурсія по Вроцлаву. Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. Кожен правитель приносив сюди нову культуру та архітектуру, які віками творили сучасне обличчя «міста мостів і каналів», «перлини міст», «Квітки Європи». Місто розташоване на злитті рукавів Одри, на 12 островах, через які перекинуті численні мости. З води здається, ніби усе місто гойдається на хвилях. Вроцлав - дуже затишне місто.

Переїзд та поселення в готель. Ночівля.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Дрезден (Німеччина). Пішохідна екскурсія Дрезденом - надзвичайно красивим містом на сході Німеччини, столицею Саксонії. Красуня річка Ельба розділяє місто на дві частини. Дрезден поетично називають Флоренцією на Ельбі. Ви побачите старе місто – Альтштадт, Театральну площу, Дрезденську оперу, Цвінгер - історичне місце в Дрездені.

 • Пропонуємо відвідати музей Зелені Склепіння”. Це одна із найбільших колекцій коштовностей у Європі, колишня скарбниця Веттинів, де збережені дорогоцінні експонати з XVI століття. Ви побачите золотий кавовий сервіз, фігурну композицію “Палацовий прийом в Делі”, дрезденський зелений діамант та багато інших коштовних та неймовірно цікавих речей (діти до 17 років безкоштовно; від 18 років - 14 євро, аудіогід входить у вартість).

Вільний час для шопінгу!

Нічний переїзд в Страсбург (Франція).

4 день

Зранку приїзд в Страсбург (Франція).

Відвідування Європарламенту (при наявності вільних місць). Оглядова екскурсія по Страсбургу. Страсбург - столиця французької провінції Ельзас, історичному центру якого ЮНЕСКО надала статус пам'ятника архітектури всесвітньо-історичного значення поряд з такими містами, як Венеція і Прага. У Страсбурзі Ви побачите перлину європейської готики, всесвітньо відомий Страсбурзький собор – найвища споруда середньовічної Європи. Від собору на всі боки розбігаються вулички старого міста.

Переїзд та поселення в готель. Ночівля.

5 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Руст (Німеччина). Відвідування найбільшого парку розваг в Німеччині та другого за кількістю відвідувачів в Європі - “Європа-парк”. Територію парку "поділили" між країнами. У кожній такій міні-країні – свій колорит та свої атракціони: американські гірки, каруселі, запливи на човнах та багато іншого. Але все це набуває ще більшої чарівності завдяки особливій атмосфері, яку створили в парку (діти до 11,99 років — 47 євро; діти від 12 років і дорослі - 55 євро).

Переїзд та поселення в готель. Ночівля.

6 день

Сніданок. Виселення групи.

Переїзд у Нюрнберг (Німеччина). Оглядова екскурсія Нюрбергом. Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнберзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург.

Від'їзд до Львова.

7 день

Приїзд до Львова.Канікули в парку розваг “Європа-парк”! Вагаєтесь?
Тоді, дивіться відео про “Європа-парк” ;)

У вартість входить
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелях (двомісне/тримісне розміщення);
 • харчування (сніданки в готелях);
 • туристичний збір в готелі;
 • оглядові екскурсії в Вроцлаві, Дрездені, Страсбургу, Нюрнберзі;
 • супровід керівника групи.
Додатково оплачується
 • під запит групи можна замовити обіди/вечері;
 • медичне страхування на період подорожі (205 грн для осіб до 60 років, 305 грн для осіб до 65 років, 406 грн для осіб до 70 років);
 • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.
Переваги:
 • Відвідування найбільшого парку розваг в Німеччині “Європа-парк”;
 • Можливість відвідати Європарламент;
 • Цікаві конкурси та призи.