Авіа

WOW Грузія - трохи більше як вікенд!

Авторський АВІАтур до Грузії
Виліт з Києва!
+ Екскурсії у вартості: Тбілісі, Кахетія (Бодбе - Сігнагі - Хареба), Мцхета, Казбег!

Програма туру

Програма

1 день

08:35 — Виліт з Києва до Тбілісі.
12:15 — Приліт у Тбілісі.

Трансфер та поселення в готель.

Екскурсія по Тбілісі. Ви побачите фантастичне місто, яке гордо зберегло свої традиції до сьогодні, яке радо приймає гостей та не випускає зі своїх обіймів. Старе місто вразить Вас колоритом, а православні храми духовністю. Ви побачите міст Миру — сучасну архітектуру міста, який вже став візитівкою; Фортецю Нарікала — згадки про яку збереглися ще з часів Візантії; місце, де, згідно легенди, зародилося місто Тбілісі — район сіркових бань Абанотубані та багато іншого не менш цікавого.

Ночівля в готелі.

2 день

Сніданок.

Виїзд до Кахетії. Бодбе Сігнагі Хареба. Відвідування монастиря Бодбе з цілющим джерелом. Повернення в Тбілісі через села, де виготовляють сири та чурчхелу, де Ви зможете придбати соковиті овочі та фрукти просто з городу.
Наступна зупинка — місто кохання Сігнагі з затишними колоритними вуличками, традиційними грузинськими балкончиками і чудовою грузинською кухнею. Приголомшливий вид на Алазанську долину і снігові вершини гір - перше, що вражає відвідувача. Недарма багато молодят вибирають саме його для святкового дня і медового місяця. В силу цієї популярності у закоханих, Сигнахи отримав своє другу і справжню назву - місто Любові.

Обід в Сігнагі (додаткова оплата).

Цього ж дня ми відвідаємо винний погреб "Хареба" де спробуємо різні сорти грузинських вин, а також власноруч приготуємо Хінкалі і випічку грузинського хліба — шоті (15 євро/особа). Ласкаво просимо на важливу справу — збір винограду. Ми будемо робити грузинське вино за старими традиціями, коли наші предки чавили виноград ногами. А також нас чекає цікаве змагання та дегустація Чачі.

Повернення в Тбілісі. Ночівля.

3 день

Сніданок.

Відвідування Мцхети. Мцхета розташована на берегах злиття двох гірських рік - Арагві і Кури на невисокій річковий терасі, в оточенні величних гірських вершин. Давня столиця Грузії - святе місце для кожного грузина. Такої кількості святих і культових місць, як в Мцхеті, розташованій в 20 км від Тбілісі, немає більше в усій Грузії. За це стародавнє місто називають «Другим Єрусалимом». Саме сюди принесла благу звістку свята Ніно, тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу - Хітон Господній. Цим же пояснюється статус Мцхета, як святого місця, куди стікаються християнські паломники і туристи з усього світу. Головні об'єкти, що приваблюють туристів і паломників: собор Светіцховелі ХI ст., один з найдавніших і шанованих храмів - і старовинний мальовничий монастир Джварі (VI-VII ст.), - унікальні і вражаючі зразки релігійної архітектури середньовічного Кавказу. Це місто-музей, включено ЮНЕСКО в список культурної спадщини людства з 1994 року.

Обід (за додаткову оплату).

Вільний вечір у Тбілісі.
Ночівля в готелі

4 день

Сніданок.

Казбег: військово-грузинська дорога. Під час цієї екскурсії ми поїдемо по військовій грузинській дорозі на північ. Військово-Грузинська дорога була головною дорогою, що з'єднує Грузію і Північний Кавказ. По маршруту ми ознайомимося з історичною провінцією Грузії Мтіулеті, батьківщиною хінкалі і відвідаємо чимало історичних пам'яток: Жінвальське водосховище - на річці Арагві, площа якого становить 11,5 км. Фортеця і Церква Ананурі - побудована в XVI - XVII столітті, розташована на Військово-грузинській дорозі в 70 км від Тбілісі. Раніше Ананурі служила головним опорним пунктом, форпостом оборони для арагвських Еріставі, правителів цього краю, які за допомогою цієї фортеці довгий час могли тримати оборону.

Гудаурі - панорамний майданчик "Дружба народів". Арка Дружби народів розташована трохи нижче Хрестового перевалу біля гірськолижного курорту Гудаурі. Тут одна з кращих панорам на гори Кавказу. Ми зробимо багато класних фото.

Хрестовий перевал - це одна з природних пам'яток Грузії. Він розташований на висоті 2395 м через Головний Кавказький хребет. Суворий Хрестовий перевал підкорить кожного своєю красою, а гостинний грузинський народ зустріне Вас з усією привітністю, ці місця не залишать нікого байдужим.

Гергетська Трійця — на схилі гори Казбег, серед засніжених хребтів, на висоті 2200 м. розташована старовинна грузинська церква Трійці XIV ст. Зараз це діюча церква, де постійно проводяться служби. Тут же розташований оглядовий майданчик, з якого відкривається вражаючий вид на гірські піки, що оточують її з усіх боків. Піший шлях до церкви від Степанцмінда і назад займе більше двох годин, але можна сюди дістатися і на джипі (за додаткову оплату 20 $ за одну машину 6-7 осіб).

Повернення в готель. Ночівля.

5 день

Сніданок.

Виселення з готелю.

Трансфер в аеропорт.
13:15 — Переліт з Тбілісі у Київ.
15:10 — Приліт у Київ.

Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про відпочинок в Грузії ;)

У вартість входить
 • усі екскурсії вказані в програмі: Тбілісі, Кахетія (Бодбе — Сігнагі — Хареба), Мцхета, Казбег;
 • транспортне обслуговування по всьому маршруту на території Грузії;
 • проживання в готелі 4* зі сніданками згідно програми;
 • трансфери аеропорт — готель у день прильоту, готель — аеропорт у день відльоту.
 • супровід ліцензійованих гідів.
Додатково оплачується
 • авіапереліт Київ — Тбілісі — Київ від 150 євро (точну вартість просимо уточнити при бронюванні);
 • додаткові послуги та вхідні квитки вказані у програмі:
  - смачні грузинські обіди під час екскурсійної програми — 13 євро/особа/обід;
  - дегустація вин та майстер-клас з випічки грузинського хліба та хінкалі — 15 євро/особа;
  - збір винограду за грузинськими традиціями та дегустація чачі — 20 євро/особа.
 • медичне страхування на період подорожі — 95 грн;
 • ПЛР-тестування (при відсутності сертифікату про вакцинацію) ;
 • чайові водію та гіду, якщо Вам сподобалась подорож :)