Авіа

Гамарджоба, Грузія!

Авторський АВІАтур до Грузії
Виліт зі Львова!
+ Екскурсії у вартості: Батумі, Мартвільський каньйон, печера Прометея, Кутаїсі, печера Уплісцихе, Тбілісі!

Програма туру

Програма

1 день

10:00 - Виліт з Львова.
13:55 - Приліт у Батумі (Грузія).

Зустріч з гідом в аеропорту Батумі. Трансфер та поселення в готель.

Ви можете пообідати в одному із ресторанчиків Батумі (додаткова оплата).

Запрошуємо Вас на огляд міста Батумі — найкращого в Грузії місця для відпочинку. По набережній міста розсипані як нові готелі, так і готелі часів Прекрасної епохи, старе місто спіраллю здіймається вгору, а горизонт всипаний сучасними вежами. Це головне місто Аджарії - Батумі в 2012 році був названий Американською академією гостинності та найкращим місцем туристичного призначення, а за версією Forbes, місто входить в п'ятірку кращих курортів для відпочинку в «Оксамитовий Сезон».

Повернення в готель. Ночівля.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Мартвільський КаньйонПечера ПрометеяКутаїсі.

Сьогодні ми вирушимо до Мартвільського Каньйону розташованого в селі Гачеділі, в декількох кілометрах на північ від міста Мартвілі регіону Мегрелія. Тут річка Абаши перетинає скелі з вапняку, і в цьому місці за багато тисяч років утворився фантастичний каньйон. Довжина каньйону становить 2400 метрів, а глибина — 40 метрів. Всередині каньйону знаходиться приголомшливий ступінчастий водоспад заввишки 12 метрів (за бажанням Ви можете проплисти на човнах до каньйону за додаткову оплату 5 євро/особа).

Обід (додаткова оплата).

Після сніданку ми вирушаємо в Цкалтубо, де знаходиться відома печера Прометея. Це найбільша печера у Грузії, яка зачаровує своїми масштабами, захоплює дивовижними сталактитами та сталагмітами, підземними водоспадами, ріками та озерами. Вся ця природня краса супроводжується різнобарв’ям кольорів від освітлення, яке додає колориту. Ваша піша прогулянка триватиме близько години, далі пропонуємо прокататися на човні та по підземній ріці дістатися виходу (додатково 5 євро) або ж вийти з печери пішки.

Переїзд у Кутаїсі. Це друге за величиною та третє по популярності місто в Грузії після Тбілісі та Батумі. Місто отримало свою назву від “кіато”, що в перекладі означає “кам’янистий”. Ви побачите найвизначніші пам’ятки міста: Білий міст, ультрасучасну будівлю парламенту та древні церкви і собори.

Поселення в готель у Кутаїсі. Ночівля.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Уплісцихе. Переїзд у печерне місто Уплісцихе. Це унікальне історичне місце, пам’ятка грузинської культури — скельне городище II тисячоліття до н. е. поблизу міста Горі, над рікою Кура. Його унікальність полягає у повному збереженні архітектурних та культових будівель. В період найбільшого розквіту міста Уплісцихе тут налічувалося понад 700 печер та конструкцій, наприклад торгових лавок. Значення міста на той час було настільки ж важливим як Дельфи в Древній Греції. Тому запрошуємо Вас на прогулянку в давні часи Грузії (вхідний квиток 5 євро/особа).

Обід (додаткова оплата).

Переїзд у Тбілісі. Поселення в готель.

Екскурсія по Тбілісі. Ви побачите фантастичне місто, яке гордо зберегло свої традиції до сьогодні, яке радо приймає гостей та не випускає зі своїх обіймів. Старе місто вразить Вас колоритом, а православні храми духовністю. Ви побачите міст Миру — сучасна архітектура міста, який вже став візитівкою; Фортецю Нарікала — згадки про яку збереглися ще з часів Візантії; місце, де, згідно легенди, зародилося місто Тбілісі — район сіркових бань Абанотубані та багато іншого не менш цікавого.

Ночівля в готелі.

4 день

Сніданок.

Додатково Ви можете:

 • Виїзд до Кахетії. Бодбе — Сігнагі — Хареба (25 євро/особа). Відвідування монастиря Бодбе з цілющим джерелом. Повернення в Тбілісі через села, де виготовляють сири та чурчхелу, де Ви зможете придбати соковиті овочі та фрукти просто з городу.
  Наступна зупинка — місто кохання Сігнагі з затишними колоритними вуличками, традиційними грузинськими балкончиками і чудовою грузинською кухнею. Приголомшливий вид на Алазанську долину і снігові вершини гір - перше, що вражає відвідувача. Недарма багато молодят вибирають саме його для святкового дня і медового місяця. В силу цієї популярності у закоханих, Сигнахи отримав своє другу і справжню назву - місто Любові.
  Обід в Сігнагі (13 євро/особа).
  Цього ж дня ми відвідаємо винний погреб "Хареба" де спробуємо різні сорти грузинських вин, а також власноруч приготуємо Хінкалі і випічку грузинського хліба — шоті (15 євро/особа). Ласкаво просимо на важливу справу — збір винограду. Ми будемо робити грузинське вино за старими традиціями, коли наші предки чавили виноград ногами. А також нас чекає цікаве змагання та дегустація Чачі (20 євро/особа).

Повернення в Тбілісі. Ночівля.

5 день

Сніданок.

Додатково Ви можете:

 • Відвідати Мцхету (20 євро/особа). Мцхета розташована на берегах злиття двох гірських рік - Арагві і Кури на невисокій річковий терасі, в оточенні величних гірських вершин. Давня столиця Грузії - святе місце для кожного грузина. Такої кількості святих і культових місць, як в Мцхеті, розташованій в 20 км від Тбілісі, немає більше в усій Грузії. За це стародавнє місто називають «Другим Єрусалимом». Саме сюди принесла благу звістку свята Ніно, тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу - Хітон Господній. Цим же пояснюється статус Мцхета, як святого місця, куди стікаються християнські паломники і туристи з усього світу. Головні об'єкти, що приваблюють туристів і паломників: собор Светіцховелі ХI ст., один з найдавніших і шанованих храмів - і старовинний мальовничий монастир Джварі (VI-VII ст.), - унікальні і вражаючі зразки релігійної архітектури середньовічного Кавказу. Це місто-музей, включено ЮНЕСКО в список культурної спадщини людства з 1994 року.
  Обід (13 євро/особа).

Вільний вечір у Тбілісі.
Ночівля.

6 день

Сніданок.

Казбег: військово-грузинська дорога. Під час цієї екскурсії ми поїдемо по військовій грузинській дорозі на північ. Військово-Грузинська дорога була головною дорогою, що з'єднує Грузію і Північний Кавказ. По маршруту ми ознайомимося з історичною провінцією Грузії Мтіулеті, батьківщиною хінкалі і відвідаємо чимало історичних пам'яток: Жінвальське водосховище - на річці Арагві, площа якого становить 11,5 км. Фортеця і Церква Ананурі - побудована в XVI - XVII столітті, розташована на Військово-грузинській дорозі в 70 км від Тбілісі. Раніше Ананурі служила головним опорним пунктом, форпостом оборони для арагвських Еріставі, правителів цього краю, які за допомогою цієї фортеці довгий час могли тримати оборону.

Гудаурі - панорамний майданчик "Дружба народів". Арка Дружби народів розташована трохи нижче Хрестового перевалу біля гірськолижного курорту Гудаурі. Тут одна з кращих панорам на гори Кавказу. Ми зробимо багато класних фото.

Хрестовий перевал - це одна з природних пам'яток Грузії. Він розташований на висоті 2395 м через Головний Кавказький хребет. Суворий Хрестовий перевал підкорить кожного своєю красою, а гостинний грузинський народ зустріне Вас з усією привітністю, ці місця не залишать нікого байдужим.

Гергетська Трійця — на схилі гори Казбег, серед засніжених хребтів, на висоті 2200 м. розташована старовинна грузинська церква Трійці XIV ст. Зараз це діюча церква, де постійно проводяться служби. Тут же розташований оглядовий майданчик, з якого відкривається вражаючий вид на гірські піки, що оточують її з усіх боків. Піший шлях до церкви від Степанцмінда і назад займе більше двох годин, але можна сюди дістатися і на джипі (за додаткову оплату 20 $ за одну машину 6-7 осіб).

Повернення в готель. Ночівля.

7 день

Сніданок.

Виселення з готелю. Вільний час.

Трансфер в аеропорт.
13:15 — Виліт з Тбілісі до Києва.
15:10 — Приліт у Київ.
Організований трансфер у Львів (додаткова оплата).

Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про відпочинок в Грузії ;)

У вартість входить
 • екскурсії вказані в програмі: Батумі, Мартвільський каньйон, печера Прометея, Кутаїсі, печера Уплісцихе, Тбілісі.
 • транспортне обслуговування по всьому маршруту на території Грузії;
 • проживання в готелі 4* зі сніданками згідно програми;
 • трансфери аеропорт — готель у день прильоту, готель — аеропорт у день відльоту.
 • супровід ліцензійованих гідів.
Додатково оплачується
 • авіапереліт Львів — Батумі, Тбілісі — Київ від 4500 грн (точну вартість просимо уточнити при бронюванні);
 • додаткові послуги, екскурсії та вхідні квитки вказані у програмі:
  - обіди під час екскурсійної програми — 13 євро/особа/обід;
  - вхідні квитки: Печера Прометея, Мартвільський каньйон, печера Уплісцихе — 20 євро;
  - екскурсія у Мцхета — 20 євро/особа;
  - екскурсія до Кахетії — 25 євро/особа; дегустація вина та майстер-клас з випічки грузинського хліба та хінкалі — 15 євро/особа; збір винограду за грузинськими традиціями та дегустація чачі — 20 євро/особа;
  - екскурсія на Казбег — військово-грузинська дорога — 25 євро; оренда джипів від Степанцмінда (20 $ на 5-6 осіб).
 • медичне страхування на період подорожі — 120 грн/особа;
 • ПЛР-тестування (при відсутності сертифікату про вакцинацію);
 • чайові водію та гіду, якщо Вам сподобалась подорож.