Авіа

Гамарджоба, Грузія!

Авторський АВІАтур до Грузії
Усі екскурсії у ватості!
+ ПОДАРУНОК ВІД ФІРМИ: відвідування Печери Прометея + Марвільський каньйон

Програма туру

Програма

1 день

08:35 - Виліт з Києва.
12:15 - Приліт у Тбілісі (Грузія).

Трансфер у готель. Поселення групи. Вільний час.

Екскурсія по Тбілісі.

Ви побачите фантастичне місто, яке гордо зберегло свої традиції до сьогодні, яке радо приймає гостей та не випускає зі своїх обіймів. Старе місто вразить Вас колоритом, а православні храми духовністю. Ви побачите міст Миру — сучасна архітектура міста, який вже став візитівкою; Фортецю Нарікала — згадки про яку збереглися ще з часів Візантії; місце, де, згідно легенди, зародилося місто Тбілісі — район сіркових бань Абанотубані та багато іншого не менш цікавого.

Ночівля.

2 день

Сніданок.

Вас запрошує фантастична Кахетія батьківщина виноробства.

Відвідування монастиря Бодбе з цілющим джерелом. Це одне з найбільш шанованих і святих місць Грузії, тут покояться мощі просвітительки Грузії святої рівноапостольної Ніни. У монастирі зберігається чудотворна ікона Іверської Божої Матері, яка зціляє від душевних мук і тілесних недуг.

Повернення в Тбілісі через села, де виготовляють сири та чурчхелу, Ви зможете придбати соковиті овочі та фрукти просто з городу.

Наступна зупинка — місто кохання Сігнагі з затишними колоритними вуличками, традиційними грузинськими балкончиками і чудовою грузинською кухнею. Приголомшливий вид на Алазанську долину і снігові вершини гір - перше, що вражає відвідувача. Недарма багато молодят вибирають саме його для святкового дня і медового місяця. В силу цієї популярності у закоханих, Сігнагі отримав своє другу і справжню назву - місто Любові.

Обід в Сігнагі (додаткова оплата). Цього ж дня ми відвідаємо винний завод "Хареба", де спробуємо різні сорти грузинських вин, візьмемо участь у приготуванні вина та, звісно, у його дегустації. І як же обійтися без найсмачнішого грузинського хліба, який Ви зможете приготувати власноруч.

Запрошуємо усіх до міста Кварелі, яке відоме своїм надзвичайно довгим тунелем, де зберігається близько 30 000 пляшок вина. І тут Ви зможете взяти участь у надзвичайному дійстві збору винограду — Ртвелі, весело провести час та власними ногами почавити виноградний сік. Телаві — столиця Кахетії, де була розташована резиденція царя Іраклія-2. Це місто відоме з фільму «Міміно».

Повернення у Тбілісі. Ночівля.

3 день

Сніданок.

Казбег: військово-грузинська дорога. Під час цієї екскурсії ми поїдемо по військовій грузинській дорозі на північ. Військово-Грузинська дорога була головною дорогою, що з'єднує Грузію і Північний Кавказ. По маршруту ми ознайомимося з історичною провінцією Грузії Мтіулеті, батьківщиною хінкалі і відвідаємо чимало історичних пам'яток: Жінвальське водосховище - на річці Арагві, площа якого становить 11,5 км. Фортеця і Церква Ананурі - побудована в XVI - XVII столітті, розташована на Військово-грузинській дорозі в 70 км від Тбілісі. Раніше Ананурі служила головним опорним пунктом, форпостом оборони для арагвських Еріставі, правителів цього краю, які за допомогою цієї фортеці довгий час могли тримати оборону.

Гудаурі - панорамний майданчик "Дружба народів". Арка Дружби народів розташована трохи нижче Хрестового перевалу біля гірськолижного курорту Гудаурі. Тут одна з кращих панорам на гори Кавказу. Ми зробимо багато класних фото.

Хрестовий перевал - це одна з природних пам'яток Грузії. Він розташований на висоті 2395 м через Головний Кавказький хребет. Суворий Хрестовий перевал підкорить кожного своєю красою, а гостинний грузинський народ зустріне Вас з усією привітністю, ці місця не залишать нікого байдужим.

Гергетська Трійця — на схилі гори Казбег, серед засніжених хребтів, на висоті 2200 м. розташована старовинна грузинська церква Трійці XIV ст. Зараз це діюча церква, де постійно проводяться служби. Тут же розташований оглядовий майданчик, з якого відкривається вражаючий вид на гірські піки, що оточують її з усіх боків. Піший шлях до церкви від Степанцмінда і назад займе більше двох годин, але можна сюди дістатися і на джипі (за додаткову оплату 20 $ за одну машину 6-7 осіб).

Повернення в готель. Ночівля.

4 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Відвідування Мцхети. Мцхета розташована на берегах злиття двох гірських рік - Арагві і Кури на невисокій річковій терасі, в оточенні величних гірських вершин. Давня столиця Грузії - святе місце для кожного грузина. Такої кількості святих і культових місць, як в Мцхеті, розташованій в 20 км від Тбілісі, немає більше в усій Грузії. За це стародавнє місто називають «Другим Єрусалимом». Саме сюди принесла благу звістку свята Ніно, тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу - Хітон Господній. Цим же пояснюється статус Мцхети, як святого місця, куди стікаються християнські паломники і туристи з усього світу. Головні об'єкти, що приваблюють туристів і паломників: собор Светіцховелі ХI ст., один з найдавніших і шанованих храмів - і старовинний мальовничий монастир Джварі (VI-VII ст.), - унікальні і вражаючі зразки релігійної архітектури середньовічного Кавказу. Це місто-музей, включено ЮНЕСКО в список культурної спадщини людства з 1994 року.

Обід (за додаткову оплату).

Переїзд у печерне місто Уплісцихе. Це унікальне історичне місце, пам’ятка грузинської культури — скельне городище II тисячоліття до н. е. поблизу міста Горі, над рікою Кура. Його унікальність полягає у повному збереженні архітектурних та культових будівель. В період найбільшого розквіту міста Уплісцихе тут налічувалося понад 700 печер та конструкцій, наприклад торгових лавок. Значення міста на той час було настільки ж важливим як Дельфи в Древній Греції. Тому запрошуємо Вас на прогулянку в давні часи Грузії.

Переїзд та поселення в готель в Кутаїсі. Ночівля.

5 день

Сніданок. Виселення з готелю.

BONUS! Після сніданку ми вирушаємо в Цкалтубо, де знаходиться відома печера Прометея. Це найбільша печера у Грузії, яка зачаровує своїми масштабами, захоплює дивовижними сталактитами та сталагмітами, підземними водоспадами, ріками та озерами. Вся ця природня краса супроводжується різнобарв’ям кольорів від освітлення, яке додає колориту. Ваша піша прогулянка триватиме близько години, далі пропонуємо прокататися на човні та по підземній ріці дістатися виходу (додатково 17 ларі) або ж вийти з печери пішки.

BONUS! Далі ми вирушимо до Мартвільського Каньйону розташованого в селі Гачеділі, в декількох кілометрах на північ від міста Мартвілі регіону Мегрелія. Тут річка Абаши перетинає скелі з вапняку, і в цьому місці за багато тисяч років утворився фантастичний каньйон. Довжина каньйону становить 2400 метрів, а глибина досягає 40 метрів. Всередині каньйону знаходиться приголомшливий ступінчастий водоспад заввишки 12 метрів (за бажанням Ви можете проплисти на човнах до каньйону за додаткову оплату 15 ларі).

Екскурсія по Батумі. Це місто на східному узбережжі Чорного моря, в якому поєднані сучасність і минуле. Фантастична ілюмінація відкриє Вам Батумі з найцікавіших сторін. Це площа П’яцца, фонтан “Нептун”, порт Батумі та прекрасні скульптури Алі та Ніно. Це колоритне місто не залишить байдужим жодного, хто його відвідає!

Переїзд та поселення в готель у Батумі. Ночівля.

6 день

Сніданок.

Вільний день. Відпочинок на морі.

Ночівля.

7 день

Сніданок.

Виселення з готелю. Вільний час.

Трансфер в аеропорт.
14:25 — Виліт у Львів.
16:10 — Приліт у Львів. 

Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про відпочинок в Грузії ;)

У вартість входить
 • транспортне обслуговування по маршруту на території Грузії;
 • розміщення в готелях (двомісне, тримісне розміщення);
 • послуги професійних гідів;
 • усі екскурсії вказані в програмі;
 • усі вхідні квитки вказані в програмі: печера Уплісцихе;
 • дегустація вин в погребах Хареба;
 • процедура вичавлювання виноградного соку;
 • майстер-клас по випічці грузинського хліба;
 • печера Прометея та каньйон Мартвілі;
 • супровід керівника групи;
 • приємні сюрпризи та несподіванки.
Додатково оплачується
 • авіапереліт Київ-Тбілісі, Батумі-Львів від 190 євро (квиток без багажу), від 230 євро (квиток з багажем);
 • медичне страхування на період подорожі від 133 грн;
 • обіди по 13 євро/особа;
 • ПЛР-тестування у Грузії 100 ларі (орієнтовно 27 євро/особа), крім дітей віком до 10 років;
 • за бажанням: проїзд на джипах до церкви Трійці на горі Казбег - 20 $ за одну машину 6-7 осіб;
 • прогулянка на човні по підземній річці в печері Прометея - 5 євро;
 • прогулянка на човні до каньйону.
 • чайові водію та гіду ;)
Переваги:
 • знайомство з грузинським колоритом;
 • насичена екскурсійна програма.