Страхування

Пропонуємо Вам різні види страхових послуг:

• Туристична страховка

Страховку мандрівника часто називають полісом медичного страхування туристів. Це пов’язано з тим, що поліс в першу чергу забезпечує медичну допомогу застрахованій особі при виїзді з постійного місця проживання.

Що таке страхування туристів? Що включає в себе поліс для мандрівників?

Поліс покриває ризики, пов’язані з погіршенням здоров’я застрахованого, будь то звичайне захворювання, необхідність екстреного (в тому числі операційного) втручання, отримання медичної допомоги при травмі або нещасному випадку.

З туристичною страховкою при погіршенні здоров’я або травмі досить звернутися по телефону гарячої лінії і Страхова компанія оперативно організує надання медичної допомоги.

Додаткові ризики, опція: «Активний туризм/відпочинок»

Страхові поліси мандрівників чи туристів можуть включати в себе великий перелік додаткових ризиків, в залежності від типу вашого відпочинку:

  1. Активний туризм – пов'язаний із ризиком та істотними фізичними навантаженнями, вимагає сміливості та навиків та/або використання механічних та інших засобів пересування та переміщення по суші, на воді, під водою та у повітрі.
  2. Спорт та екстрим – участь у заходах із високим ступенем ризику, що вимагають від учасників спеціальних навиків та підготовки, а саме: участь у спортивних тренуваннях та змаганнях на аматорському або професійному рівні.
  3. Гірськолижний, сноубординг, автомотоспорт, санний спорт, віндсерфінг, велоспорт, футбол, волейбол, стендова та кульова стрільба, ралі, слалом, участь у перегонах на транспортних засобах, картинг, гребля, кінний спорт, хокей з шайбою.
  4. Полювання, риболовля у важкодоступних та віддалених місцевостях, спелеотуризм, скелелазіння, піші походи з гірським ландшафтом, походи по спеціальних маршрутах.
  5. Стрибки із парашутом, стрибки на лижах з трампліна, стрибки на батуті, стрибки у воду.
  6. Польоти з використанням безмоторних засобів, польоти в якості пілота, літаковий спорт, планерний спорт.
  7. Боротьба вільна, боротьба греко-римська, дзюдо, самбо, гандбол, художня гімнастика, рукопашний двобій, регбі, легка атлетика, спортивні танці, фігурне катання.
  8. Туристичний поліс не покриває заняття дайвінгом, альпінізмом та гірським туризмом з висотою підйому понад 2 000 метрів над рівнем моря.

• “Зелена карта” — міжнародна обов’язкова автоцивілка

Під час виїзду на автомобілі в одну з країн, які являються членами міжнародної системи автомобільного страхування «Green card», власник авто зобов’язаний мати страховий поліс «Зелена карта». Цей поліс забезпечує відшкодування збитків третім особам при настанні страхового випадку, винуватцем якого був водій вписаного в договір транспортного засобу. Страховий сертифікат «Зелена карта» має єдину форму для всіх членів міжнародної системи автомобільного страхування та діє у понад 40 європейських країнах, в тому числі у Польщі, Німеччині, Іспанії, Болгарії, Туреччині, Франції, Греції, Австрії, Росії, Естонії та інших.

Гарантом виплати страхового відшкодування за договорами «Зелена карта» в Україні виступає Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ), яке є єдиним об'єднанням страховиків, що здійснюють обов'язкове страхування цивільно- правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам.

• Автоцивілка

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілка) — це вид страхування, який спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих при експлуатації транспортних засобів на території України. Знана всім «Автоцивілка» є обов'язковим видом страхування в Україні. Її зобов’язані мати всі водії, навіть ті, що їздять дуже акуратно. За договором Автоцивілки збиток, який Ви спричинили іншому водію, будете компенсувати не Ви, а та страхова компанія, в якій Ви купили Автоцивілку.

Від чого залежить вартість Автоцивілки?

ФАКТОР

ВПЛИВ

Об`єм двигуна

Чим менший об`єм вашого двигуна, тим менша ціна

Місце реєстрації власного авто згідно з документу у реєстрації автомобіля

Жителі великих міст платять більше

Тип транспортного засобу

Страхування комерційного транспорту коштує дорожче

За детальною інформацією звертайтесь 096 583 10 51