Підбір турів

На нашому сайті можна ознайомитися з турами, які організовує компанія Христофор-тур, а також підібрати будь-який інший тур онлайн.

Світ пропонує нам різноманіття у виборі відпочинку: від Чорного моря до Атлантичного океану, від українських Карпат до французьких Піренеїв, від Сахари до джунглів Амазонії — все доступне і реальне для нас. Вибір настільки широкий, що сьогодні доволі важко самому зорієнтуватися та вибрати для себе найбільш вдалий варіант відпочинку, який би відповідав Вашому бюджету і задовільнив усі побажання, втілив те, про що мріялося.

Для того щоб самостійно зорієнтуватися у широкому спектрі пропозицій ми встановили на нашому сайті спеціальний пошуковик, де кожен турист може побачити усі варіанти, обрати готель,  бажані дати подорожі, країну і навіть курорт, а також порівняти ціни. Так Ви можете задати орієнтовний бюджет, який плануєте витратити на подорож і система пошуку запропонує Вам варіанти, які відповідають Вашому запиту. Також Ви зможете побачити опис готелю, пляжу, харчування та інші характеристики.

Але для тих, хто любить спілкування чи не має часу самостійно підбирати варіанти та знайомитись із пропозиціями, ми завжди відкриті до Ваших запитів. Заходьте до нас в офіс, телефонуйте чи пишіть на вайбер і в соцмережі.

Ми готові ОРГАНІЗУВАТИ ВАШІ МРІЇ!