Парк розваг "PortAventuraWorld"

Любителі повеселитися потрапляють в іспанський епіцентр розваг з неймовірою бурею емоцій та нескінченним джерелом сміху. Приготуйтеся до фантастичної подорожі у світ насичених емоцій!

Безліч перипетій у супроводі гучних ритмів барабанів Bora-Bora, запаморочливі розваги у пірамідах Майя, регулярні яскраві шоу, шум водоспадів і все це у яскравому колориті фарб. Іспанський парк розваг - гарантія веселощів і потужний фонтан адреналіну!

Парк розваг "Порт Авентура" розділений на 6 тематичних зон з чудовими розважальними атракціонами: СЕРЕДЗЕМНОМОР'Я, ПОЛІНЕЗІЯ, КИТАЙ, МЕКСИКА, ДИКИЙ ЗАХІД і СЕЗАМ - казкова зона для маленьких дітей.

Чим ще парк розваг "PortAventuraWorld" так захоплює дорослих і дітей?

Відвідавши усі тематичні розважальні парки ви відчуєте себе і бешкетним піратом і приборкувачем драконів і шукачем запаморочливих пригод... І уявіть, увесь цей шалений калейдоскоп розваг подекуди зі швидкістю майже 140км/год! Після деяких атракціонів серце калатає і мало не вистрибує, ще довго... ;) аж дух захоплює! Тим часом, щасливі малюки забавляються в окремо відведених дитячих зонах...

Карта парку розваг "PortAventuraWorld"

+ Бонус: Спеціальна зона для малюків; при вході безкоштовна карта-путівник.