Парк розваг "Energylandia"

Найближчий парк роваг у Європі - Energylandia - повен усіляких веселощів розташований поруч з містом Краків у Польщі. Більше 60 висококласних розважальних атракціонів: адреналінові американські гірки, дорослі і дитячі каруселі, різноманітні приголомшливі шоу, колесо огляду, аркадні ігри, тир, вистави для дітей + аквапарк

Насолоджуйтесь і досліджуйте різні тематичні розважальні зони парку: Казкова країна, Сімейна зона, Extreme зона, WaterFun зона. Веселі розваги для будь-якого віку з сім'єю і друзями з потужним сплеском емоцій та позитивної енергії. Відвідувачі розважального парку отримують бадьорий заряд адреналіну і яскраві селфі на згадку ;)

Чим ще парк розваг "Energylandia" так захоплює дорослих і дітей?

Милує око і чудовий дизайн самого проекту парку розваг: доглянуті смарагдові газони, симпатичні різнокольорові квіткові клумби, екзотичні дерева, дерев'яний декор... На території розважального парку є безліч кафе, але вартує взяти з собою перекус, бо ціни трішки завищені ;) Малюкам тут приділяють особливу увагу. Крім чудових дитячих атракціонів тут на кожному кроці веселі клоуни і колоритні жонглери хорошого настрою :)

Карта парку розваг "Energylandia"

+ Бонус: тропічна зона з відпочинком у басейнах, дитяче міні-містечко з річкою.