Христофор-Тур -Тур-оператор Ваших Мрій
Наша команда

— це група молодих і фанатично закоханих у свою справу людей. Ми любимо ніжитися на берегах морів та океанів, підкорювати гірські вершини, відкривати безліч цікавих речей у нових країнах та містах. Адже подорожі примножують емоції та накопичують спогади.

Щодня ми приходимо в офіс, п’ємо запашну каву, обговорюємо нові ідеї та організовуємо Ваші МРІЇ.

  • Команда Христофор-Тур
  • Команда туроператора Христофор-Тур

Щодня ми підбираємо найкращі варіанти відпочинку для сімей, які планують корисно провести літо, для дитячих груп, які хочуть розважатися і розширювати кругозір у містах Європи, організовуємо корпоративні подорожі та тематичні поїздки, працюємо зі студентами і школярами, які хочуть навчатися за кордоном та вивчати англійську у Канаді, підбираємо найкращі варіанти вильотів та наймальовничіші пляжі світу, враховуючи усі побажання нашого клієнта.

  • тур-оператор Христофор-Тур
  • Туроператор Христофор-Тур і команда

Ми організовуємо фотосесії в турах для випускників і вікторини для груп в автобусних турах, співаємо пісні з творчими колективами, які вирушають на фестивалі та радісно виставляємо фото наших туристів з наймальовничіших куточків планети у соцмережах. Ми робимо це, бо кайфуємо від своєї роботи. Наше завдання — побачити посмішку на Вашому обличчі після подорожі та почути:

"ХОЧУ ЩЕ!"

Процес організації МРІЇ кожного — це неоціненний час, який дає можливість стати не лише надійним туроператором для свого клієнта, а й справжнім ДРУГОМ. 

Не гайте часу! Мандруйте з нами!

Наш досвідчений колектив — гарантія вашого хорошого настрою.

Подзвоніть до нас і ми відкриємо для Вас увесь світ — світ цікавого, нового та екзотичного!

Гостинно чекаємо Вас за адресою:
м. Львів, вул. Героїв УПА, 37/2
тел. 096 583 10 51