Послуги

1. Підбір турів

Світ пропонує нам різноманіття у виборі відпочинку: від Чорного моря до Атлантичного океану, від українських Карпат до французьких Піренеїв, від Сахари до джунглів Амазонії — все доступне і реальне для нас. Вибір настільки широкий, що сьогодні доволі важко самому зорієнтуватися та вибрати для себе найбільш вдалий варіант відпочинку, який би відповідав Вашому бюджету і задовільнив усі побажання, втілив те, про що мріялося.

Для того щоб самостійно зорієнтуватися у широкому спектрі пропозицій ми встановили на нашому сайті спеціальний пошуковик, де кожен турист може побачити усі варіанти, обрати готель, бажані дати подорожі, країну і навіть курорт, а також порівняти ціни. Так Ви можете задати орієнтовний бюджет, який плануєте витратити на подорож і система пошуку запропонує Вам варіанти, які відповідають Вашому запиту. Також Ви зможете побачити опис готелю, пляжу, харчування та інших характеристик.

Але для тих, хто любить спілкування чи не має часу самостійно підбирати варіанти та знайомитись із пропозиціями, ми завжди відкриті до Ваших запитів. Заходьте до нас в офіс, телефонуйте чи пишіть на вайбер і в соцмережі.

Ми готові ОРГАНІЗУВАТИ ВАШІ МРІЇ!

2. Організація випускних турів

Все більшою популярністю користуються тури до Європи для випускників шкіл. Адже такі тури є чудовою альтернативою класичному випускному вечору. І не хвилюйтесь, що це щось нове для Вас і потребує багато часу для планування та організації. Дозвольте нам подбати про Ваш випускний.

Переваги випускного туру:

 • Вартість випускного туру може бути меншою ніж витрати на класичний випускний вечір, а триватиме від трьох днів і більше
 • Кожному класу ми даруємо ФОТОСЕСІЮ! У Вас будуть чудові фото з Будапешту, Відня, Праги, Барселони чи іншого міста
 • Вам не потрібні дорогі сукні, костюми, зачіски та макіяж. Ці кошти Ви можете витратити на: запальне диско на кораблі; святкову вечерю у ресторані європейського міста; цікавий квест; шопінг у торгових центрах Європи
 • Ви побачите багато нового та цікавого, відвідаєте мінімум одну нову країну, пізнаєте її культуру та розважитесь
 • Позитивні емоції та спогади на все життя!!!

Групи можуть бути як збірні (декілька класів у одному автобусі) так і індивідуальні (лише один клас у автобусі). На нашому сайті Ви знайдете пропозиції, які ми вважаємо найбільш цікавими для випускного туру. Усі вони розраховані для мінімум 40-50 осіб в автобусі і гарантують безкоштовне місце для класного керівника. Але ми завжди відкриті до діалогу і готові вислухати та врахувати усі Ваші побажання.

Ми готові ОРГАНІЗУВАТИ ВАШІ МРІЇ!

3. Організація корпоративних турів

Кожна організація, фірма, група школярів чи людей об’єднаних спільною справою чи інтересом мають за мету розвиток у власній сфері діяльності, досягнення успіху. Цьому сприяють як професійні навички і старання кожного члена команди так і сприятлива дружня атмосфера в колективі. На сьогодні все більшої популярності набувають канікулярні подорожі для школярів, колективний відпочинок за кордоном працівників однієї компанії, тематичні виїзди за кордон для груп осіб об’єднаних спільною ідеєю чи інтересом. Якщо Ви хочете зміцнити команду, розширити кругозір, якісно використати вільний час та отримати багато корисного для свого колективу — звертайтесь до нас!

Ми пропонуємо:

 • для школярів — подорожі в парки розваг, інтерактивні музеї для дітей, зоопарки та океанаріуми у містах Європи, тематичні екскурсії;
 • для професійних колективів — спільний відпочинок за кордоном або корпоративні подорожі на конференції, семінари, виставки;
 • для груп людей зі спільними інтересами/хобі — тематичні подорожі за кордон, наприклад: на гірськолижні курорти, у винні погреби, сироварні, парфумерні фабрики, в аутлети, чемпіонати та спортивні змагання. Ми готові ОРГАНІЗУВАТИ ВАШІ МРІЇ!

4. Організація поїздок на фестивалі

Невід’ємною частиною розвитку та життєдіяльності кожного творчого колективу є участь у фестивалях та конкурсах. Саме там кожен учасник колективу може показати свою майстерність, досвід та вміння набуті на тривалих репетиціях та заняттях. Міжнародні фестивалі дають неоціненний досвід, допомагають пізнати іншу культуру, презентувати свою країну, здобувати нових друзів. Щоб подорож Вашого колективу була насиченою та красиво спланованою потрібен неабиякий досвід. Ми майже 10 років працюємо з творчими колективами і точно знаємо як наповнити Ваш маршрут цікавими місцями, гарними екскурсіями та розвагами.

Участь колективу в міжнародних фестивалях та конкурсах дає можливість:

 • Виступати на європейських сценах поряд з учасниками з інших країн
 • Отримати дипломи/сертифікати, які підтверджують участь колективу чи соліста у фестивалі/конкурсі
 • Накопичувати спільні спогади та емоції, які сприяють зміцненню дружніх стосунків у колективі
 • Поєднати участь у фестивалі чи конкурсі з численними екскурсіями та відпочинком на морі
 • Якщо Ви маєте бажання здійснити подорож на Міжнародний фестиваль, то приготуйтеся отримати значно більше. На нашому сайті Ви знайдете вже готові програми та ціни з чудовими умовами.

Ми готові ОРГАНІЗУВАТИ ВАШІ МРІЇ!

5. Бронювання готелів під власний доїзд

Наша компанія займається наданням окремої послуги — бронювання готелів. Якщо Ви плануєте виїзд за кордон власним авто, чи вже придбали переліт та хочете розміщуватись у комфортному готелі, який би повністю відповідав Вашим вимогам, то ми готові Вам у цьому допомогти.

Ми чуємо Ваші побажання і надаємо найкращі пропозиції!

6. Навчання в Канаді

Наша компанія вже багато років являється офіційним представником канадської освітньої громадської організації Open World Learning у Львові. Ми надаємо своїм клієнтам безкоштовні консультації та кваліфіковану допомогу в зарахуванні у державні ВНЗ та у мовні школи Канади.

Перелік наших послуг:

 • Навчання у ВНЗ Канади для випускників середніх шкіл та ВНЗ.
 • Навчальні програми "On-line" з Канади. Реальні заняття у реальному часі з реальними вчителями.
 • ЛІТНІЙ ТАБІР у Канаді. Покращення рівня англійської мови, розширення словникового запасу - все це по цікавій та динамічній методиці. Вивчайте та вдосконалюйте англійську мову разом з однолітками з різних країн Світу! Невимушена атмосфера спілкування та кваліфіковані вчителі допоможуть Вам подолати усі мовні бар'єри.
 • ЛІТНІЙ ТАБІР у Канаді "Глобальні лідери". Вивчення англійської мови, розвиток лідерських здібностей та навичок підкорення нових вершин, дослідження Ванкувера. Відчуйте себе студентом престижного університету University of British Columbia.
 • Сімейні програми з вивчення англійської мови "English for children & families". Канадські канікули для всієї сім'ї! Діти вивчатимуть англійську мову у спеціальних невеликих класах з індивідуальною підтримкою кваліфікованих TESL-викладачів. В цей час батьки вдосконалюють свої знання з англійської у класах VIC для дорослих.
 • Англійська для професійної діяльності для фахівців в галузі IT, фінансів, охорони здоров’я, громадського сектору, освіти, права.
 • Корисні канікули в Канаді для студентів-медиків "MEDICAL ENGLISH CERTIFICATES". Програма спеціально розроблена Vancouver Medical English Institute для студентів-медиків та професіоналів, які прагнуть підвищити рівень англійської з медичним нахилом.
 • Підготовка до TOEFL/IELTS або CAMBRIDGE EXAM під час канікул у Канаді. Інтенсивна літня програма для вивчення комунікативної і академічної англійської мови, яка допоможе Вам краще підготуватись до будь-якого мовного іспиту. Навчальна програма включає і насичені розважальні заходи.
 • Індивідуальні програми з вивчення англійської мови в Канаді для старшокласників, студентів та усіх бажаючих.

Чому клієнти довіряють саме нам?

 • Ми офіційний представник у Львові канадської освітньої громадської організації Open World Learning.
 • Кваліфіковані освітні консультанти, які самі пройшли навчання у Канаді.
 • Багаторічна партнерська співпраця з канадськими мовними школами та ВНЗ.
 • Особисто перевірені навчальні курси.
 • Безкоштовні консультації.

Хочете отримати якісне навчання в Канаді?

Хочете поглибленого вивчення англійської мови?

Хочете знайти нових друзів у Канаді?

Звертайтесь до наших освітніх консультантів за телефоном 097 0200 300

Ми допоможемо ЗДІЙСНИТИ ВАШІ МРІЇ!

7. Страхування

Пропонуємо Вам різні види страхових послуг:

• Туристична страховка

Страховку мандрівника часто називають полісом медичного страхування туристів. Це пов’язано з тим, що поліс в першу чергу забезпечує медичну допомогу застрахованій особі при виїзді з постійного місця проживання.

Що таке страхування туристів? Що включає в себе поліс для мандрівників?

Поліс покриває ризики, пов’язані з погіршенням здоров’я застрахованого, будь то звичайне захворювання, необхідність екстреного (в тому числі операційного) втручання, отримання медичної допомоги при травмі або нещасному випадку.

З туристичною страховкою при погіршенні здоров’я або травмі досить звернутися по телефону гарячої лінії і Страхова компанія оперативно організує надання медичної допомоги.

Додаткові ризики, опція: «Активний туризм/відпочинок»

Страхові поліси мандрівників чи туристів можуть включати в себе великий перелік додаткових ризиків, в залежності від типу вашого відпочинку:

 1. Активний туризм – пов'язаний із ризиком та істотними фізичними навантаженнями, вимагає сміливості та навиків та/або використання механічних та інших засобів пересування та переміщення по суші, на воді, під водою та у повітрі.
 2. Спорт та екстрим – участь у заходах із високим ступенем ризику, що вимагають від учасників спеціальних навиків та підготовки, а саме: участь у спортивних тренуваннях та змаганнях на аматорському або професійному рівні.
 3. Гірськолижний, сноубординг, автомотоспорт, санний спорт, віндсерфінг, велоспорт, футбол, волейбол, стендова та кульова стрільба, ралі, слалом, участь у перегонах на транспортних засобах, картинг, гребля, кінний спорт, хокей з шайбою.
 4. Полювання, риболовля у важкодоступних та віддалених місцевостях, спелеотуризм, скелелазіння, піші походи з гірським ландшафтом, походи по спеціальних маршрутах.
 5. Стрибки із парашутом, стрибки на лижах з трампліна, стрибки на батуті, стрибки у воду.
 6. Польоти з використанням безмоторних засобів, польоти в якості пілота, літаковий спорт, планерний спорт.
 7. Боротьба вільна, боротьба греко-римська, дзюдо, самбо, гандбол, художня гімнастика, рукопашний двобій, регбі, легка атлетика, спортивні танці, фігурне катання.
 8. Туристичний поліс не покриває заняття дайвінгом, альпінізмом та гірським туризмом з висотою підйому понад 2 000 метрів над рівнем моря.

• “Зелена карта” — міжнародна обов’язкова автоцивілка

Під час виїзду на автомобілі в одну з країн, які являються членами міжнародної системи автомобільного страхування «Green card», власник авто зобов’язаний мати страховий поліс «Зелена карта». Цей поліс забезпечує відшкодування збитків третім особам при настанні страхового випадку, винуватцем якого був водій вписаного в договір транспортного засобу. Страховий сертифікат «Зелена карта» має єдину форму для всіх членів міжнародної системи автомобільного страхування та діє у понад 40 європейських країнах, в тому числі у Польщі, Німеччині, Іспанії, Болгарії, Туреччині, Франції, Греції, Австрії, Росії, Естонії та інших.

Гарантом виплати страхового відшкодування за договорами «Зелена карта» в Україні виступає Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ), яке є єдиним об'єднанням страховиків, що здійснюють обов'язкове страхування цивільно- правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам.

•Автоцивілка

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілка) — це вид страхування, який спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих при експлуатації транспортних засобів на території України. Знана всім «Автоцивілка» є обов'язковим видом страхування в Україні. Її зобов’язані мати всі водії, навіть ті, що їздять дуже акуратно. За договором Автоцивілки збиток, який Ви спричинили іншому водію, будете компенсувати не Ви, а та страхова компанія, в якій Ви купили Автоцивілку.

Від чого залежить вартість Автоцивілки?

Фактор: Вплив:
Об'єм двигуна Чим менший об'єм у Вашого авто, тим менша ціна
Місце реєстрації власника авто згідно документу у реєстрації автомобіля Жителі великих міст платять більше
Тип транспортного засобу Страхування комерційного транспорту коштує дорожче.

За детальною інформацією звертайтесь 096 583 10 51

8. Візова підтримка

Якщо Ви плануєте візит до країн, з якими в України діє візовий режим чи мета Вашої поїздки потребує відкриття спеціальної візи — ми можемо допомогти Вам у даному питанні.

На сьогоднішній день у нас великий досвід відкриття віз до Польщі, Чехії, Іспанії, США, Канади, Китаю, Японії, Південної Кореї, Великобританії. Кожна окрема ситуація потребує розгляду та правильної підготовки пакету документів, які подаються до консульства.

За детальною інформацією звертайтесь 096 583 10 51