Будапешт

Що подивитися у Будапешті? А подивитися у Будапешті є багато чого! Безліч цікавих пам'яток і дивовижних місць на будь-який смак!


Для шанувальників фантастичних панорам рекомендуємо відвідати гору Геллерт (Gellеrt). Одночасно з милуванням мальовничими видами на місто і річку Дунай, ви заглянете в давню історію. Саме на горі Геллерт було розташоване легендарне старовинне місто Аквінкум (Aquincum), яке існувало на місці сучасного Будапешта. Залишки древніх фортець докельтських часів збереглись до наших часів.

Прогуляйтеся по прекрасному Замковому пагорбі. Зазирніть у минуле і на мить зупиніться, вдихаючи дух зворушливої історії. Помилуйтеся богемним Королівським палацом, загляньте в величний готичний храм Матяша… А яка подорож без красивих фотографій ;) Романтичний Рибальський бастіон ніби створений для елегантних фотосесій...

На березі Дунаю красується монументальний Парламент, який завжди в оточенні туристичних груп. Вас здивує своєю неземною пишністю велична базиліка Святого Іштвана, де звучать чудові органні концерти. В знаменитому єврейському кварталі, можна оглянути найбільшу в Європі синагогу. А любителям витонченої краси рекомендуємо відвідати місцеву оперу та оглянути арт шедевр - Академію Ференца Ліста.

У Будапешті багато незвичних куточків і колоритних місць. Острів Маргарити, (Margit-sziget) – романтичне паркове місце для відпочинку на Дунаї. Можна організувати собі оздоровчий відпочинок в термальних купальнях Будапешта: Сечені, Геллерт, і Лукач.

№1 для сімейного дозвілля - «Tropicarium»
№1 для дітей – найбільший зоопарк у Європі!


Під час дощу можна з користю переховатись у прекрасних музеях, і повірте у Будапешті є з чого обирати: музей образотворчих мистецтв, музей прикладного мистецтва, музей Національна галерея, музей історії Будапешта, етнографічний музей…

Фунікулер зворушливо піднесе вас ближче до неба на 95 метрову гору Буда до знаменитої Будайської фортеці. Тільки тут відкриваються найромантичніші краєвиди. Пройдіться мальовничими набережними Дунаю. Милуйтеся чарівною архітектурою і яскравим вечірнім блиском. Пройдіть по Ланцюговому мосту… Романтичніше, хіба що - погулянка на кораблі з келихом шампанського.

Гуляйте з насолодою, тому рекомендуємо спробувати в Будапешті щось винятково смачне ;) Угорська кухня та унікальні смаколики - це додаткові родзинки до мандрівок по Будапешті. Національна угорська кухня вартує, щоб зупинитись у маленькому ганделику і скуштувати традиційний угорський гуляш та продегустувати знамените Токайське вино. З угорських солодощів туристи надають перевагу запашним випічкам з ванількою і корицею. Особливий попит у дітей - солодкий марципан. Фантазія марципанових кондитерів – безмежна. Цукрові шедеври - відмінний сувенір з Будапешту.

Будапешт - широке місто для імпровізації! Бажаємо Вам феєричних вражень, яскравих спогадів і щасливої ​​подорожі!

# екскурсії # тури в будапешт