Угорські марципани

Марципан – ідеальний сувенір і солодкий смаколик з Угорщини.

Хочемо звернути увагу на довершений кондитерський виріб – марципан (Marcipan). Подорожі по Угорщині уже давно мають солодкий присмак мигдалю. Адже в Угорщині марципан дуже популярний і до нього відносяться з особливою повагою та бережно оберігають секретні рецепти приготування. Щороку в Угорщині продається марципанів більше ніж у всіх інших країнах Європи.

В Угорщині існує ціла мережа музеїв марципанів, які наповнені чудовими солодкими експонатами. Придбавши тур в Угорщину, обов'язково виділіть час та відвідайте хоча б один з солодких музеїв. Такі музеї є в столиці Угорщини - Будапешті, в  Егері, в Естергомі і в місті Печ. Але найколоритніший знаходиться в мальовничому містечку Сентендре. Для маленьких дітей і дорослих ласунів відвідати такі музеї - це зазирнути у солодкий рай.

Колоритні музейні експонати з марципану здивують вас своїм розмахом і фантазією. Міні марципановий палацовий комплекс з точним відтворенням деталей фонтанів, клумб, ставка. Запашна марципанова троянда з тендітним стеблом і філігранними листочками. У музеї можна оглянути багато скульптур видатних людей з марципану: портрет видатного Моцарта і королеви Марії Терези, Майкла Джексона. У майстерні музею дітям буде цікаво спостерігати за роботою сучасних майстрів, які творять нові марципанові композиції.

Музей марципанів у Будапешті завжди дарує приємні емоції з солодким присмаком. Таких грандіозних експозицій з марципану ви ще не бачили: історичний Рибальський бастіон, ланцюговий міст через Дунай, величні храми… А для дітей сцени з відомих мультфільмів з марципанових героїв… Поки ваші діти споглядають створення шедеврів з марципану у майстерні, ви можете спробувати екзотичні марципанові лікери у кафе.

Марципанові цукерки в яскравих обгортках і марципанові десертні кульки (Marcipan desszert golyok) можна купити на кожному кроці. Асортимент дуже великий від смачних батончиків, кумедних медальок до фігурок різних тварин і казкових персонажів. Ви ще ніколи не їли марципанового їжачка? Вирушайте у подорож до Угорщини!

Хто бажає нових смакових відчуттів спробуйте марципани з фундуком, кокосом, апельсинові марципани і навіть запашні марципани з лікером чи коньяком. А м’яка марципанова мастика різних кольорів дозволить втілити усі дитячі фантазії у справжні солодкі витвори мистецтв. Ліпіть на потіху все що заманеться. Для дітей це найулюбленіша справа -  ліпити смачні і їстівні фігурки :)

Славу шляхетного десерту марципан завдячує королю Матяшу.

З  ХV століття марципан став традиційним мадярським десертом для знаті під час різноманітних світських забав. Сьогодні королівський смак марципану можна спробувати в любому кафе чи ресторані, а купити для друзів в будь якому магазині солодощів. 

Склад марципанів дуже простий: цукрова пудра і дрібно-мелений мигдаль. Але головний секрет марципанів в Угорщині це - пропорція інгредієнтів, смакові властивості та попередня обробка мигдалевих ядер. Особливий сорт солодкого мигдалю вирощеного поблизу озера Балатон, передає унікальний аромат кондитерським виробам з марципану.

Королівська історія марципану починається з Близького Сходу в VIII столітті. Арабське слово «Mautha-Ban» у перекладі означає «сидить король». У давні часи красиві фігурки з марципану подавали до столу тільки знатним людям. З тих пір марципан став уособленням королівського смаку, вишуканості та престижу.

ЛайфХак! Рецепт марципану. Якщо дуже кортить скуштувати королівський десерт можна спробувати зробити марципан самому. Очищаємо мигдаль. Миємо, сушимо, мелемо на борошно. В пропорції 50/50 перемішуємо з цукровою пудрою. Ретельно перемішуємо до однорідної маси приблизно 1 годину. Ліпимо солодкі фігурки. Пробуємо :) Але повірте, тільки в Угорщині можна спробувати смак «справжнього» Марципану з бадьорим ароматом мигдалю.

Який подарунок привезти з Угорщини, думаємо, уже зрозуміло :) Залишається правильно підрахувати друзів та знайомих, щоб марципанових сувенірів вистачило для усіх. 

Марципан - солодкий сувенір з Угорщини!

Повертайся з мандрівки з насолодою і повною валізою смаколиків.