Автобусний тур

Романтика та Драйв

Дрезден — Прага — парк розваг та атракціонів “Енерджиландія” — Краків

Програма туру

Програма

1 день

Ввечері виїзд зі Львова.
Перетин кордону Україна-Польща.
Переїзд у Дрезден (Німеччина).

2 день

Вранці приїзд у Дрезден (Німеччина).
Пішохідна екскурсія столицею Саксонії.

Це місто на ріці Ельба, яке було повністю зруйноване під час Другої світової війни та відроджене з попелу.
Ви побачите: старе місто – Альтштадт, Театральну площу, Дрезденську оперу Зельмана, всесвітньо відоме панно з мейсенського фарфору - “Хода князів”, Цвінгер - історичне місце в Дрездені, де знаходяться музеї з численними зібраннями творів мистецтва.

Додатково Ви можете:

 • Відвідати картинну галерею “Старі Майстри”, побачити “перлину” музею, роботу Рафаеля Санті — Сікстинську Мадонну, експонати фізико-математичного кабінету та експозицію Мейсенської порцеляни з ОДНИМ КВИТКОМ! (діти до 17 років — 16 євро, дорослі — 30 євро. У вартості: послуги ліцензованого гіда + вхідний квиток).
 • Відвідати скарбницю саксонських курфюрстів, музей “Зелені Склепіння”. Це одна з найбільших у Європі колекція коштовностей, яка поповнювалася понад 500 років. Ви побачите один з найбільших діамантів у світі — Дрезденський зелений діамант у 41 карат, фантастичний золотий кавовий сервіз, чашу з халцедону в золотій оправі — Купання Діани та багато інших неймовірно дорогоцінних та красивих об’єктів (діти до 17 років — 16 євро, дорослі — 30 євро. У вартості: послуги ліцензованого гіда + вхідний квиток).

Переїзд в Прагу (Чехія).
Поселення в готель.
Ночівля.

3 день

Сніданок.
Пішохідна екскурсія столицею Чехії — Прагою.

“Злата Прага” одне із найкрасивіших міст Європи, місто легенд та шпилів, атмосферних вуличок, богемського кришталю, славнозвісного чеського пива та смачного вепрового коліна.
Ви побачите: Празький Град, собор святого Віта, Карлів міст, диво техніки – годинник Орлой на Староміській площі та багато інших цікавих об’єктів.

Додатково Ви можете:
 • Знайти нові селфі-локації на одному із найпопулярніших паромів, що пропливають по повноводній Влтаві. На кораблі Вас чекає смачна вечеря та чудова музика, фантастичні види з води на історичні будівлі Праги та спілкування з друзями (ціна уточнюється).

Переїзд та поселення в готель на території Польщі.
Ночівля.

4 день

Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд у  парк розваг та атракціонів “Енерджиландія” або вільний час у Кракові.

Додатково Ви можете:
 • Відвідати найекстремальніший та найбільший парк атракціонів усієї Польщі та місце, яке в списку must visit у Вашій подорожі. Тут Ви зможете відірватися на повну, відчути потужний викид адреналіну та знайти безліч розваг на будь-який смак. Не забувайте свої купальні костюми, адже на території парку окрім звичних атракціонів Вас чекають пригоди на тропічному острові з великою кількістю розваг на воді (ціни уточнюються).

Переїзд у Краків (Польща).
Вечірня екскурсія культурною столицею Польщі — містом Краків.

Це місто являється перлиною національної культурної спадщини Польщі. Місто смачних брецлів, осципка та дихаючого вогнем дракона.
Ви побачите: Ринкову площу – серце міста, торгові Суконні ряди, готичний костел Діви Марії, королівський замок Вавель, постать дракона, що зветься вавельським, який став чимось на зразок візитівки міста.

Переїзд у Львів.

5 день

Приїзд у Львів

У вартість входить
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелі (двомісне та тримісне розміщення);
 • харчування згідно програми;
 • оглядові екскурсії, вказані в програмі;
 • супровід керівника групи.
Додатково оплачується
 • медичне страхування на період подорожі;
 • додаткові екскурсії та вхідні квитки в екскурсійні об’єкти вказані в програмі туру:
  - картинна галерея “Старі Майстри” —  діти до 17 років — 16 євро, дорослі — 30 євро. У вартості: послуги ліцензованого гіда + вхідний квиток;
  - музей “Зелені Склепіння” —  діти до 17 років — 16 євро, дорослі — 30 євро. У вартості: послуги ліцензованого гіда + вхідний квиток;
  - прогулянка на паромі по Влтаві з вечерею та музикою — ціни уточнюються;
  - парк розваг та атракціонів “Енерджиландія” — ціни уточнюються;
 • навушники для екскурсій у кожному місті (Дрезден, Прага, Краків) - 2 євро/особа/екскурсія.
Переваги:

Оглядові екскурсії в усіх містах згідно програми + фотосесія у подарунок