English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія.

Відпочинок на озері


Шацькі озера (Світязь, Пісочне, Озерце, Мошне, Острів’янське, Пулемецького, Перемут, Люцимер, Карасинець, Карасинець, Пулемецьке, Соминець, Линовець, Чорне велике, Луки, Кримно) ідеальне місце відпочинку для любителів насолоджуватись красотами Шацького національного природного парку та тихим відпочинком з сім’єю і друзями. Відпочинок на Шацьких озерах має ряд переваг. Завдяки навколишнім лісам, переважно хвойним, тут надзвичайно чисте повітря. Це чисті озера природного походження з піщаними берегами. Приємний відпочинок на озері забезпечує розвинута мережа баз відпочинку, пансіонатів та приватного сектору. На озерах можна порибалити. В озері вдосталь риби - плотва, краснопірка, окунь, щука, сом, лящ, судак, короп, йорж, карась, в’юн, верховодка... Озера Світязь та Пісочне - найпопулярніші місця відпочинку на озері у туристів в Україні.

У Закарпатті вас чекає відпочинок на солоних озерах в Солотвино. Це відома здравниця з унікальним комплексом термальних солоних озер. В Солотвино ви можете відпочити та оздоровити свій організм, особливо цілющі джерела допомагають хворим на радикуліт і артрит.

Сімейний відпочинок на озері Активний відпочинок на озері Відпочинок на озері в Україні

Відпочинок на озері Балатон (Угорщина) зачаровує природною красотою туристів з усієї Європи. Озеро Балатон - вишуканий курорт в Угорщині, справжній витвір мистецтва природи з мальовничими містечками на узбережжі. А місцеві цілющі джерела відомі і за межами Угорщини. Піщані береги якнайкраще підходять для комфортного купання, засмагання та відпочинку на озері. Влітку вода на озері дуже гарно прогрівається, що ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Тут вдосталь різноманітних водних атракціонів (катамарани, човни, дошки для серфінгу, водні лижі, байдарки, яхти). Найбільше озеро в Європі (розміри озера 12х78км!) дає змогу туристам займатись таким популярним видом спорту як катання на вітрильнику.

За 5 км від озера Балатон знаходиться найбільший угорський курорт Хевіз та однойменне тепловодне озеро Хевіз. Гарячі джерела що виходять на зовні нагрівають озеро та збагачують воду лікувальними мікроелементами та мінералами. Вода в озері Хевіз навіть взимку тримається біля 24 градусів.

Відпочинок на озері в Європі Рибалка - відпочинок на озері Відпочинок на озері

Кожна країна Європи може похизуватись своїми курортами, де відпочинок на озері приносить надзвичайне задоволення туристам. В Словенії це Озеро Блед - відомий у Європі альпійський курорт на території національного заповідника. Символ та гордість Македонії - це Охридське озеро, над яким звисають мальовничі гори. Прозорість та чистота Охридського озера вражають туристів з усієї Європи. Відпочинок на березі озера Охрид можна урізноманітнити екскурсіями по визначних історичних місцях повязаних з Стародавнім Римом.

Відпочинок на озерах Боденске, Тегернзе, Хопфен в Німеччині у підніжжі мальовничих Альп - вишуканий відпочинок для заможних туристів. Недалеко від Праги (Чехія) в національному заповіднику розташоване величезне та красиве Махово озеро з пляжами і розвиненою сферою послуг та розваг.

Чисте Альпійське повітря, гори та мальовничі пейзажі - це розкішний відпочинок на озері в Австрії. Боденське озеро, Афріцер, Альмзеє, Альтаусер, озеро Старий Дунай, Аттерзеє, Ахенське озеро, Туррахське озеро - кожен рік приймають тисячі туристів з Європи.

Рекомендуємо романтичний відпочинок на озері Комо чи Лаго Маджоре в Італії. А також престижний відпочинок на озерах Швейцарії - для туристів, які цінують природну тишину та спокій. Найвідоміші озера Швейцарії: Женевське (друге по величині озеро у Європі), озеро Лугано (сучасний курорт з чудовими садами та парками довкола), Люцерн (озеро у долині між гірським вершинами Альп), Валлерзее, озера Тун і Брієнц, Невшательское озеро, Целлерске озеро.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011-2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook