English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Відпочинок у Закарпатті та Карпатах


Сиро-Винний тур Закарпаттям

Країна: Україна
Міста: с.Карпати - Мукачево - Берегово - Нижнє Селище - озеро Синевир - водоспад Шипіт


Дегустація сиру з вином,
прекрасні Карпати, старовинні замки, вишукані вина та легенди -

все найкраще, що може запропонувати туристам гостинне Закарпаття!Мандруючи по Закарпатті та Українських Карпатах ми відвідаємо:

Санаторій Карпати. У мальовничому селі Карпати, що на Закарпатті, розташований гостинний санаторій "Карпати". А в глибині чудового парку села Карпати поміж могутніх вікових дубів та височенних ясенів і серед рідкісних порід самшиту, сакури, канадської ялини, рожевого буку, італійської гліцинії, тиси, елегантної магнолії, гортензії, катальпи, оцтових і тюльпанових дерев, модрини стоїть дивовижний мисливський палац графів Шенборнів - найромантичніший палац України! Саме тут відбувались зйомки відомого фільму "Снігова королева".

Химерний палац у неоромантичному стилі, що поєднує розкішні романські та витончені готичні мотиви, був побудований у 1890-1895 роках графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом.
Величний п'ятикутний палац графів Шенборнів збудовано з елементами астрономії: 365 вікон (кількість днів у році), + одне замуроване (на випадок високосного року), 52 кімнати (тижні), 12 входів (місяці), а також 4 високі вежі (пори року).

Тут ще досі діє древній баштовий годинник з курантами. Біля замку є красиве декоративне озеро, а сам палац прикрашений унікальним та багатим декором часів Австро-Угорської імперії.

Мукачево. Наступним пунктом нашого туру Закарпаттям є Мукачево. Тут можна насолодитись прогулянкою старим і привітним містом Закарпаття, оглянувши дивовижні історичні пам'ятники: прекрасну каплицю св. Мартина (XIVст.), розкішний палац Ракоці (1663р.) та древню зелену ратушу (1903р.).

Але всіх туристів, які під'їжджають до Мукачева, ще з далеку, манить велична і найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок”, який височіє на одинокій вулканічній горі. Легендарний Мукачівський замок – дивовижна і знакова середньовічна фортеця, овіяна героїчною славою, яку спорудив князь Федір Корятович.

У 1396 році було видовбано криницю глибиною 85 м! Навколо мукачівського замоку Паланок, ще в XVI ст. був викопаний глибокий захисний водяний рів, укріплений щільним дубовим частоколом – паланком. Мукачівський замок "Паланок" є однією з п'яти виняткових фортець у Європі, які ніколи не були взяті ворогом. Сьогодні Закарпатський замок це є велика та цікава експозиція історичного музею під відкритим небом для всіх шанувальників давньої історії України.

Берегове. Головний центр угорської національної культури в Україні - “Береґсас” славиться живописними виноградниками та відмінним вином, прекрасною лемківською та бойківською традиційною кухнею, річкою Верке та басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 метрів та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.

Сучасне Закарпатське містечко Берегове має велику скарбницю історичних пам'яток та перлин архітектури: вражаючий костел Всіх Святих в готичнному стилі (1370 рік), величний костел реформаторів (XV ст.), романтичний “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), розкішний будинок імперського суду (1908р.) та казино “Золота пава”. А також рекомендуємо усім подорожуючим продегустувати вишукане справжнє Закарпатське вино та спробувати смачні традиційні страви угорської кухні в одному з колоритних ресторанчиків чи кафе Берегове.

Нижнє Селище. Сучасне Закарпатське село в Україні, яке є унікальним зразком вдалого місцевого господарювання - тут виготовляють справжній швейцарський сир з екологічно чистого закарпатського молока від місцевого населення.

Закарпатські села відомі всій Україні своєю мальовничою природою, зеленими горами, чистими річками, колоритним фольклором. Саме тут, домашнє молоко від місцевих виробників за європейською технологією без домішок та консервантів перетворюється на швейцарський сир найвищого гатунку.

Прямо тут ми запрошуємо усіх туристів на смачну дегустацію різних сортів закарпатського сиру: "Селиський”, “Хуст” та “Нарцис Карпат” з традиційним закарпатським вином. Прямо тут ще можна і придбати найкращий швейцарський сир в Україні за цінами виробника для своїх друзів та знайомих!


Сир закарпаття Дегустація сирів закарпаття Дегустація сирів з вином закарпаттяСиневир. Унікальним скарбом Українських Карпат є голуба перлина величних карпатських лісів - мальовниче і овіяне романтичними легендами озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”.

Найбільше озеро Українських Карпат дивовижно манить до себе подорожуючих мальовничими гірськими схилами, які потопають в природній зелені, вкритими стрункими ялинами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель: райдужна, озерна та струмкова. Природне диво Карпат знаходиться високо у горах на висоті 989 метрів над рівнем моря. Озеро Синевир по праву належить до семи унікальних природних чудес України.

Води озера Синевир прозорі, наче дівочі сльози. І це правда, адже їх наплакала молода...” - так починається старовинна гуцульська легенда, яку ви почує відвідавши цей тур ;)

Пилипець. Потопаючий в зелені Карпат, Водоспад Шипіт при підніжжі мальовничої гори Гемби заворожує своєю природною красою та приваблює тисячі туристів до себе. З висоти більше як 15 метрів безліччю заворожуючими погляд каскадами між андезиновими скелями скидає шумні води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів Українських Карпат - водоспад Шипіт.

Річка бере свій початок з великого підземного джерела, так зване “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – прекрасній полонині Боржава. Серед подорожуючих Водоспад Шипіт дуже популярне місце, адже перебування біля водоспаду чудодійно допомагає відпочити людині від цивілізації та додає нових життєвих сил.
Відчуйте колорит Закарпаття і дух Українських Карпат. Зробіть життя цікавим!

Замовляємо тур просто зараз!


Сиро-Винний тур Закарпаттям Дегустація Закарпатських вин
Сиро-Винний тур Закарпаттям
Дегустація Закарпатських вин


Дати початку подорожі
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
Щосереди та щосуботи!
14.04.2018
21.04.2018
...
2
795 грн
28.04.2018
29.04.2018
30.04.2018
2
895 грн


1 день
Виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати. Замок Шенборна (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком Паланок і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація закарпатських вин) – Берегівський р-н (вечеря та ночівля в угорських садибах зеленого туризму, поселення о 21:30).

Під час мандрівки на Вас чекають яскраві події:

 • цікаве знайомство з історією, легендами, звичаями, культурою та релігією гостинних мешканців Закарпаття: українцями-русинами (бойками, лемками, долинянами), угорцями та ромами;
 • найкращі традиційні страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
 • легендарні історичні пам’ятки культури закарпатського краю: палац Шенборна, Мукачівський замок Паланок, історичний центр Берегово, загальний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків, рідкісні дерев’яні храми закарпаття;
 • купання в унікальному термальному басейні міста Берегово;
 • дегустація натуральних марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.
2 день
Сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація швейцарського сиру) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – Пилипець, огляд водоспаду Шипіт...

На Вас чекають цікаві події:

 • приголомшливі історії і легенди про традиції та культурне життя мешканців Українських Карпат,
 • смачні традиційні страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
 • мальовнича краса карпатських гір,
 • дегустація швейцарського сиру
 • романтичне озеро Синевир,
 • живописний водоспад у Карпатах - Шипіт
 • можливість зробити фото на згадку в наймальовничішому місці Карпат...
Львів (повернення о 23:00)


У вартість туру по Закарпаттю входить:
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
 • проживання,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування в на туристичних об’єктах, музеях
 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються:
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти, музеї,
 • купання в термальному басейні,
 • харчування.


Українські Карпати Українські гори Карпати Водоспад Шипіт у Карпатах


Вартість вхідних квитків:

- територія замку Шенборна (загальний – 15 грн., учні – 10 грн.),
-
Мукачівський замок "Паланок": дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн, до 14 років - 20 грн
-
новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово:
 • загальний – 180 грн. (в т.ч. оренда шафки),
 • пенсіонери - 140 грн.,
 • діти від 120 до 150 см. – 90 грн.,
 • діти до 120 см. та учасникам АТО – безкоштовно;
- дегустація вин (60 грн./особа, екскурсія без споживання вина 30 грн./особа),
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.; ,
-
Національний парк озеро “Синевир” (загальний – 21 грн., студенти і учні – 6 грн.),
-
водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно.


Проживання: затишні та комфортні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2 і 3-х місні. Фото закарпатських садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX


Харчування:
 • Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
 • Обід у 1-й день – пропонується у місті Мукачево в ресторані “Рів'єра” та складається з страв лемківсько-чеської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше “Підбивані лопатки”, на друге торгоня з шишками в грибному соусі, компот з чорниць (яфен), хліб. Вартість 85 грн./особа
  Як альтернатива, то можна пообідати в інших колоритних мукачівських ресторанах, кафе, піцерях на Ваш смак. Це велике місто, і там великий вибір таких закладів. Для обіду буде відведена одна година.


  Вечеря в 1-й день і сніданок в 2-й день – є 2 варіанти:
 • а) в садибах сільського туризму.
  Вечеря у 1-й день – надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів, складається зі страв угорської національної кухні, а саме бограч-гуляш, угорські голубці, угорські солодощі та вино. . Вартість 70 грн./особа.
 • Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 50 грн./особа.
  б) закупити щось для вечері й сніданку в Мукачево чи Берегово. Просимо поснідати до початку виїзду автобуса (до 08:00). Господарі садиб, за необхідності, можуть допомогти Вам приготувати сніданок з Ваших продуктів, або нададуть все необхідне для цього.
 • Обід в 2-й день – в ресторані “Колиба” біля дивовижного озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: свіжий овочевий салат, юшка з білими грибами, печена картопля з традиційною бринзою, шкварками та домашньою ковбасою, хліб, чай з трав. Вартість 95 грн./особа
  Як альтернатива, поруч є інші ресторани на кафе з бойківськими та іншими національними стравами.


Більше інформації
про відпочинок в Закарпатті

за телефоном:
(096) 583-10-51


© 2011-2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook