English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Відпочинок в Україні


Золота Підкова Львівщини

Країна: Україна
Міста: Олесько - Підгірці - Золочів


Екскурсія Підгорецьким палацом
Екскурсія Золочівським
замком
Екскурсія Олеським
замком


Подорожуючи по львівщині, ми відвідаємо:

Олесько (Олеський замок). Поблизу Львова на мальовничому пагорбі, ще з далекого 1390 року височіє однин з найстаріших замків на українській землі - Олеський замок. Разом з монастирем капуцинів, з костелом святого Антонія (1739р.) та готичним костелом святої Трійці (1545р.) - цей музей-заповідник XIV-XVIIIст., відтворює унікальну середньовічну атмосферу, що втілюється в кам'яних і дерев’яних скульптурах минулих століть та дивовижних мозаїках.

Історія Олеського замку дуже бурхлива. Стіни замку протистояли військам короля Ягайла і татарській орді, в замку служив Михайло Хмельницький (батько відомого Богдана Хмельницького), тут народились польські королі: Ян III та Михайло Вишневецький. Свого часу Олеський замок навіть отримав статус королівської резиденції! Останніми роками тут головним чином знімають фільми (найвідоміший - "Три мушкетери") та проходять військові баталії історичних реконструкцій.

Впродовж дня тут проходять числені групи туристів з усієї України, щоб оглянути історичні артефакти музею, а вночі Олеським замком сновигають душі безтямно закоханих Адама Жолкевського та красуні дочки власника величного замку - Марціани. Чому? Ви зрозумієте послухавши легенди Олелького замку під час екскурсії!

Підгірці (Підгорецький палац). Древнє поселення Підгірці, яке згадується в «Слові о полку Ігоревім», завжди вирізнялось вигідним розташуванням на схилі гори Вороняків. В VII–XIV століттях тут існувало добре укріплене стародавнє місто, рештки якого разом з земляними валами та ровами збереглись до нашого часу.

Підгорецький палац збудований у 1635-1640 роках під керівництвом відомого військового артилериста та архітектора родом із далекої Венеції - Андреа дель Аква. Підгорецький палац - найвагоміша історична пам'ятка архітектури унікального поєднання епохи пізнього Ренесансу і бароко та найкраще збережена стародавня фортифікаційна споруда з наріжними бастіонними укріпленнями в Україні.

Підгорецький палац має форму квадрата по кутах, якого розташовані п'ятикутні захисні бастіони. Вздовж стін - глибокий рів і земляні вали оборонних укріплень. Унікальності Підгорецькому палацу додають витончені італійський та французький парки з притаманними їм бароковими фонтанами та мармуровими скульптурами.

Просторі зали палацу: Китайський, Дзеркальний, Зелений, Лицарський, Золотий вражали королівською красою та пишною оздобою інтер'єру. Підгорецький палац славився велико колекцією дорогих картин, фарфору, військової зброї та вирізнявся вишуканими камінами і меблями з дорогих порід дерева.

Крім Підгорецького палацу у Підгірцях є давній монастир Василіан, костел святого Йосипа, чудотворне джерело та Підгорецька ікона Божої Матері.

Золочів (Золочівський замок). Неподалік зруйнованого вщент та спаленого ворожим набігом татар легендарного Радече, було збудоване нове селище, яке до наших часів зберегло назву Золочів. Перша згадка про Золочів знайдена в літописах 1423 роком.

На епоху правління родини Собеських у Золочеві (XVII - початок XVIII століття) припадає золотий час його розквіту: будується новий Золочівський замок, дві українські церкви, бароковий парафіяльний костел, вірменська церква, закладаються три монастирі з ознаками ренесансу. Історично не доведений факт, але ймовірно у Золочеві був і містичний замок Тампільєрів. Саме таємничі камені тамплієрів, які здійснюють потаємні бажання і досі притягують юрби туристів до Олеського Замку. Що закодовано у цих загадкових надписах на каменях ще досі не відомо.

До наших часів залишилась красива церква Святого Миколая, яка оздоблювалась кращими львівськими майстрами, Василіянський монастир (1569р.) та Синагога (1724р.).

Унікальна гордість Золочева - це могутній стародавній Золочівський замок, який у поєднанні з єдиним в Україні Китайським палацом і відреставрованим Великим палацом створюють величну атмосферу XVII ст. Упродовж століть Золочівський замок був і могутньою фортецею і резиденцією польських королів, і панськлю садибою для відпочинку і навіть тюрмою. Зараз це унікальна історична пам'ятка України, де розташована Львівська галерея мистецтв.

Довкола Золочева багато цікавих історій та загадкових подій, про які розкажуть вам під час екскурсії.


Відчуйте історичний дух львівщини біля старовинних мурів змків. Зробіть життя цікавим!


Замовляємо тур просто зараз!


Олеський замок Підгорецький палац
Олеський замок
Підгорецький палац


Дати початку подорожі
Тривалість, день
Ціна за одну особу
2018: Щосуботи!
1
299 грн

План туру Золота Підкова Львівщини:

1 день

Виїзд зі Львова (08:00)

Під час туру по Львівщині на Вас чекають цікаві події та легенди давніх замків:

 • Свірж (Огляд замку)
 • Олесько (Екскурсія Олеським замком)
 • Підгірці (Огляд Підгорецького палацу)
 • Золочів (Екскурсія Золочівським замком)
Обід у Золочеві. Вартість ~ 80 грн.

Повернення у Львів (~ о 19:30).


У вартість туру по Закарпаттю входить:
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.

Додатково оплачуються:
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування.


Олеський замок Підгорецький палац Золочівський замок


Вартість туру для організованих груп обговорюється окремо!

Вартість вхідних квитків у замки:

 • Олеський замок: загальний – 45 грн., студенти – 30 грн., учні – 9 грн.;
 • Свірзький замок: дорослий - 15 грн, пенсійний, студентський - 10 грн., дитячий - 5 грн.;
 • територія Підгорецького замку: загальний та студенти – 30 грн., учні – 9 грн.;
 • Золочівський замок та Великий палац: загальний – 45 грн., студенти – 30 грн., учні – 9 грн.;
 • Китайський палац (музей східних цивілізацій): загальний - 30 грн., студенти – 10 грн.


Більше інформації
про відпочинок в Україні

за телефоном:
(096) 583-10-51


© 2011-2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook