English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Відпочинок в Україні


Тур Кам’янець-Подільський

Країна: Україна
Міста: Кам’янець-Подільський - Хотинська фортеця - село Кривче - село Більче-Золоте


+круїз по Дністру на кораблі
мальовнича краса Поділля,
феєричні каньйони Дністра,

таємничі печери та старовинні фортеці!

18,19,20 травня 2018 року в Кам’янець-Подільському відбудеться
традиційний Фестиваль повітряних куль "Кубок Поділля".
Унікальна подія: коли над легендарним старовинним містом кружляють різнокольорові повітряні кулі!!Мандруючи по Україні ми відвідаємо:

Кам’янець-Подільський. Унікальна атмосфера Середньовічного Кам’янець-Подільського передається ще здалеку, коли на горизонті поступово проявляються фортечні мури Старого замку з численими високими вежами. Грандіозний Старий замок (1374р.) - велична візитівка легендарного Кам’янець-Подільського.

Оточений річкою Смотрич, багатовіковий замок приховує низку виняткових архітектурних та історичних артефактів. Ось біля величного кафедрального костелу святих Апостолів Петра і Павла (XV ст.) в небо здійнявся 40-ка метровий мінарет з дивовижною скульптурою Мадонни. Далі бачимо традиційний Домініканський костел (XV ст.), Польські ворота, барбакан...

А попасти у дивовижну середньовічну казку можна тільки через красивий і найстаріший міст в Україні – Замковий (Турецький) міст, який і направду у XVI столітті був побудований турками.

Нова атракція Кам'янець-Подільського – креативний залізний пам’ятник туристу у 2 метри зросту! Коли зустрінете його, найперше, що потрібно зробити доторкнутись до пачки "долярів", прихованих у задній кишені залізних шортів! Ходять легенди - неодмінно розбагатієте ;)

Рекомендовано для романтичних прогулянок!
То ж беремо кохану/коханого і обов'язково відвідуємо Кам'янець-Подільський!

Каньйон Дністра. Через пів України пролягла звивиста голуба стрічка Дністра (1365 км). Біля Кам'янець-Подільська починається мальовничий відрізок Дністра з височенними берегами вкритими дубовими лісами.

Чудернацькі скельні виступи і дикі столітні ліси уздовж Дністра утворюють дивовижні панорами каньйону. На схилах подекуди шумлять водоспади (“дівочі сльози”) та видніються таємничі цятки гірських печер.

Дністер біля Кам'янця - дуже мальовнича місцина неторканої природи з химерними островами.


Каньйони Дністра Дністровські каньйони Круїз по Дністру


Хотинська фортеця. З давніх давен могутня Хотинська фортеця була надійним захисним редутом українських земель від ворогів. Десятки історичних та військових баталій розгорталось під стінами фортеці. Османська імперія, польські князі та козацькі гетьмани постійно боролись за володіння цим грандіозним військовим форпостом.

За легендою додаткову силу захисникам Хотинської фортеці надають загадкові символи викарбувані прямо у кам’яних стінах та священні зодчі візерунки на схилах замку. Унікальну атмосферу фортечним укріпленням придає широка річка, протікаюча уздовж мурів.

У 1890 році поруч з Хотинською фортецею знайшли справжній скарб - тисячу срібних та золотих старовинних монет різних країн. Кажуть, і сьогодні без проблем під фортечними мурами можна знайти справжні кулі від древніх мушкетів та різьблені козацькі люльки. Поїхали з нами і Вам пощастить ;)Скарби Хотину Карта Хотинської фортеці ---> Карта Хотинської фортеці

Кривче (колишня назва "Оплакана"). Мальовниче село Кривче оточене живописними лісами, колись було під захистом оборонного замку. У XVII столітті польські магнати спорудили на горі могутній замок з потужною системою обороноздатних військових укріплень. Нажаль, до нашого часу збереглись тільки руїни замку, фрагменти фортефікаційної стіни і унікальний оборонний костел (1640р.)...

Поділля - незвідане царство підземного світу! Сотні великих і малих печер знаходяться у Подільських карстових породах. Шлях до найбільшої місцевої печери починається через мурований портал з польської цегли у підніжжі гори. Кришталева печера - 23 кілометри містичних природних візерунків у гірських породах.


Печера Вертеба Екскурсії Печера Вертеба Печера Вертеба Більче-золоте


Більче-Золоте постійно відвідують археологи-дослідники і краєзнавці трипільської культури. Епіцентр досліджень - печера Вертеба (від давньослов'янського “вертеп” - печера, западина, яруга). Тут і досі знаходять трипільський керамічний посуд, вази, кам'яні скульптури, містичні амулети... Деякі артефакти, знайдені у печерах, мають понад 5 тисяч років і належать ще прадавнім нащадкам трипільців.

Зараз у печері Вертеба у природньому інтер`єрі з печерних сталактитів працює унікальний музей трипільської культури. Екскурсії підземним світом у підсвічених лабіринтах печери Вертеби (1000 метрів!) - пізнавальна мандрівка у часі, яка знайомить з трипільським побутом та древніми обрядами.

Печеру Вертебу випадково відкрили мисливці у 1820 році. Під час полювання здобич проникла в загадкову нору у полі. Вхід виявився глибоким і ніхто не хотів залазати у нору. Але, прийнявши оковитої для мужності, один мисливець погодився спуститись. Через мить з темряви печери пролунав божевільний крик. Повернувшись на зовні він розповів, що побачив під землею справжнє пекло з кістками і черепами ;)

Так почалось дослідження печери Вертеба, яке супроводжувалось цікавими знахідками та захоплюючими легендами... Ви готові? Тоді берімо ліхтарики і замовляємо екскурсію!Відчуйте колорит Поділля і дух Трипільської культури. Зробіть життя цікавішим!

Замовляємо тур просто зараз!


Тур Кам’янець-Подільський замок Хотинська фортеця
Тур Кам’янець-Подільський: Замок
Хотинська фортеця


Дати початку подорожі
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
14.04.2018
21.04.2018
05.05.2018
09.05.2018
12.05.2018

19.05.2018
26.
05.2018
влітку: щосереди та щосуботи
2
845 грн


1 день
08:00 - Виїзд зі Львова.

Красиве місто Кам’янець-Подільський зустрічає мандрівників своїм середньовічним замком. Починаємо знайомство з яскравою історією Поділля.

 • пізнавальна екскурсія по Кам’янець-Подільському, огляд Старого замку.
 • ~17:30 - пізній обід.
 • вільний час!
 • 19:30 - поселення в готель.
2 день
08:00 - Cніданок

На мандрівників чекають нові цікаві події та захоплюючі легенди Поділля:

 • феєричний круїз на кораблі по мальовничому каньйону Дністра.
 • Хотин: насичена екскурсія по Хотинській фортеці.
 • село Кривче (гостинний обід)
 • Більче-Золоте: екскурсія у печери Вертеба
  Запрошуємо в унікальний музей трипільської культури
  !
~23:00 - повернення у Львів.


У вартість туру в Кам’янець-Подільський входить:
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
 • проживання,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування в на туристичних об’єктах, музеях
 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються:
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти, музеї,
 • харчування.
Примітки для корпоративних турів:

! По домовленості круїз по Дністру на кораблі можна замінити збільшивши час екскурсії по Кам’янець-Подільському або відвідавши Червоногород-Нирків.
! При потребі тривалість круїзу по каньйону Дністра на кораблі можна змінювати:
мінімально 1 год., оптимально 2 год. (вартість оренди теплоходу 2500-3000 грн./година).

Екскурсія Хотинська фортеця Поділля: Трипільська культура Поділля екскурсії


Вартість вхідних квитків:

- Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 40 грн., студенти і учні – 20 грн.);
-
круїз на кораблі по каньйону Дністра (загальний – 100 грн., діти до 6 років – 75 грн.);
-
Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 50 грн., студенти і учні – 25 грн.);
-
печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 15 грн.).


Проживання: у гостинному місті Кам’янець-Подільський: готель7 днів
(гарні і комфортні 2-х місні номери зі зручностями).Харчування:
 • Сніданок у 1-й день можна поснідати під час планової стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна біля міста Тернопіль або взяти з собою готову їжу з дому!
 • Обід - пізній обід в 1 день (17:30) - відбувається в місті Кам’янці-Подільському в колоритному ресторані “Гостинний двір”. Меню: овочевий салат (свіжі: огірок, помідор, капуста), запашна зупа з фрикадельками, смачний рис, рум'яне м’ясо по-французьки, хліб, домашній узвар.
  Вартість 85 грн./особа
 • Вечеря у 1-й день - пропонуємо обрати вечерю на Ваш смак у будь якому закладі міста Кам'янець-Подільський. На вибір: вишукані ресторани, затишні кафе, традиційні піцерії...
 • Сніданок у 2-й день - відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в прекрасному ресторані “Ешер”. Гарантоване широке меню: ніжна яєшня-скрембл, соковита шинка, огірок, український сир, свіже масло, солодкий джем, запашні хлібні булочки, круасани зі згущеним молоком, на вибір чай/кава.
  Вартість 80 грн./особа
 • Обід в 2-й день - відбувається в затишному кафе села Кривче, пропоноване меню: салат з капусти, традиційний борщ з запашними пампушками, відмінне картопляне пюре з ніжною курячою відбивною, домашній узвар, особливий налисник з сиром та бананом.
  Вартість 75 грн./особа
 • Вечеря у 2-й день - під час запланованої стоянки туристичного автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна м. Тернопіль (кожен турист замовляє приватно - тут завжди смачно і дешево)...


Більше інформації
про відпочинок і тур в Кам’янець-Подільський

за телефоном:
(096) 583-10-51


© 2011-2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook