English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Відпочинок на морі у Хорватії 2018


Подорож з настроєм...

!!! БЕЗ НіЧНИХ ПЕРЕїЗДіВ !!!
В вартості туру екскурсії по Белграду, Сараєво, Тірані, Скоп’є, Софії і Бухаресту!
Є можливість відвідати: Музей Ніколи Тесли в Белграді, священне Меджугорє в Боснії і Герцоговині, Дубровнік в Хорватії, Скадарське озеро в Чорногорії, місто Круя в Албанії, каньйон Матка в Македонії, Велико-Тирново в Болгарії та інші цікаві місця.
Країни: Чорногорія - Хорватія - Албанія - Боснія і Герцоговина - Македонія - Болгарія - Румунія - Сербія
Міста: БотарАрад (1 ніч) – Белград (1 ніч) – СараєвоМостар (1 ніч) – МеджугорєДубровнік (1 ніч) – КоторБудва (2 ночі) – КруяТіранаОхрід (1 ніч) – Скоп’є (1 ніч) – Софія (1 ніч) – Велико-ТирновоБухарестФокшани (1 ніч)


Хорватія відпочинок 2018 на морі Відпочинок у Хорватії 2018
Хорватія - відпочинок на морі
Хорватія


Дати початку туру
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
сезон 2018
11
під запит

Програма туру:

1 день
10:00 - виїзд зі Львова.
11:00 - посадка в Стрию, 14:00 - в Мукачеві.
Переїзд в Ботар. Відвідування ферми екологічно чистих продуктів в Закарпатті (10€/8€). Під час екскурсії по фермі нас чекає відвідування першого і єдиного в Україні дегустаційного залу леквару, дегустація м'ясної продкції і закарпатської наливки. Перетин кордону. Переїзд в Арад. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.
2 день
Белград
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград.
Екскурсія по Белграду. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова. І так, знайомимося – Белград. Його стародавні стіни побачили готів та франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія по місту, в якому панує неповторна атмосфера єднання Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Поселення в готель. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати:
Музей Ніколи Тесли (13€/6€ +вх. квиток). Єдиний офіційний музей великого винахідника Ніколи Тесли знаходиться в Белграді. У музеї зберігаються оригінали документів, особисті речі Ніколи Тесли, а також фотографії та щоденники великого винахідника..
Обід в традиційному сербському ресторані (18€/10€). В районі Скадарлія, так званого бєлградського Монмартра, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербської кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, східної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і ... прекрасного настрою ...
Повернення в готель. Ночівля в готелі.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Сараєво.
Екскурсія по Сараєво. В долині річки Босна і и біля підніжжя Динарських Альп, заховалася одна з найбільш незвіданих столиць європейського континенту - Сараєво. Нас чекає маса яскравих емоцій і задоволення від відвідин міста, в якому гармонійно переплелися культура, релігії і традиції Сходу і Заходу. Для багатьох мандрівників Сараєво стане відкриттям ... Обов'язково варто відвідати Старе місто з цілою мережею вулиць і провулків, закутків і площ в східному стилі. Головне правило відвідування Старого міста - не проходьте повз маленькі провулки. За звичайним непоказним поворотом може виявитися тісна площа зі своїм життям. Площа-ресторан, площа-базар, площа-музей і навіть площа-бібліотека.
Вільний час. Переїзд в Мостар. Поселення в готелі. Вільний час.
Всім охочим пропонуємо відвідати нічну екскурсію по Мостару(10€/8€). Мальовниче місто, що розкинулося по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним з найпопулярніших туристичних центрів Боснії і Герцеговини. Знайомство з містом потрібно починати з Старого мосту, що був побудований в XVI столітті і був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було настільки великим, що міст постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних крамниць.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.
4 день
Дубровник
Сніданок. Сьогодні маємо можливість відвідати Меджугор’є (38€/30€) - священного місця, яке збирає безліч людей з глибокою вірою і бажанням знайти мир у своїй душі і серці ... Містичні події почали відбуватися тут з 1981 року, коли групі з 6 молодих людей з'явилася Свята Діва Марія, на наступний день четверо людей бачили Святу Діву Марію. На сьогоднішній день, Свята залишила більше тисячі різних послань в цьому місці. На початку послання з'являлися буквально щодня. Багато людей взяли Божу милість в свої серця в цьому священному місці і знайшли мотивацію, щоб жити гідним і кращим життям.
Повернення в Мостар. Виселення з готелю.
Переїзд в Дубровнік. Поселення в готелі. Вільний час.
Відпочинок на Адріатичному узбережжі Хорватії. Ввечері всіх охочих чекає екскурсія по Дубровніку (18€/16€), одному з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровнік» - так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровніка і його головними визначними пам'ятками.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.
5 день
Будва
Сніданок. Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю).
Відпочинок на на морі - Адріатичному узбережжі Хорватії.
Всім охочим пропонуємо розважитися під час Морської прогулянки на острів Лопуд (38€/30€).Нас чекає чудова можливість побувати у відкритому морі, відвідати куточок особливого світу - затишного, спокійного і неквапливого. Острів був заснований древніми греками в XI столітті, і до сьогодні зберіг руїни замків, церков і кріпосних стін, про які з особливою любов'ю нам розповість місцевий екскурсовод. У вільний час на острові всі бажаючі зможуть скупатися в кришталево чистій морській воді, відвідати Ботанічний сад, діючі монастирі.
Виїзд з Дубровніка
о 18:00.
Переїзд до Боко-Которської затоки, поромна переправа, переїзд в Будву.
Будва - один з найбільш популярних курортів в Чорногорії. Старе місто - стародавнє і затишне, оперезане фортечною стіною, з маленькими площами, численними кафе, ресторанами і магазинами. У Новому місті знаходиться більшість готелів, ресторанів, дискотек і тягнеться легендарний Слов'янський пляж. Тут можуть чудово провести час і ті, хто жадає тиші і самоти, і ті, хто хоче активного повноцінного відпочинку з масою всіляких розваг. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.
6 день
Будва
Сніданок. Відпочинок на Морі (Адріатичне узбережжя Чорногорії).
У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсії:
Найбільше озеро Балканського півострова – Скадарське (36€/31€). Озеро має статус національного парку, через який проходить кордон між Чорногорією та Албанією, воно відоме своєю чарівною красою, багатою флорою і фауною (єдине місце в Європі, де ще можна зустріти рожевих пеліканів). Крім самого озера і понад 40 островів, що належать до території Національного парку, до озера примикає безліч рибальських поселень. Саме в таких невеликих селищах на березі Скадарського озера можна відчути справжній дух Чорногорії, познайомитися з традиціями чорногорського народу і пізнати справжню чорногорську гостинність.
Вечір з національним колоритом (38€/30€) з дегустацією вина, ракії, лікеру і вечерею в сімейному винному погребі. Повернення в готель. Ночівля в готелі.
7 день
Тирана
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Тірану.
Екскурсія по Тірану. В долині поміж гір на узбережжі річки Ішм розташована столиця Албанії – Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених Османським правителем Сулейманом Пашею на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тірана встигла обрости спорудами помпезної турецької і витонченої італійської архітектури, ґрунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто... Вільний час.
У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати Середньовічне місто Круя (10€/8€ +вх. квиток). На вершині гори Сарі Салатики розташоване місто Круя. Назва міста пов'язана з ім'ям національного героя Албанії - Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий базар. Повернення в Тірану. Переїзд в Охрид. Поселення в готель. Ночівля в готелі.
8 день
Скоп'є
Сніданок. Відпочинок на узбережжі Охридського озера.
Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсію по одному з найпрекрасніших балканських містечок – Охрид (18€/13€) з чудовим видом на чисте прозоре озеро. Історія міста налічує більше 2500 років, багато істориків і мистецтвознавців називають місто «слов'янським Єрусалимом», так як на узбережжі Охридського озера розташовано 365 діючих православних церков.
Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю). Виїзд з міста Охрид о 16:00. Переїзд в Скоп'є.
Нас очікує незабутня вечірня екскурсія по Скоп’є - столиці Македонії яке серед, тисячі вогнів, виглядає ще більш загадковим і привабливим. У місті панує приємна та дружня атмосфера, тут чудесним чином поєднуються різні культури і релігії, а населення вражає своєю повагою і розумінням один до одного. Для того, щоб відчути все багатство містечка, ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки, такі як чарівна фортеця Кале, що височіє над лівим берегом річки Вардар, древній Кам'яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церква Святого Микити, соборний храм Святого Климента Охридського. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.
9 день
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
Всіх охочих запрошуємо відвідати каньйон Матка (30€/18€). Цей мальовничий каньйон був створений річкою Тріска, що проклала свій шлях через гірський масив. У 1938 році річку Тріску перегородили дамбою, завдяки чому утворилося напрочуд гарне озеро з водою бірюзового кольору. Поруч з озером можна побачити церкву святого Андрія, побудовану в XIV столітті. У каньйоні знаходиться десять печер, довжина яких становить від 20 до 200 метрів. Найвідомішою з них є печера Врело, її ми і відвідаємо на катері. Загальна довжина печери становить 176 метрів, в ній можна побачити два зали. Також в ній знаходиться величезний сталагміт заввишки близько трьох метрів і два озера, глибина одного з них, імовірно, може досягати 500 метрів. Повернення в Скоп'є. Переїзд в Софію.
Екскурсія по столиці Болгарії - Софії. Нас запрошує одна з наймолодших столиць Європи. Сьогоднішня Софія - динамічне, сучасне європейське місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована прямо біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам'ятки різних епох - від античності до сучасності.
Поселення в готелі. Ночівля в готелі.
10 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Велико Тирново.
Всіх охочих запрошуємо на пішохідну екскурсію по Велико-Тирново (16€/13€). Одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царевец, Трапезіца і Світло-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий строк було побудований заново .... Археологічні дослідження виявили багато пам'яток історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам'яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. Квиток оплачується. Додатково).
Переїзд в Бухарест. Екскурсія по столиці Румунії – Бухаресту. Розташоване на Волоському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час. Поселення в транзитному готелі на території Румунії. Вільний час. Ночівля в готелі.
11 день
Львів
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на Україну.
Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону)
в Чернівці - 17:00, в Тернопіль - 19:30, до Львова - 23:30.


У вартість входить:

 • Груповий страховий поліс (в разі особистої подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково).
 • У випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
 • Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу.
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту.
 • Проживання по маршруту у готелях 3* на базі сніданків.
 • Шість екскурсії (згідно програми туру).

Додатково оплачуються:

 • Мінімум одна рекомендована екскурсія із запропонованих в програмі (при замовленні туру)
 • гарантійний платіж від невиїзду - 16 €
 • гарантований номер місця - 16 € (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок.
 • індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі)
 • проїзд в громадському транспорті;
 • рекомендовані програми;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • Відкриття візи (за відсутності біометричного паспорта).
© 2011 - 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook