English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Відпочинок на морі у Чорногорії 2019


Промінчики Монтенегро!

У вартості туру екскурсії: Белградом, Софією та Бухарестом!!!
Можливість відвідати: дегустацію балканських вин у Белграді,
Рильський монастир у Болгарії, Скадарське озеро, каньйон річок Тара і Морача,
Цетинє, Ловчен, Негуши, Острог та Которську бухту в Чорногорії…
Країни: Чорногорія - Болгарія - Румунія - Сербія
Міста: Арад (1 ніч) - Белград - Будва (7 ночей ) - Софія ( 1 ніч ) - Бухарест - Фокшани (1 ніч)


Чорногорія відпочинок 2018 на морі Відпочинок у Чорногорії 2018
Чорногорія - відпочинок на морі.
Чорногорія


Дати початку туру
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
сезон 2019
13
під запит

Програма туру:

1 день
15:00 - виїзд зі Львова. 16:00 - посадка в Стрию, 18:00 - в Мукачеві.
Перетин кордону. Переїзд в Орадеа, поселення в готель.
Вільний час. Ночівля в готелі.
2 день
Белград
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Белград.
Пішохідна екскурсія «Знайомство з Белградом». Це одне з найстаріших міст Європи, неповторну чарівність якого створює дивовижна суміш західної та східної культур. Це нерозгадана таємниця у серці Балканського півострова. Сучасний Белград – це середньовічні замки, фортеці, палаци та храми, розташовані в оточені модернових будинків, офісів та торгівельних центрів. Саме сюди приїжджають за хвилюючими та незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна та таємнича атмосфера взаємопроникнення Заходу та Сходу. Яскравий, багатокультурний та гостинний – все це він, великий Белград.
Вільний час.
Рекомендуємо вечерю в традиційному сербському ресторані (18€/10€).
У районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомиться із справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і... прекрасного настрою...
О 21.00 – виїзд з Белграду. Нічний переїзд у Чорногорію.
3 день
Будва
Нас зустрічає Будванська Рив’єра. Ласкаве сонце, теплий пісок, синє море, таємничий шум хвиль – все це курортна зона Будванської Рів'єри. Будва – найбільш популярний курорт Чорногорії. Затишне Старе місто оточене муром, у ньому багато маленьких площ, кафе та крамниць. У Новому місті розташована більшість готелів, ресторанів, нічних клубів та тягнеться легендарний Слов’янський пляж. Тут можуть прекрасно провести час як ті, хто прагне тиші та спокою, так і ті, хто прагне активного відпочинку з масою різноманітних розваг.
Поселення у готель після 14.00. Вільний час на морі. Ночівля.
4-9 день
Відпочинок на Адріатичному узбережжі.
Сніданок. Відпочинок на морі. Вільний час...

У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
 • Вечір з національним колоритом (38€/30€) з дегустацією вина, ракії, лікеру і вечерею у сімейному винному погребі.
 • Найбільше озеро Балкан – Скадарським (36€/31€). Воно має статус національного парку, через який проходить кордон між Чорногорією та Албанією. Скадарське озеро відоме своєю неповторною красою, багатою флорою та фауною (це єдине у Європі місце, де ще можна зустріти рожевих пеліканів). Також ми побачимо селища рибалок, у яких зберігся справжній дух провінційної Чорногорії та традиції гостинності.
 • Рекомендуємо відвідати екскурсію двома каньйонами річок Тара і Морача (38€/33€). Дві річки мають одне гірське джерело, але течуть у протилежні сторони. Дорога вздовж каньйону, якою ми будемо рухатися, має велику кількість тунелів, в деяких місцях вона спускається до річки, в інших піднімається на висоту біля 100 м над рікою. Не може не викликати щирого подиву побудована на схилах каньйону ще за часів Австро-Угорської імперії залізниця. У каньйоні Морача на нас чекає огляд монастиря Морач, після якого ми відправимося у каньйон Тара. За свою чистоту та прозорість річка Тара дістала назву «Сльози Європи», а її каньйон з унікальною дикою природою є другим за величиною у світі після Колорадського.
 • «Цетинє – Ловчен – Негуши» (36€/30€). Сьогодні ми відправляємося у стародавню столицю Чорногорії – Цетинє. Місто рахується духовним та культурним центром країни. Ми відвідаємо відомий місцевий монастир, у якому зберігаються мощі Святого Петра Цетиньського та дві унікальні християнські реліквії – рука Святого Іоанна Хрестителя, якою він хрестив Ісуса, та частина хреста, на якому був розп’ятий Ісус. Далі ми проїдемо через надзвичайно гарні місця, відомі як «Кам’яне море Чорногорії», до гори Ловчен, з якої відкривається чудовий краєвид на долину Цетинє. На останок ми заїдемо у село Негуши, що славиться своїми делікатесами: пршутом (копчений окорок), сиром та смачною медовухою. Під час екскурсії – невеличка зупинка для дегустації та придбання місцевих виробів.
 • Екскурсію прекрасною Которською затокою (38€/33€). Вздовж затоки проходить ланцюг античних та середньовічних містечок, серед яких виділяється Котор – місто з більш ніж двохтисячолітньою історією. За його міськими мурами знаходяться такі шедеври архітектури, як годинникова башта, собор Святого Трифона – покровителя та захисника Котору, церква Святого Луки, церква Святої Анни, церква Святої Марії, герцогський палац та театр Наполеона. У вільний час можна піднятися сходами у фортецю, звідки відкривається просто чудовий краєвид на місто.
 • «Чудотворний монастир Острог» (30€/18€). Небагато на Землі знайдеться місць, однаково шанованих послідовниками православної, католицької на мусульманської віри. Але монастир Острог, видовбаний у скелі на висоті 900 м над рівнем моря – саме таке місце. Тут немає значення хто ти, важлива тільки ціль твого візиту в це видатне місце. Перше враження: монастир буквально висить у повітрі. Ця святиня вже більше п’яти століть притягує до себе численних паломників з усього світу. Тут зберігаються мощі Святого Василя Острожського – цілителя усіх хворих, а неподалік знаходиться джерело святої води.
 • Рафтинг річкою Тара (68/38€*). На крутих порогах захоплює дихання, а у тихих заводях серце завмирає від краси навколишньої природи та величі каньйону. Навряд чи можна описати словами відчуття, які отримуєш під час рафтингу, просто треба пережити це самому. Смачний обід зі страв національної кухні стане нагородою тим, хто наважився на цю приголомшливу пригоду.
Ночівля в готелі.
10 день
Будва
Сніданок. Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити у камері схову готелю). Вільний час та відпочинок на морі.
Рибалка
(38€/33€) – така улюблена усіма чоловіками річ. На цьому пікніку нікому не буде сумно. Усі любителі риболовлі доставлять собі справжнє задоволення, вловивши здобич у відкритому морі та відчувши себе справжніми «морськими вовками». Група підтримки зможе позагоряти на палубі, помилуватися гарною природою та краєвидами курортів.
О 16.00 – виїзд з Будви. Нічний переїзд у Болгарію.
11 день
Софія
Нас запрошує Болгарія! Зустрічає нас одна з наймолодших столиць Європи - Софія. Сьогоднішня Софія – динамічне та сучасне місто з численними представництвами світових фірм, офісними та торгівельними центрами, парками, комплексами для відпочинку та розваг. Місто з тисячолітньою історією, назване на честь богині мудрості, воно дбайливо зберігає культурно-історичні пам’ятки різних епох – від античності до сучасності. Ми зможемо побачити Національний історичний музей, найбільший на Балканському півострові, візитну картку Софії – храм Олександра Невського, найстародавнішу у місті церкву Святої Софії, ротонду Святого Георгія – дуже стару, але повністю вцілілу споруду. Вільний час.
Для всіх охочих рекомендуємо екскурсію у Рильський монастир (18€/10€). На правому березі річки Рильська знаходиться найвидатніша пам'ятка болгарської культури і архітектури епохи Національного Відродження – Рильський монастир, відомий також як Свята Рильська обитель. Зовні він схожий на неприступну фортецю, однак за високими, міцними мурами знаходиться чудовий архітектурний ансамбль, який вражає численними колонадами, красою невагомих сходів і балконів. У самому центрі двору розташована невеличка кам'яна Хрельова вежа, побудована у 1335 році. На самій горі башти знаходиться каплиця Преображення Господнього, прикрашена настінними розписами, яким понад 700 років.
Повернення у Софію. Поселення у готель. Вільний час. Ночівля.
12 день
Бухарест
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Румунію.
Оглядова екскурсія Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів та контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Під час екскурсії ми побачимо площу Конституції, Парламентський палац, занесений у Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля світу після Пентагону, площу Революції, монумент Відродження та палац румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв…
Вільний час. Переїзд територією Румунії. Поселення у готель. Ночівля.
13 день
Львів
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на Україну.
Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону)
в Чернівці - 17:00, в Тернопіль - 19:30, до Львова - 23:30.


У вартість входить:

 • Груповий страховий поліс (в разі особистої подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково).
 • У випадку коли вік туриста сягає більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
 • Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу.
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту.
 • Проживання по маршруту у готелях на базі сніданків.
 • Три екскурсії (згідно програми туру).

Додатково оплачуються:

 • Мінімум одна рекомендована екскурсія із запропонованих в програмі (при замовленні туру)
 • гарантійний платіж від невиїзду - 16 €
 • гарантований номер місця - 16 € (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок.
 • індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі)
 • проїзд в громадському транспорті;
 • рекомендовані програми;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
© 2011 - 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook