English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Болгарія - 2015. Відпочинок на морі.


Моє натхнення

Базовий готель в Болгарії Сapitana 3 зірки

Країни: Болгарія - Туреччина
Міста: Золоті Піски р-н Чайка (10 ночей) - Варна - Велико Тирново - Арбанасі - Шумен - Мадара - Вбиті камені - Стамбул - Несебр - Балчик


Болгарія 2015. Відпочинок на морі Болгарія 2015. Сімейний відпочинок. Золоті Піски
Відпочинок на морі. Болгарія
Золоті Піски. Болгарія


Дати початку туру
Тривалість, дні
Ціна за оду особу
7, 15, 23 вересня 2014
13
від 200€
2СП, 12, 20СП, 30 серпень 2014
13
від 200 €
7, 15СП, 25 липеня 2014
13
від 238 €
20, 29 червня 2014
13
від 218 €

1 день
13:30 - виїзд зі Львова, 16:00 - підсадка в Івано-Франківську, 19:00 - у Чернівцях. Нічний переїзд по території Румунії.

2 день
Починаємо мандрівку в гостинну країну золотих пляжів, лагідного моря, дивовижної атмосфери відпочинку на морі для молоді, дорослих, дітей та сімейного відпочинку.
Нас запрошує на відпочинок Болгарія 2013!
Комфортний переїзд по Болгарії в Золоті піски (район Чайка).
Поселення в готель Сapitana.
Вечеря.
Розпочинаємо знайомство з живописною країною Болгарія. Болгарія - країна сонця та моря, гірських вершин та мальовничих рівнин, музики, танців і п'янкого вина...
Болгарське село (30/16 €). Знайомство з притаманною гостинністю болгарcького населення обов'язково потрібно розпочати з екскурсії Болгарське село. Приголомшлива атмосфера національного ресторану, смачна та багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Колоритна фольклорна програма познайомить вас з винятковими звичаями і цікавими традиціями болгар. Болгарські національні обряди несуть в собі відлуння про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і надихає вас творити добро... Запальні танці, фольклорні мотиви і яскраве вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх туристів...
Орієнтовний час повернення у готель 01:00. Ночівля в готелі.
3 день
Сніданок.
Відпочинок на морі. Для вас Літо - 2013 у Болгарії розпочалось!!!
Запрошуємо на екскурсію Морська столиця Болгарії - Варна (16/13 €). Літня столиця Болгарії Варна - популярне курортне містечко, де вдало поєднується історія і сучасність ... Пам'ятки історії епохи Римської і Візантійської імперій, виняткова архітектура, живописне зелене різноманіття Морського саду й золотий відблиск пляжів, відомих на усю Європу... Вільний час.
• Для шанувальників романтичних вражень - річкова прогулянка на катері (10/8€) до самого гирла річки Камчия. Мальовниче гирло річки Камчия - одне з найкрасивіших місць на Болгарському узбережжі Чорного моря, воно вважається унікальним природним заповідником, де можна побачити казкову різноманітність ландшафтів і рослинного світу.
Музей Стара Варна (13/10 €) - нас чекає екскурсія до одного з кращих етнографічних музеїв у Болгарії. Ми оглянемо старі фотографії міста, познайомимося з історією та традиціями виноробства на території Болгарії, а потім спустимося у винний погріб і насолодимось вишуканим смаком болгарського вина різних сортів та витримки. Тут можна скуштувати не тільки всім відомі сорти вина: Мускату, Мерло, Каберне, але і вина, які зараз уже не виготовляють.
Орієнтовний час повернення у готель 13:30.
Відпочинок на морі.
Вечеря.
Ночівля в готелі.
4 день
Сніданок.
Відпочинок на морі.
Запрошуємо на екскурсію в Велико Тирново (33/18 €). Це одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури. Місто побудоване на трьох славних пагорбах - Царевец, Трапезіца і Світло-гора, в 1393 році воно було повністю спалене турецькими військами, але швидко відбудоване заново...
Вільний час.
• Додатково пропонуємо екскурсію в село Арбанасі (8/6 €), одне з найбільших поселень древнього часу. У 1530 році місто було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок вільної торгівлі з усією Османською імперією. Арбанасі відрізняється своїми монументальними вишуканими будинками і прекрасними церквами, традиційним різьбленням по дереву, яскравим стінним живописом, створеним в 16-17 століттях.
Орієнтовний час повернення у готель 18:00.
Відпочинок на морі.
Вечеря.
Ночівля в готелі.
5 день
Сніданок.
Відпочинок на морі.
Вільний день, всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Рибний Пікнік (30/16 €). Рибалка - приємна та улюблена всіма чоловіками справа. На цій рибалці, всі шанувальники рибної ловлі отримають приголомшливе задоволення, зловивши рибу у відкритому морі і відчувши себе досвідченими морськими вовками. Група підтримки зможе позасмагати на палубі корабля, помилуватись живописною панорамою курортів Болгарії. І найголовніше: скуштувати улов справжніх рибалок, приготовлений болгарськими кухарями за традиційними національними рецептами.
Джип-Сафарі (31/16 €). Нас очікує приголомшлива подорож! Ця екскурсія гармонійно об'єднує в собі адреналінові пригоди і чудовий відпочинок. Кожен турист сповна зможе насолодитись їздою по бездоріжжю, побачити насичину анімаційну, фольклорну і музичну програму з безліччю танців і гарного настрою. Повернення в готель.
Відпочинок на морі.
Вечеря.
Ночівля в готелі.
6 день
Сніданок.
Відпочинок на морі.
Сьогодні всіх бажаючих запрошуємо на екскурсію Шумен - Мадара - Вбиті камені (38/16 €). Першою зупинкою в нашій подорожі буде чудове старовинне місто, один з найважливіших центрів болгарського Середньовіччя - Шумен. Нас чекає цікава оглядова екскурсія по місту, а також відвідини місцевого музею конярства "Кабююк". Верхова їзда, прогулянка на возах і презентація елітних верхових коней стануть прекрасним доповненням до екскурсії по місту. Шумен також славиться національним історичним заповідником Мадара, який відомий своїми печерами, римською віллою і стінами середньовічної фортеці на вершині скелі. Там знаходиться 25-метровий рельєф Мадарського вершника. Цей висічений на скелі символ Болгарії з'явився ще в незапам'ятні часи.
У 18 км від Варни знаходиться дуже цікаве місце: биті камені, інша назва - Кам'яний ліс. Дуже цікава група каменів, які вигладять як скам'янілі тварини або замерзлі фонтани, деякі з них досягають у своїй основі 12 метрів і будуть цікаві усім відвідувачам цього магічного місця.
Орієнтовний час повернення у готель 16:00.
Відпочинок на морі.
Вечеря.
Ночівля в готелі.
7 день
Сніданок.
Відпочинок на морі.
Сьогодні всіх бажаючих запрошує Стамбул (Туреччина). Нас чекає вражаюча екскурсія Турецький діамант - Стамбул (60/38 €). Немов багатовікову скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас загадковий Стамбул з чудовими місцями, що зачаровують погляд пам'ятками історії, давньої культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо легендарні: Блакитну Мечеть, Римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Колоритний Стамбул славиться безліччю магазинів, сучасними торговими центрами і традиційно шумними базарами... Під час оглядової екскурсії по Стамбулу у нас буде унікальна можливість купити не лише гарні сувеніри, а й вироби зі шкіри та хутра (у програмі - відвідування шкіряного торгового центру).
Також в цей день є можливість відвідати екскурсії:
Палац Топкапи (16/13 €) - одна з найвідоміших визначних пам'яток Стамбула і один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини туристами з усієї Європи. Понад 400 років цей дивовижний палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій Європи.
Морська прогулянка на кораблику по Босфору (18/16 €). Протока розділяє Європу і Азію. Тільки під час цієї екскурсії, стоячи на палубі корабля, який пливе по найкрасивішій протоці Євразії, ми побачимо елегантні будинки мільйонерів, будинки-острови, грандіозні палаци і величні замки султанів.
Skyride Istanbul (30/18 €). Нас чекає незабутня 5-D подорож, під час якої ми зможемо відчути себе в кабіні вертольота, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію, Дівочу Башту ... Вітер, дощ і тактильні ефекти, змішавшись з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів... Також у нас буде можливість прогулятися по найвищій будівлі Європи - İstanbul Sapphire. Крім торгового центру Sapphire Çarşı, поля для гольфу, басейну, мальовничих садів і ресторанів в будівлі зосереджено багато інших цікавих об'єктів для туристів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів...
Айя-Софія і Цистерна Базиліка (33/18 €). Знаменита церква-музей Айя-Софія визнана одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у Європі. Інтер'єр будівлі, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі і стіни, покриті яскравою мозаїкою, барвистими камінням і винятковою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює і притягує туристів не лише з Європи, але й з усього світу. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших і відмінно збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають.
Орієнтовний час повернення у готель 03:00.
Вечеря*. Ночівля в готелі.
8 день
Сніданок.
Відпочинок на морі.
Після обіду усіх бажаючих запрошуємо на екскурсію Морські пригоди (38/18 €). З готелю наш шлях веде до місцевості поблизу романтичного монастиря Аладжа, прекрасна оглядова площадка - це чудове місце, де ми зможемо зробити фотографії на пам'ять. Далі ми поїдемо на потужних джипах через хвойний ліс і закинутий військовий полігон до колоритного старовинного болгарського селища, де нас чекає незабутній пікнік під звуки гайди - улюбленого музичного інструменту місцевих болгар. Після пікніка у нас буде унікальна спроба випробувати свої мисливські можливості в конкурсі на кращого стрільця з повітряної рушниці.
Далі ми проїдемо до порту в місті Балчик, Болгарія. Піднімаємо вітрила, нас чекає чудова морська прогулянка! Кинемо якір у лагуні, до берега якої підпливемо на маленьких човнах. Прекрасний відпочинок на морі закінчується вечерею з необмеженою кількістю вина та інших спиртних напоїв у супроводі прекрасної музики.

Орієнтовний час початку екскурсії 14:30;
орієнтовний час повернення в готель 21:30. Вечеря *. Ночівля в готелі.
9 день
Сніданок.
Відпочинок на морі.
Сьогодні нас чекає відвідування одного з найдревніших міст Болгарії - екскурсія в Казковий Несебр (31/18 €). Маленькі, вимощені бруківкою вулички, гарні старовинні будиночки, прекрасні середньовічні церковки і дерев'яні надбудови надають містечку дивовижної чарівності. Слов'янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в місті неймовірну атмосферу тепла та затишку.
Вільний час.
Бажаючих запрошуємо на екскурсію! Нас чекає незабутня Морська прогулянка (10/8 €) на кораблику, з борту якого казковий Несебр виглядає ще загадковіше і нарядніше. Натхненний і закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням ознайомить нас з легендами та таємницями болгарського узбережжя...
Орієнтовний час повернення у готель 16:00.
Відпочинок на морі.
Вечеря. Ночівля в готелі.
10 день
Сніданок.
Відпочинок на морі.
Для всіх бажаючих екскурсія Секрети Чорноморського узбережжя - Балчик (30/16 €). Балчик - це цілий світ живих декорацій: тінистих алей, пишної зелені, охайних будиночків з червоною черепицею, білих скель і синього моря. Краса цього міста полонила румунську королеву Марію, і вона збудувала тут свою літню резиденцію. Під час екскурсії по Ботанічному саду нас чекає приємна невелика винна дегустація.
Вільний час.
Невеликий переїзд - і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа. В перекладі з турецької Аладжа означає дуже яскравий. Таку назву монастир отримав завдяки яскравим та численим розписам на стінах... Таємниче життя його мешканців, загадкові тунелі і лабіринти, в яких заховані величезні багатства, ваблять сюди тисячі туристів з Європи. Це особливе і таємниче місце...
Орієнтовний час повернення у готель 13:30.
Відпочинок на морі.
Вечеря. Ночівля в готелі.
11 день
Сніданок.
Відпочинок на морі.
Вільний день. Всім бажаючим пропонуємо відвідати:
Аквапарк AQUAPOLIS (18/13 €.) - Ця екскурсія подарує Вам масу позитивних відчуттів і заряд бадьорості на весь день. Аквапарк - це справжній рай для дітей, дорослих та молоді. Тут, крім атракціонів, у нас буде можливість побачити різних цікавих звіряток. Орієнтовний час повернення у готель 16:00.
Відпочинок на морі.
Вечеря. Ночівля в готелі.
12 день
Сніданок.
Цього ранку ми знову прийдемо до моря і приділимо кілька хвилин свого часу для побачення з сходу сонця над Чорним морем Болгарії... Хтось вирішить піти на своє улюблене місце відпочинку на пляжі, хтось захоче зробити ще кілька фотографій на чудовій набережній моря і кинути монетку в Чорне море... Ми не прощаємось, а кажемо до побачення, до швидкої зустрічі Болгарія, сонце, море, відпочинок!
Виселення з готелю в 11:00.
Переїзд по території Болгарії і Румунії.
13 день
Орієнтовне прибуття в Чернівці - 05:00, в Івано-Франківськ - 08:00,
до Львова - 11:00.


Вартість туру відрізняється від звичайної:
* - Сезонна доплата + 18 €
СП - спеціальна пропозиція (зміни програми, тарифів і вартості туру)

У вартість входить:
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • Проживання в Золотих Пісках (р-н Чайка) в готелі Capitana 3* на базі сніданків і вечерь;
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;
 • Медична страхівка (групова).

Додатково оплачуються:

 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Проживання в одномісних номерах;
 • Факультативні екскурсії та рекомендовані програми (за бажанням).
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook