English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Відпочинок на морі у Болгарії 2018


Літня казка

Базовий готель в Болгарії: RENAISSANCE 3*

Країни: Болгарія - Туреччина
Міста: Балчик - Варна - Шипка - СтамбулПомор’єСозополь - Бургас
Курорт: Сонячний Берег (10 ночей)


Відпочинок на морі. Сонячний Берег Відпочинок на морі у Болгарії 2016
Відпочинок на морі. Сонячний Берег
Відпочинок у Болгарії


Дати початку туру
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
сезон 2018
13
під запит

Програма туру:

1 день
11:30 - виїзд зі Львова, 14:00 - підсадка в Тернополі, 17:00 - у Чернівцях. Нічний переїзд по території Румунії.
2 день
Сонячний Берег
Продовжуємо подорож в дивовижну Болгарію - країну золотих пісчаних пляжів, ласкавого моря, незабутньої атмосфери відпочинку на морі для дорослих і дітей.
Ви готові? Нас гостинно запрошує Болгарія! Переїзд в Сонячний Берег.
Поселення в готелі (після 14:00, орієнтовний час прибуття на курорт 10:00, речі можна залишити в камері зберігання готелю).
Відпочинок на морі. Ночівля в готелі.
3-11 день
Сніданок.
Відпочинок на Чорноморському узбережжі Болгарії.
Відпочинок на морі.

У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
 • Болгарське селище (30€/16€). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково треба почати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, смачна вечеря, вишукане біле та червоне вино у необмеженій кількості. Цікава фольклорна програма ознайомить нас із звичаями та традиціями Болгарії, котрі несуть у собі спогади про казковий світ легенд. А запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затаїти подих кожного присутнього туриста…

 • Хамам (18€/10€) - це відмінний спосіб відновити життєві сили і відпочити душею. Хамам - величезна мармурова кімната, що підігрівається зсередини. Полежавши на гарячому камені, ми підготуємо наше тіло до пілінгу спеціальної рукавицею з шорстким покриттям (кесе). Досвідчений банщик зніме з нашого тіла омертвілі частинки шкіри, а потім побалує нас легким мильним масажем з повітряною піною. Після всіх цих процедур наше тіло омолодіє та стане сильним і гнучким, а шкіра м'якою і шовковистою.

 • «Секрети Чорноморського узбережжя - Балчик» і «Морська столиця Болгарії - Варна» (36€/18€). Балчик - це світ тінистих алей, пишної зелені, будиночків з червоною черепицею, білих скель і синього моря Болгарії. Краса цього міста полонила румунську королеву Марію і тут вона побудувала свою величну літню резиденцію. Невеликий переїзд - і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі Болгарії монастирем Аладжа (8€/6€). У перекладі з турецької «Аладжа» означає дуже яскравий. Таку назву монастир отримав через розписи на стінах... Життя його мешканців, нерозкриті тунелі і лабіринти, в яких заховані великі багатства, ваблять сюди тисячі туристів. Це особливе і таємниче місце...
  Літня столиця Болгарії Варна – чарівне курортне місто, де вдало поєднуються історія та сучасність. Пам’ятники епохи Римської та Візантійської імперій, гарна архітектура, зелене різноманіття Морського саду та золотий блиск пляжів…

 • Всіх бажаючих запрошуємо на Дегустацію чорноморських вин в Бялі (16€/13€). Нас чекають відвідини Бяли – одного з центрів виноробства на території Болгарії. Традиція виноробства у Болгарії сягає сивої давнини. В нас буде можливість торкнутися таїнства народження вина, ми побачимо процес бродіння, вдихнемо аромат достигаючого у дубових діжках напою. У спеціально обладнаній дегустаційній залі ми будемо насолоджуватись різними сортами вина. Ковток повинен бути повільним, щоб чудовий смак вина підштовхнув вас до потрібної відповіді, а аромат привів до майбутнього зцілення. З кожним ковтком ми ніби вбираємо усі таємниці, що вино зберігало тисячоліттями…

 • Сьогодні нас чекає екскурсія «Ароматна казка… Казанлик-Шипка-Етер» (33€/16€ +вх. квиток). Казанлик - столиця «Долини троянд», де вирощують всесвітньо відомі Дамаські троянди. Тільки з цих троянд, що були завезені до Болгарії з Сирії 350 років тому, можна виготовляти трояндову олію. Збирають троянди з 4-ї до 9-ї ранку, щоб на їх пелюстках залишалося якомога більше краплинок роси… Вважається, що після повного сходу сонця олія в пелюстках починає випаровуватись… Болгарська трояндова олія еквівалентна вартості золота.
  Далі шлях веде нас у гори, до маленького Болгарського містечка Шипка. Тут нас чекають відвідини храму Різдва Христова та пам’ятника Свободі висотою більше 30 метрів, що нагадує про подвиг болгарських та російських воїнів у боротьбі з турецькими загарбниками. До пам’ятника ведуть 894 кам’яні сходинки, а з вершини відкривається захоплюючий краєвид.
  Переїзд у Етер, дивовижний тематичний парк, у якому представлена архітектура, предмети побуту та економічне минуле регіону Габрово у період Відродження. У той час у місті були розвинуті біля трьох десятків основних ремесел, а товари, що вироблялися тут, розповсюджувалися у різних частинах Болгарії та у Європі. Сьогодні більш як 50 діючих майстерень та ательє, що розташовані на так званій «вулиці ремісників», не тільки продають чудові сувеніри ручної роботи, але й пропонують подивитися на їх виробництво на власні очі.

 • Сьогодні усіх бажаючих запрошує Стамбул. Нас чекає захоплююча екскурсія «Турецький діамант – Стамбул» (60€/38€). Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас могутній та величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста.
  Стамбул як ніяке інше місто у Європі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).

  Також у цей день є можливість відвідати наступні екскурсії:

 • Морська прогулянка на кораблику Босфором (30€/18€). Протока розділяє Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки, стоячи на палубі корабля, що пливе по найкрасивішій протоці Євразії, ми побачимо будинки мільйонерів, будинки-острови, палаци і замки султанів.

 • Палац Топкапи (16€/8€ +вх. квиток) – одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. На протязі чотирьох століть палац являв собою центр управління Османською державою, одною з трьох найбільших імперій світу.

 • Айя-Софія і Цистерна Базиліка (18€/10€ +вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.

 • «Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (18€/10€). Один із семи стамбульських пагорбів прикрашає дивовижна будівля, справжній шедевр османської архітектури – мечеть Сулеймана, збудована в XVI столітті відомим зодчим Синаном. Пролетіли віки, але мечеть до сих пір вражає своєю пишною красою. На цвинтарі позаду мечеті збудовано унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї улюбленої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п’ятсот років тому полонила одного з наймогутніших повелителів тодішнього світу - турецького султана і до того ж вела на чужині, в могутній Османській імперії, протягом кількох десятиліть, особисте мудре управління державою..

 • Нас запрошує парк Мініатюрк (13€/10€ +вх. квиток). Тут можна обійти всю Туреччину усього за декілька годин, адже саме у цьому парку знаходяться усі найвідоміші історичні пам’ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами та цивілізаціями. Окрім моделей відомих пам’яток у парку багато рухомих фігурок, дитячих майданчиків та цікавих атракціонів, а також справжній лабіринт. Але й це ще не все – вам пропонується відвідати Музей кришталю та захоплюючу панораму.

 • TurkuaZoo (Морський Акваріум) (10€/8€ + вх. квиток) Нас чекає незабутня екскурсія морськими глибинами, ми пройдемо 80-метровим підводним тунелем, побачимо численних річкових, морських та океанських риб та інших підводних мешканців. Після прогулянки акваріумом – вільний час у торгівельному центрі Forum Istanbul Ikea.

 • Сьогодні нас чекає незабутня 5-D подорож Skyride Istanbul (28€/11€ +вх. квиток), під час якої ми зможемо відчути себе в кабіні гвинтокрила, що пролітає над Босфором, палац Топкапи, Айя-Софію, Дівочу Вежу… Вітер, дощ і тактильні ефекти, змішавшись з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів… Також у нас буде можливість прогулятися найбільш високою будівлею Європи - İstanbul Sapphire. Крім торгового центру Sapphire Çarşı, поля для гольфу, басейну, садів і ресторанів в будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів…

 • «Болгарська Рив’єра: Помор’є-Созополь-Бургас» (18€/13€). Під час цієї екскурсії ми зможемо взнати історію країни і насолодитися чарівною природою узбережжя Болгарії. Наш маршрут веде в курортне містечко Помор’є, що розкинулось на вузькому скелястому півострові. Тут нам відкриє свої двері монастир Св. Георгія, в якому збереглися унікальний кам'яний барельєф і джерело з цілющою водою, храми Христа і Пресвятої Богородиці. Переїзд в Созополь. Колись місто було давньогрецькою колонією, заснованою в 6 столітті до н.е. жителями Мілета, і до сих пір тут збереглося багато унікальних пам'яток архітектури. Сьогодні Созополь - це улюблене місце відпочинку болгарської богеми, артистів, художників і музикантів. Воно приваблює особливою атмосферою, що панує тут. Створюють цю атмосферу красиві церкви, старовинні білі будинки з червоною черепицею, провулки і вкриті бруківкою, що потопають у зелені виноградних лоз і інжиру, піщані пляжі і романтична гавань... Переїзд в Бургас. Сьогодні нас чекає знайомство з південною столицею болгарського узбережжя - Бургасом. Неймовірно красиве місто розташоване на 17 м вище рівня моря, воно займає 4 тераси висотою в 2-3 м, з яких відкривається прекрасний вид на один з найбільших чорноморських портів.

 • Рибний Пікнік (30€/16€). Рибалка – така улюблена усіма чоловіками річ. На цьому пікніку нікому не буде сумно. Усі поціновувачі риболовлі доставлять собі справжнє задоволення, вловивши здобич у відкритому морі та відчувши себе справжніми «морськими вовками». Група підтримки зможе позагоряти на палубі, помилуватися гарною природою та краєвидами курортів. І саме головне: скуштувати вилов справжніх рибалок, що приготують прямо на кораблі болгарські кухарі.

 • Джип-Сафарі (31€/16€). Нас очікує захоплююча подих мандрівка. Ця екскурсія гармонійно об’єднує у собі пригоди, веселощі, милування природою та відмінний відпочинок. Ми сповна зможемо насолодитися їздою бездоріжжям, випробувати свої сили у конкурсі на кращого стрілка, побачити цікаву фольклорну програму з численними танцями та фонтаном гарного настрою. Сафарі закінчиться обідом на природі.

Аквапарк (вх. квиток оплачується додатково) – Ця екскурсія подарує Вам масу позитивних відчуттів і заряд бадьорості на весь день. Аквапарк - це справжній рай для дітей і дорослих. Тут, окрім атракціонів, у нас буде можливість побачити різноманітних тваринок.
Вечеря
. Ночівля в готелі.
12 день
Сніданок.
Відпочинок на морі
. Сонячний Берег.
Цього ранку ми зможемо приділити небагато свого часу для завершального побачення з морем. Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще пару фотографій на прекрасній набережній та кинути у море монетку… Ми не прощаємось, а лише кажемо «До побачення», «До нових зустрічей, чарівна Болгарія!» Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю). Вільний час. Орієнтовний час виїзду з Сонячного Берега 18:00. Нічний переїзд по території Болгарії і Румунії.
13 день
Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 13:00,
у Тернополі - 16:00, до Львова - 18:00.


У вартість входить:

 • груповий страховий поліс (в разі особистої подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
 • проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
 • проживання в Сонячному Березі в готелі Renassance 3* на базі сніданків;
 • у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
 • супровід гіда керівника по всьому маршруту.

Додатково оплачуються:

 • Мінімум одна рекомендована екскурсія із запропонованих в програмі (при замовленні турі)
 • гарантійний платіж від невиїзду - 13 €
 • гарантований номер місця - 13 € (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок.
 • індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі)
 • проїзд в громадському транспорті;
 • рекомендовані програми;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • курортний збір Болгарії – 6 € (дорослі), 3 € (дитина);
 • Відкриття візи (за відсутності біометричного паспорта).
© 2011 - 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook