English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
  
Тур вихідного дня в Угорщині


УГОРЩИНА НА ВИХІДНІ
Країна: Угорщина
Міста: Мішкольц-Тапольца - Будапешт - Сентендре


ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ:
відпочити у термальних купальнях в Мішкольц-Тапольца
відвідати в найбільший у Європі Тропікаріум-Океанаріум
та скуштувати чудові солодощі у Mузеї Марципанів



Тур вихідного дня в Угорщині Тур вихідного дня в Будапешті
Тур вихідного дня в Угорщині
Тур вихідного дня в Будапешті


Дата початку туру
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
04 - 07 травня 2018
4
89


1 день
Ввечері виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Переїзд в Мішкольц-Тапольца (Угорщина).
2 день
Зранку приїзд в Мішкольц-Тапольца (Угорщина). Затишне угорське містечко з мереживом пишних пам'яток архітектури, які компактно розташовані на старовинній Ратушній площі в центрі Мішкольц. Поруч знаходиться дивовижний кам'яний театр Мишкольца (1856 рік) - це найдавніший театр Угорщини, де звучать найвідоміші оперні голоси Європи. А зі схилів кожні 30 хвилин лунає приємний передзвін - це дзвони древньої дерев'яної Кальвіністської церкви, яка є окрасою Мішкольц на горі Аваш.

 • Факультативне відвідування термальних купалень в Мішкольц-Тапольца. Унікальні печерні купальні з цілющими термальними джерелами - улюблене місце для відпочинку та оздоровлення туристів. В часи Римської імперії сюди спеціально приїзджали лікуватись римські легіонери. Сьогодні Мішкольц-Тапольца - це популярний термальний курорт з химерними басейнами прямо в печерах, а також з живописним озером, прекрасним парком та розважальним аквапарком. Починаємо оздоровчу терапію в лікувальних термальних джерелах! (Всього: 10-12€).
Переїзд в Будапешт (Угорщина).
 • Пропонуємо відвідати найбільший у Східній Європі Тропікаріум-Океанаріум
  Окрасою Будапешту є грандіозний розважальний центр - Тропікаріум-Океанаріум. На величезній площі (більше 3000 кв.м.) розкинулись справжні тропічні ліси з дикими тваринами, прекрасні озера та цілі океани, де живуть екзотичні та рідкісні представники флори і фауни нашої планети.
  Поруч з вами літатимуть яскраві дивовижні птахи, а в джунглях прямо над головами уміло з гілки на гілку стрибають галасливі шимпанзе... І справжнє 8 чудо світу - це вражаючий акваріуми з кольоровими кораловими рифами у яких живуть різноманітні види морських риб і навіть грізні акули. Пройтись у скляних лабирінтах глибоких тунелів під грандіозним акваріумом - мрія усіх дорослих та дітей ;)
  (дорослі - 10€, діти до 18 років - 7€).
Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю.
 • Факультативно пропонуємо відвідати Сентендре (Угорщина). Пішохідна екскурсія. У Сентендре (Szentendre - в перекладі з латинської означає Святий Андрій) неймовірно красиві храми: Благовіщення, Богоявлення, Преображення, Святих Петра і Павла...
  Найромантичніше місто Угорщини - Сентендре, ще з давніх часів вабило художників та геніальних майстів своєю позитивною атмосферою. Художні та ремеслові майстерні з часом перетворили містечко у витончений мистецький центр з безліччю прекрасних галерей та унікальних майстерень.
  Наполягаємо дорослим і дітям відвідати діючу солодку майстерню - музей марципанів! Ці дивовижні і смачні марципанові шедеври можна оглянути та скуштувати прямо у музеї. Тут вам покажуть і захоплюючий процес виготовлення солодких марципанових смаколиків. (15 євро).

Пішохідна екскурсія Будапештом!
Оглянути найкращі архітектурні скарбниці помпезної столиці Угорщини приїзджають жагучі до вражень туристи з усієї Європи. Крокуючи вузенькими вуличками і просторими площами, відкриваються дивовижні панорами з прекрасними храмами, величними королівськими палацами та старовинними будівлями з минулих століть. Головна окраса Будапешта - це унікальний ланцюговий міст Сечені через Дунай, де поважно пропливають кораблики з шумними юрбами туристів, які із захопленям оглядають колоритні панорами королівської столиці або яскраві вогні нічного Будапешта.
 • Пропонуємо прогулянку на кораблику по Дунаю. Останній вечір туру рекомендуємо феєрично завершити романтичною прогулянкою на кораблі. Це унікальна можливість оглянути елегантну красу вечірнього Будапешта, весело провести час і скуштувати справжнього угорського вина... Покатаємось? (15 євро).
Переїзд у Львів.
4 день
Приїзд у Львів.


Тур вихідного дня Будапешт Угорщина термальний курорт Мішкольц-Тапольца Сентендре Угорщина


У вартість входить:
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника по всьому маршруту;
 • Проживання в готелях 3*;
 • Харчування (сніданок);
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:

 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Медичне страхування;
 • Відкриття візи (за відсутності біометричного паспорта).



Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про Будапешт, Угорщина ;)



© 2011 - 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook