English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Амстердам - весняний етюд!
Країни: Польща - Чехія - Німеччина - Бельгія - Нідерланди
Міста: Ланцут - Карлові Вари - Бамберг - Брюссель - Амстердам - Лейпциг - Телч


+ можливість відвідати: Карлові Вари

легендарний Замок Любомирських в Ланцуті
квітковий Королівський парк Койкенхоф
скуштувати копченого пива
а також шопінг і ще раз шопінг!Амстердам екскурсії тури Амстердам
Оглядові екскурсії - Амстердам
Амстердам, Нідерланди


Дати початку турів
Тривалість, днів
Ціна за одну особу, €
сезон 2018
8
під запит


1 день
Ранній виїзд із Жовкви/Львова. Перетин кордону Україна-Польща.
Переїзд в Ланцут (Польща).
Відвідування "Замку Любомирських" в Ланцуті (XVII століття).
Це найбільший палацово-парковий ансамбль на території Польщі в первозданному вигляді з дуже красивим ландшафтним парком. У давнину ланцутський замок був центром розкішного світського життя Польщі. Тут проходили розважальні заходи, бали, музичні і театральні вистави.
Переїзд та поселення в готель на території Чехії. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Карлові Вари (Чехія). Карлові Вари - це унікальний курорт у Чехії, який славиться цілющими мінеральними джерелами. Екскурсія по курорту Карлові Вари. Розкішніший курорт Чехії знаходиться серед мальовничих гір уздовж ріки Тепла. Популярність Карловим Варам, як курорту, прийшла ще кілька століть тому, завдяки своїм лікувальним джерелам та міцному напою на травах «Бехеровка». Туристи маю можливість пройтись по доріжках по яких колись прогулювались знаменитості: Карл IV , Паганіні, Бах, Бетховен...
Переїзд в Бамберг (Німеччина) - цікаве і колоритне місто у Баварії розташоване в мальовничій долині уздовж тихої річки Регніц.
Пішохідна екскурсія по Бамбергу (колишня резиденція єпископа!). Заснований ще в Х столітті, зараз стародавній Бамберг відображає вишуканий романський стиль подекуди з елементами готики, архітектурою середньовічного ренесансу та бароко: гордість Бамберга - старовинна Ратуша, перлина Бамберга - Кафедральний собор, Нова Резиденція з вишуканими фресками, Собор Святого Стефана XVII ст., Палац Вайсенштайн... Родзинкою Бамберга є квартал "Маленька Венеція". Оздоблені будиночки уздовж каналів та безліч красивих мостів надихають на романтичну атмосферу. Бамберг - часто називають баварської Венецією. У вільний час після екскурсії рекомендуємо скуштувати кухоль унікального баварського копченого пива з сосисками!
Переїзд та поселення в готель на території Німеччини. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Брюссель (Бельгія).
Екскурсія по Брюсселю. Подорожуючи по прекрасному Брюсселю і милуючись розкішною архітектурою та історичними пам'ятками ви рано чи пізно побачите кумедну статую Пісяючого хлопчика - найвідоміший символ Брюсселя. Ходить безліч легенд про цього маленького бешкетника, яка найправдивіша - не відомо. Бронзова статуя (1619р.) скульптора Жером Дюкенуа зробила звичайний фонтан у Брюсселі найзнаменитішим у Європі. Традиційно його час від часу переодягають у різноманітні наряди. Можливо Вам пощастить і ви побачите Пісяючого хлопчика в одязі співака Елвіса Преслі чи бравого козака.
За бажанням ви зможете факультативно відвідати парк “Міні-Європа”.
Уздовж пішохідних доріжок у Парку мініатюр "Міні-Європа" розташовані унікальні мініатюрні експонати (масштаб – 1:25) з фігурками людей, будинків, дерев, гір та архітектурних ансамблів. Усе це рухається, підсвічується та звучить!
Переїзд в Амстердам (Нідерланди). Поселення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Екскурсія по Амстердаму. Невелике село (1275 рік перша згадка про Амстердам) на березі озера поступово виросло у важливий центр морської торгівлі і отримало статус міста. Золотий час Амстердама припадає на XVII століття, ставши центром світової торгової мережі, воно стало найбагатшим містом у Європі.
Особливий шарм та багатство яскравої архітектури туристам доступні і зараз. Туристичне серце Амстердама - Dam square з красивим королівським палацом, який оздоблений витонченими старовинними скульптурами. Епоха Відродження знайшла своє відображення у Західній церкві, де поховано відомого художнього творця - Рембрандта. Унікальна Стара церква в готичному стилі посеред Кварталу Червоних Ліхтарів, висока дзвіниця яка служила орієнтиром всім морякам, що наближались до Амстердаму. У древній церкві міста (1300 рік) і сьогодні можна почути мелодійні органні концерти. А канали, по яких пропливають кораблі та човни створюють особливу романтичну атмосферу Амстердаму. Все місто пронизане великими та малими каналами з десятками різноманітних мостів, по яких проходять цікаві туристичні маршрути.
Вільний час.

Факультативно запрошуємо Вас відвідати мальовниче селище Заансе Сханс.
Заансе Сханс - це найкрасивіше невелике селище, де дуже компактно зібрано все, чим славляться сучасні Нідерланди. Тут туристи знайдуть місцеву традиційну сироварню; дивовижну майстерню по виготовленню популярних кломпів - національного нідерландського взуття з дерева; теплу пекарню з запашним і смачним сільським хлібом...
Повернення в готель. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю. Факультативно запрошуємо відвідати мальовниче чудо Європи - Королівський парк Койкенхоф!
В Нідерландах чимало красивих парків, але найвідоміший і найкрасивіший це парк Койкенхоф, де туристи залюбки відпочивають насолоджуючись у мальовничому природному куточку. Особливо красивий парк весною, коли зацвітають мільйони різнокольорових тюльпанів, нарцисів, лілій, незабуток, троянд, бузку, гіацинтів та орхідей. Такого широкого діапазону природних кольорів у поєднанні з вишуканим ландшафтним дизайном ви не знайдете в Європі.
Уздовж дивовижних квіткових лабіринтів стоять різноманітні цікаві скульптури та знаменитий стародавній млин. Постійно діючі квіткові ярмарки, шоу та веселі карнавали заворожують туристів не менше. Для дітей у парку безліч ігрових майданчиків та атракціонів. Прямо на території парку можна придбати цікаві сувеніри та якісне насіння нідерладських квітів!

Переїзд та поселення в готель на території Німеччини. Ночівля.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Лейпциг (Німеччина).
Оглядова екскурсія по Лейпцигу. З давніх часів Лейпциг нагромаджував традиції та унікальні старовинні артефакти, які можна оглянути подорожуючи по найбільшому місту Саксонії або оглянувши місцеві музеї та вишукані галереї. Пишні собори та церкви, архітектурні пам'ятки та замки - усе відкрито для туристів. Лейпциг також пишається музичною славою. У музичній столиці Європи жили та творили: Бах, Вагнер, Шуман і автор відомого весільного маршу - Мендельсон... Вільний час для шопінгу!
Переїзд в Прагу (Чехія). Поселення в готель. Ночівля.
7 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Телч (Чехія).
Оглядова екскурсія по Телч. Маленьке, але дуже колоритне містечко-музей - Телч дещо нагадує мініатюрне королівство. Окрасою міста є Тельчськоий замок XIV століття. Головна ринкова площа міста Телч та навколишні будинки відображають стилі ренесанс та бароко (XVI ст.). Телч у Чехії називають Моравською Венецією. Химерні кольорові будиночки омивають озера, які знаходяться прямо серед міста... Від’їзд у Львів.
8 день
Приїзд у Львів.


Амстердам Нідерланди Екскурсії по Амстердаму Нідерланди канали


У вартість входить:
  • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
  • Проживання в готелях по маршруту;
  • Харчування (сніданки);
  • Медичне страхування;
  • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:

  • Сервісний збір візового центру - 22 (оплачують всі, кому потрібна віза);
  • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про яскравий Амстердам :)© 2011 - 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
АгенствамПослуги

 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook