English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Автобусні тури по Європі


Альпійський експрес
Країни: Італія - Швейцарія
Міста: Венеція - Цюріх - Люцерн* - Верона


Захоплюючі екскурсії європейськими містами
+ мандрівка по каналах Венеції
+ рейнський водоспад


Автобусний тур до Швейцарії Венеція Прогулянка на гондолі
Швейцарія
Венеція


Дати початку турів
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
сезон 2018
5
під запит


1 день
06:30 - збір туристичної групи на головному залізничному вокзалі у Львові.
07:00 - виїзд групи на україно-угорський кордон. Починаємо мандрівку по Європі:
переїзд територією Угорщини до Італії у колоритне місто на воді - Венецію!
2 день
Туристів вітає Венеція (Італія).
Ви познайомитесь з найдивовижнішим містом у Європі – легендарним містом на воді, Венецією. 120 чудових островів, з'єднаних 400 мостами! Ви поринете у красу площі Сан-Марко та однойменного собору, милуватиметесь величчю венеціанської архітектури – Палацом Дожів, а закохані зможуть романтично прогулятись вздовж Великого каналу і по найкрасивішому та найстарішому мості Венеції - Реальто.  (в'їзд до Венеції на кораблику 20€/ос; діти до 12р. 15€).
Вільний час.

+ Рекомендуємо

 • здійснити романтичну мандрівку по каналах Венеції на гондолі разом з яскравим місцевим персонажем - гондольєром або прогулянку по воді на катері Відео Венеція Враження - незабутні! (25€)
Поселення в транзитний готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Переїзд в Цюріх (Швейцарія).
Серед мальовничих вершин Альп на березі дивовижного озера причаїлось чарівне місто - Цюріх. Насичене яскравими культурними подіями у день і феєричним нічним дозвіллям, місто приваблює туристів з усієї Європи.
Шанувальникам мистецтва у Цюріху відкрито 50 цікавих музеїв. У вільному доступі величні храми: Фраумюнстер, який заворожує унікальними вітражами і собор Святого Петра з найбільшим годинником у Європі.
О, знаменита кондитерська "Шпрюнглі"! Це справжній музей шоколаду: тут можна просто подивитись, можна пофотографувати ці смачні витвори з шоколаду, ну і, звичайно, купити кілька кілограмів шоколадних смаколиків, або легендарних міні-макарунів - Люксембургерль.
І не забудьте вирватись з солодких обіймів шопінгу, адже нас чекають нові пригоди по маршруту ;)
Екскурсія по Цюріху (15€).

+ Факультативно:

 • Мальовничие чудо природи Рейнський водоспад можна оглянути трьома способами. Піднятись до замку Лауфен і здалеку, наскільки сягає око, розглянути повну панораму водоспаду. Але, рекомендуємо, спостерігати за природною стихією з оглядового майданчика поруч з Рейнським водоспадом. Прямо перед вами потужний потік води з висоти 23 метра з шумом, піною і бризками обрушується у прірву водоспаду - вражаюче видовище!
  Шанувальникам екстріму більше підходить прогулянка на кораблі у сам епіцентр Рейнського водоспаду! З палуби кораля можна впритул роздивитись, як безліч скелястих порогів з гуркотом омиває безкінечний потік кришталево-чистої води.
  (35€)

 • Місцеві жителі з гордістю називають місто Люцерн - найкрасивішим містом Швейцарії. Петляючи по вуличках старовинного міста зустрічаємо багато цікавої архітектури з красивими фресками, живописні паркові алеї та захоплюючі музеї. У серці Люцерну височіє її символ - вежа Вассертурм. Архітектурна родзинка Люцерну - унікальний і старовинний (14 століття) дерев'яний міст - Капельнбрюкке!
  Красиві пейзажі навколишніх Швейцарських Альп і вражаюче Люцернське озеро додають особливого колориту курорту і ваблять тисячі туристів відпочити саме у Люцерні. А також скуштувати традиційні кулінарні шедеври швейцарської кухні. Ну і... знаменитий швейцарський шоколад та швейцарський сир ;)
  (15 €)
Ночівля в транзитному готелі.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Верону (Італія).
Оглядова екскурсія по Вероні, де розгортались усім відомі любовні події між Шекспірівською закоханою молодою парою: Ромео та Джульєттою. Верону у Італії заслужено називають “найромантичнішим містом”. Саме у дивовижній Вероні туристи відчувають багатство культурної, історичної, духовної та архітектурної спадщини Італії. Античний римський амфітеатр, античний міст через річку Адідже - Понте П'єтра та площа П'яцца делле Ербе - головні історичні пам'ятки Верони. Тут ви оглянете легендарний дворик та балкон прекрасної Джульєтти, величний замок Веккьо, унікальну Веронську Арену та багато інших, просочених старовинним духом, цікавинок.
Вільний час у Вероні.
Збір групи. Нічний переїзд до Львова.
5 день
Перетин україно-угорського кордону.
21:00 - орієнтовне повернення туристичної групи до Львова...


Швейцарія Альпи Рейнський водоспад Швейцарія


У вартість входить:
 • проїзд автобусом єврокласу;
 • проживання у готелях 2-3*;
 • харчування - сніданки в готелях;
 • супровід керівника групи;
 • оглядові екскурсії згідно програми туру;
 • групове медичне страхування.

Додатково оплачуються:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • Послуги візового центру - 20 € (оплачують всі, кому потрібна віза);
 • Оформлення візи 35 € (крім - пенсіонери, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про Рейнський водоспад у Швейцарії :)© 2011 - 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook