English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Угорщина - Австрія - Франція - Німеччина
Країна: Угорщина - Австрія - Франція - Німеччина
Міста: Мішкольц-Тапольца - Будапешт - Відень - Париж - Дрезден


ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ:
Відпочити в купальному комплексі Мішкольц-Тапольца!

Відвідати: Діснейленд, Лувр, Версаль, Ейфелову вежу
магазин-музей парфумів ФРАГОНАР

+ Оглядові екскурсії: Відень, Париж, ДрезденПариж Франція Будапешт Угорщина
Париж. Франція
Будапешт. Угорщина


Дата початку та закінчення туру
Тривалість, дні
Вартість туру, €
27.10.2017 - 03.11.2017
8
380


1 день
Ранній виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Переїзд в Мішкольц-Тапольца (Угорщина). Стародавнє місто історія якого, починається з XIV століття, коли угорський король Лайош I Великий почав будувати могутню фортецю Дєшдєр.
В Угорщині є безліч термальних джерел з лікувальними властивостями, але термальні купальні Мішкольц-Тапольца винятково дивовижні та живописні. Перебування у теплих басейнах, наповнених водами з гарячих підземних джерел дуже корисно для здоров'я - рекомендуємо!


Факультативне відвідування термальних купалень в Мішкольц-Тапольца
 • Купальні в Мішкольц - це унікальний витвір природи, де цілющі води б'ють прямо зі скель, а в печерах утворились гроти наповнені водою насиченою мінералами. Туристи відпочивають та розважливо плавають собі з печери до печери, або насолоджуються сонцем у відкритих басейнах.
  Омолоджуємось!
  (10 євро/особа)
Переїзд в Будапешт (Угорщина). Поселення в готель. Ночівля.
2 день
Сніданок. Будапешт з перших хвилин вражає туристів грандіозними пам'ятками архітектури та історичними фактами. Унікальні будівлі та монументальні пам'ятники мають свою довгу історію, деякі зберегдись з XIV століття. «Золотий вік» залишив свій неповторний шик в архітектурі столиці Угорщини. Особливо виділяються пишністю місцева Опера, будівля Парламенту та величні храми.
І звичайно, головна окраса Дунаю - найстаріший ланцюговий міст Сечені, який з'єднав колись окремі міста Буда та Пешт.
Одразу рекомендуємо найкращу атракцію у Будапешті - прогулянку по Дунаю! Ви просто сидите і дивитися на калейдоскоп з різноманітними архітектурними витворами мистецтва у світлі ілюмінації, які поважно проходять повз вас по обидва боки Дунаю. Музика, вино і кольорове вечірнє місто Будапешт... Це так зворушливо!


Факультативно пропонуємо прогулянку на кораблику по Дунаю.
 • Чудовий день рекомендуємо продовжити прогулянкою на кораблі по Дунаю. Це найкращий спосіб побачити особливу красу Будапешта при нічній ілюмінації, весело провести час та зробити шикарні фотографії величних історичних місць столиці.
  Будапешт ніколи не спить і готовий порадувати завзятим туристам гарну музику, смачну угорську кухню та ароматні вина прямо на кораблі! А по обидві сторони Дунаю вечірнє місто грайливо переливається всіма кольорами... Покатаємось?
  (15 євро/особа)
Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень (Австрія).
Оглядова екскурсія по Відню. Мрії тисячі туристів збуваються саме у Відні! Навіть один день в цьому дивовижному місті принесе масу незабутніх вражень!
Головна окраса Австрії - Собор Святого Стефана - чудесний собор у Відні, національний символ колишньої могутньої імперії з оглядовим майданчиком звідки відкриваються грандіозні панорами на місто...
Розкішні палаци часів династії Габсбургів наповнені пишними інтер'єрами, а у дивовижних парках панує атмосфера витонченої любові австрійців до своєї столиці. Як гарно виглядають ці охайно підстрижені зелені алеї! Це потрібно побачити ;)
Купляємо цукерок! Це доповнить солодку гаму відчуттів ;)
Вільний час!
Нічний переїзд в Париж (Франція).
4 день
Приїзд в Париж (Франція). Поселення в готель.

Факультативно рекомендуємо:
 • Відвідати один з найбільших музеїв світу - Лувр!
  Єйфелевою вежею можна милуватись і здалеку, а от Лувр потрібно відвідати особисто! Це, мабуть, самий пишний і красивий музей у Європі з величезною колекцією творів мистецтва від найвідоміших митців.
  Готуйтесь до неймовірних враженнь від дивовижних полотен, які виставлені у романтичних залах, де панує особлива атмосфера. Вас миттєво занурює у чарівне життя минулих столітть.
  У минулому Лувр був фортецею (XIII століття), яку згодом Карл V Розумний (XIV столітті) перетворив у бібліотеку. Тут дуже багато залів. Щоб не загубитись не забудьте отримати план Лувра на вході у музей - безкоштовно!


 • Відвідати Ейфелову вежу!
  Перша Дама Парижа, Mademoiselle - головна спокуса для туристів, які потрапляють у столицю Парижа. Саме так романтично французи називають свою улюбленицю - Ейфелеву Вежу. Чим вище підіймаєтесь догори скляним ліфтом, тим більше захоплює дух від величної краси Парижа. З верхівки вежі літом і зимою, осінню та весною відкриваються по своєму неймовірно живописні панорами французької столиці: ось протікає могутня Сена, Тріумфальна арка, Марсове поле, ось цілі квартали з химерними будинками, різнокольорові парки, височенні храми...
  При будівництві Ейфелевої вежі було використано 2,5 мільйони заклепок. Головний символ Парижа висотою 324 метрів важить 10 тисяч тонн! Цікаво знати, що колись у верхній частині Ейфелевої вежі у великій кімнаті жив сам Густав Ейфель.


 • Прогулянку на кораблику по Сені!
  Живописна річка Сена, яка бере свій початок в легендарній провінції Бургундія, приносить свіжість та особливий колорит для Парижа. Дякуючи Сені, з маленького рибальського селища на березі річки виросла сучасна столиця Франції. По великим водним артеріям зараз, правда, плавають не рибальські човники, а екскурсійні туристичні кораблики та яскраві прогулянкові яхти.
  В самому центрі Парижа ріка Сена омиває величезний острів Сіте - улюблене місце для піших прогулянок. Особливого шарму місту додають красиві мости, кожне зі своєю унікальною історією: Нотр-Дам, міст Мистецтв, міст Турнель, Малий міст, міст Сент, Новий міст... І навіть з палуби корабля туристи побачуть - виблискуючу Ейфелеву вежу - її видно звідусіль ;)
  Париж, плюскіт ріки Сена, мелодійна музика, романтика...
  Приєднюйся до французької богеми - прокатайся на кораблику з шиком!
Ночівля
5 день
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Парижу. Елегантний та емоційний Париж навіює дивовижне відчуття краси. У столиці Франції не потрібно вишукувати цікаві місця. На кожному кроці туристів віянням історії зустрічають живописні будинки, сповнені красою пам'ятники, скульптури, фонтани та прекрасні храми.
Ось головний символ Парижу - Собор Паризької Богоматері звідки линуть мелодійні звуки органної музики. Заходимо... Пишне внутрішнє оздоблення собору вражає. Це взірець витонченої краси та архітектурної грації!
З величчю краси може хіба позмагатись грандіозний пам'ятник на Єлисейських полях - Тріумфальна арка, яку прикрашають чудові скульптури.
Сучасний Париж це колоритне поєднання зелених парків та королівських палаців, модних брендових павільйонів та цікавих музеїв. Так і хочеться відстати від екскурсовода і самому спокійно прогулятись по Парижу, щоб вдосталь насолодитись унікальною атмосферою розкоші, овіяну незламним духом романтизму.


Факультативно пропонуємо:
 • Оглянути дивовижно-величний палац Версаль!
  Франція пишається великою кількістю музеїв європейського маштабу. Версаль - класика жанру наймаштабнішого творіння від кращих митців минулих столітть. Осліплююча велич королівського смаку, чудові сади і працюючі фонтани і все це овіяне легендами від самого початку будівництва...
  Дивовижна атмосфера... І якщо на хвильку відключити розум, то може здатись, що серед вишуканого ансамблю пишних палаців та паркових комплексів прогуюються не туристи, а іноземні посли, фрейліни, фрацузька знать з пажами і місцеві музикантами...
  Знаменитий Версальський палац - вінець архітектурного мистецтва від великих архітекторів Ліво та Ардуен-Мансар. Декор палацу та внутрішніх інтер'єрів, облицьований кольоровим мармуром, наповнений унікальними артифактами живопису та прикрашений скульптурами, створює приголомшливий ефект парадності та помпезності.

 • Відвідати знаменитий магазин-музей парфумів ФРАГОНАР! музей парфумів Фрагонар
  Музей парфумерії Фрагонар (Fragonard) - старовинна будівля, справжній “Храм парфумерії”, де в розкішних залах, обставлених антикварними меблями, представлена найстаріша колекція рідкісних флаконів для парфумів, прикрашених коштовним камінням та історичні експонати парфумерної продукції...
  Париж столиця не тільки Франції, а й без перебільшення столиця - парфумерії у Європі! Фірмова лінійка парфумів виробництва фабрики Фрагонар - це унікальні аромати з усього світу, переплетені в неповторні поєднання.
  До речі, Фрагонар - сімейний бізнес, де таємниці ароматів передаються з поколінняв покоління. Будьте впевнені у музеї-салоні Фрагонар усі знайдуть свій улюблений аромат. З Фрагонар виходять завжди усі задоволені, адже це хороший сувенір на пам'ять, а також ароматний французький подарунок за помірну ціну для себе, друзів і коханих.
  Тільки тут Вам розкажуть столітні легенди і таємниці парфумерної індустрії ;)
Ночівля
6 день
Сніданок. Виселення з готелю.

Факультативно пропонуємо відвідати Діснейленд (Франція).

 • Тисячі дорослих туристів щоденно виплюскують адреналін на крутих американських гірках, а зовсім маленькі мандрівники отримують заряд веселощів на різноманітних дитячих атракціонах у найбільшому Діснейленді Європи - Disneyland Paris.Діснейленд Париж

  Діснейленд в Парижі розділений на тематичні квартали, де розгулють “справжні” (до них можна торкнутись та фотографуватись на згадку) персонажі мультфільмів Діснея, пірати Карибського моря та улюбленець дітей - Міккі Маус!

  За відгуками п'ятірка найпопулярніших атракціонів виглядає так:
  - Маленький світ (It's a Small World)
  - Американські гірки (Space Mountain: Mission 2)
  - Залізничний атракціон (Big Thunder Mountain Railroad)
  - Класичний атракціон Діснейленда (Pirates of the Caribbean)
  - Атракціон Історії іграшок (Buzz Lightyear's Astro Blasters)

  Але є і зовсім екзотичні забавки, наприклад, атракціон, де трамвай тягнуть справжні коники! У Діснейленді в Парижі завжди проводяться масштабні паради, концерти та фестивалі... А ввечері туристів чекає чудовий феєрверк та неймовірне світлове шоу.

  Якщо є можливіть візьміть собі щось перекусити, бо у Діснейленді ще дорожче ніж у Парижі ;)
Нічний переїзд в Дрезден (Німеччина).
7 день
Приїзд у Дрезден (Німеччина).
Пішохідна екскурсія по місту Дрезден. Сучасний Дрезден - блиск музеїв з унікальними скарбами дивовижної Саксонії, багатовіковий палацовий ансамбль Цвінгер, знаменита Дрезденська картинна галерея з шедеврами старих майстрів, пам'ятник Золотому лицарю, величезний зоопарк, живописний ботанічний сад...

Набережна Ельби - це улюблене місце прогулянок не тільки туристів, а й місцевих жителів. Стільки освіжаючого простору біля річки ви навряд чи десь знайдете у Європі. Усі відпочивають прямо на просторій зеленій галявині: десь співають музианти, хтось зібрав друзів на вечірку...

Львів'янам буде цікаво глянути на геніальний Двір Елементів (Hof der Elemente). Ідея з чудернацькими водостічними зовнішніми трубами, воронок і жолобів – схожу ідею втілювали і у Львові ;) Щоб почути стрімку мелодію стікаючої води з даху - потрібно тільки дощ!


До речі, самі Німці вважають, що Саксонські кондитерські вироби самі вишукані за смаком. Обовязково скуштуйте! Вибір на смак і вигляд - величезний!

Вільний час для шопінгу!
Переїзд та поселення в готель на території Польщі. Ночівля.
8 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Львів. Пізно ввечері приїзд у Львів.


Тур Австрія Відень Тур дрезден Німеччина Тур Будапешт Угорщина


У вартість входить:
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелі (двомісне/тримісне розміщення);
 • харчування (сніданки);
 • екскурсії вказані в програмі;
 • супровід керівника по маршруту.

Додатково оплачуються:

 • Факультативні екскурсії;
 • Сервісний збір візового центру 25 (оплачують всі кому потрібна віза);
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про яскраве місто Будапешт :)
© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook