English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Тури по Європі


ЗАХІДНА ТУРЕЧЧИНА

Країна: Туреччина
Міста: Анталія - Ієраполіс - Памуккале - Ефес - Храм Артеміди - Троя - СтамбулТури у Туреччину Екскурсії. Туреччина
Тури у Туреччину
Екскурсії. Туреччина


Дати початку туру
Тривалість, дні
Ціна за оду особу, $
сезон 2018
8
під запит

Програма туру:

1 день
Виліт зі Львова. Приліт у Стамбул.
Переліт Стамбул-Анталія. Трансфер в готель у Анталії. Ночівля.
2 день
Екскурсія по Анталії, одному з найкрасивіших міст турецької Рив'єри. Оточене Таврськими горами місто потопає в зелені. Ви побачите символ міста - Мінарет Йівлі, або «рифлений» мінарет. На площі Калєчи Вас зустріне вежа з годинником, яка раніше була частиною міських укріплень. Вашій увазі пропонуються також відмінні можливості для шопінгу, особливо покупки прикрас і виробів зі шкіри. Вінцем поїздки стане відвідування відомого водоспаду Карпузкалдіран.
Ночівля в Анталії.
3 день
Сніданок.
Вас очікує переїзд серед захоплюючих дух вершин Таврських гір. По дорозі Ви відвідаєте килимову в'язальную, де познайомитеся з процесом виробництва турецьких килимів від видобутку сировини до готової продукції. Туреччина славиться своїми килимами ручної роботи, і Вам буде надана можливість придбати ці твори мистецтва прямо у виробника. Переїзд в Памуккале. Тут Вас чекають руїни античного міста Ієраполіс, який розташувався на вапнякових терасах. Тут знаходяться руїни храму Аполлона, що датуються III століттям до н.е. Далі Ви відвідаєте Памуккале, яке називають "бавовняним замком". Видимі здалеку, всесвітньо відомі білосніжні тераси, виникли в результаті відкладення солей з насичених кальцієм джерел термалних вод. Кожен з Вас матиме можливість покупатися в термальних басейнах Клеопатри.
Ночівля в Памуккале.
4 день
Сніданок.
Сьогодні Ви відвідаєте винний льох і текстильну фабрику. Для покупок у Вас буде вільний час.
Ночівля в Кушадаси.
5 день
Сніданок.
Дорога прямує в сторону Ефесу, одиного з найграндіозніших в світі майданчиків археологічних розкопок з чудово збереженими прадавніми спорудами. Храм Артеміди, що відноситься до елліністичної епохи, був одним з семи чудес світу. Театр, який вміщував 24 000 чоловік і бібліотека Цельса підтверджують високий рівень розвитку міста. Доторкніться до античної культури!
Ночівля в Айвалик.
6 день
Сніданок.
Переїзд в Чанаккале, де розгорталися події «Іліади» Гомера. Ми допоможемо Вам відчути це магічне місце, яке Гомер оспівує в своєму грандіозному епосі про Троянській війні, і де здійснювали свої подвиги герої «Одіссеї» і «Іліади». Перед Вами постануть фрагменти кріпосної стіни з воротами, вежі, храм і культурні святині, які багато століть були приховані від очей людських, поки німецький археолог Генріх Шліманн не почав розкопки прадавнього міста Троя.
Переїзд та ночівля у Стамбулі.
7 день
Сніданок.
Після сніданку Ви підете на площу Іподрому. Найдавніші пам'ятки в самому центрі і навколо цієї площі є найважливішими пам'ятками Стамбула. Ви побачите три античних монумента, привезених в Константинополь з різних кінців імперії: Єгипетський обеліск, Зміїну колону і Колону Костянтина Багряного. Після цього Ви відвідаєте Блакитну Мечеть султана Ахмета. Це єдина мечеть в світі, що має шість мінаретів. Потім Вашій увазі буде представлено Палац Топкапи, який є найбільшим і найстарішим палацом в світі, що збереглися до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста і підноситься на історичному півострові, звідки відкривається чудовий вид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османської Держави, однією з трьох найбільших імперій світу. Так само Ви пройдете крізь Єгипетський базар, званий ще Ринком прянощів. Дозвольте східним ароматам і фарбам зачарувати Вас. Далі Вас очікує зачаровує прогулянка катером по протоці Босфор. Пропливаючи між двома континентами, Європою та Азією, Ви побачите, наскільки гармонійно поєднуються один з одним минуле і сьогодення. Перед Вашими очима виникнуть мальовничі фронтони будівель, фортеці та палаци, найдорожчі в Стамбулі об'єкти нерухомості і загубилися серед них старі рибальські халупи.
Ночівля в Стамбулі.
8 день
Сніданок.
Залежно від часу вильоту комфортабельний автобус доставить Вас в аеропорт. У програмі можуть бути зміни в залежності від погодних умов і часу вильоту.
Переліт Стамбул-Львів.


У вартість входить:

  • переліт Львів-Стамбул-Львів;
  • внутрішній переліт Стамбул-Анталія;
  • проживання 7 ночей в готелях категорії 4-5*;
  • сніданки в готелях;
  • екскурсійне обслуговування вказане у прграмі.

Додатково оплачуються:

  • Вечері в готелях - 100$;
  • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
  • Проживання в одномісному номері - 120$;
  • Особисті витрати;
  • Чайові гіду...
© 2011 - 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook