English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Тури по Європі


ГРЕЦІЯ
+ відпочинок на морі

Країни: Угорщина - Греція - Сербія
Міста: Сегед - курорт Паралія - Салоніки


Курорт Паралія – сучасний і престижний центр пляжного туризму в Греції, справжній рай для відпочинку на морі з сучасними готелями високого класу. Унікальний м'який клімат Паралії та море сприяють чудовому відпочинку. Блакить морської гладі Егейського моря, золотий пісок пляжів, зелень соснових лісів, оливкових гаїв та виноградників приваблюють туристів з усієї Європи.

Відпочинок на морі. Греція Відпочинок на морі. Оксамитова Греція
Відпочинок на морі. Греція
Відпочинок на морі. Греція

Дата початку та закінчення туру
Вартість туру, €
01-10 липня 2020
310

Програма туру з відпочинком у Греції:

1 день
Виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Переїзд в Сегед (Угорщина).
2 день
Приїзд у Сегед (Угорщина).
Пішохідна екскурсія по Сегеду. Гарне містечко з мальовничою архітектурою у стилі модерн. Цікаво мандрувати вуличками міста, які наповнені колоритними будинками, скульптурами і палацами з унікальним оздобленням.
 • Факультативно пропонуємо порозважатись і відвідати великий термальний СПА аквапарк Акваполіс. Тут Ви знайдете різноманітні розваги для дітей та гігантську гірку для дорослих довжиною 27 метрів, що бере початок з 30-ти метрової вежі, сучасний спа-центр з саунами та оздоровчими ваннами.
Нічний переїзд у Паралію-Катеріні (Греція).
3 день
Прибуття в Паралію (Греція). Поселення в готель
Відпочинок на морі.
Греція вважається справжнім раєм для шанувальників відпочинку на морі: унікальна природа та чудовий клімат півострова, тепле море та сучасні готелі, розваги та колоритна національна кухня.
Вечеря. Ночівля.
4 день
Сніданок.
Курорт Паралія вважається найкращим і найкрасивішим курортом в Греції, де мальовничі бухти з м'якими схилами дивовижним чином переходять у величні гірські пейзажі.

Відпочинок на морі.
 • Факультативно пропонуємо екскурсію "Під небом". Монастирі Метеори - 24 гігантські кам’яні скелі висотою біля 300 метрів. На них розташований легендарний монастирський комплекс. Святі Метеори - серце і душа Греції.
Вечеря. Ночівля.
5 день
Сніданок.
Відпочинок на морі.
На курортах Греції дуже любить відпочивати молодь, яка надає перевагу активному відпочинку на морі вдень і бурхливому нічному життю у клубах та відкритих дискотеках до самого ранку! Для відпочинку разом з дітьми на пляжах у Греції пропонуються спеціально обладнані басейни, ігрові атракціони.
Вечеря. Ночівля.
6 день
Сніданок.
За бажанням у вільний час можна завжди організувати для себе захоплюючу круїзну прогулянку на сучасному човні по водах Егейського моря.
Відпочинок на морі.
Екзотична краса Греції та різноманітні розваги на морі створюють чудову атмосферу для відпочинку. Шанувальників відпочинку на морі чекають чисті пляжі та неймовірно прозора морська вода.
Вечеря. Ночівля.
7 день
Сніданок.
Екологічно чистий регіон, м'який морський клімат, цілющі термальні джерела і розвинена курортна інфраструктура створили у Греції усі умови для престижного відпочинку на морі!
Курорти Греції обладнані спортивними майданчики для активного відпочинку: баскетбол, футбол...
Відпочинок на морі.
 • Факультативно пропонуємо Вам піднятися на, овіяну міфами, гору Олімп - неймовірна природна краса вражає кожного туриста. Піднявшись на легендарну вершину, Ви побачите фантастичну панораму Егейського моря та Термічної затоки. Зможете скуштувати ароматного чаю в затишній гірській колибі та насолодитись спокоєм і красою природи.
Вечеря. Ночівля.
8 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Відпочинок на морі.
Переїзд в Салоніки (Греція). Оглядова екскурсія по Салоніках. Салоніки - символ могутньої слави давньої античної та візантійської імперій - улюблене місце мандрівників, у пошуках стародавніх артефактів. Адже саме Салоніки володіють статусом культурної столиці Європи.
Колоритний курорт Салоніки схований на берегах красивої природної затоки, чудове місце для романтичного відпочинку на морі. А приємний морський клімат створює ідеальні умови для сімейного відпочинку з дітьми будь-якого віку.
Оксамитовий сезон - найкращий для відвідування Греції. Сонце ще достатньо тепле, але не жарко і не так втомлює на морських пляжах та при відвідуванні екскурсій. А оглянути тут є що: найкрасивіша у Греції площа Аристотеля, діючий музей Біла вежа з оглядовим майданчиком, археологічний музей з рідкісними та коштовними експонатами, Камара, університет Аристотеля - найбільший університет на Балканах, Ротонда, Римський форум і перлини Салоніки - Базиліка Святого Дмитра, Собор Святої Софії, Храм Святої Катерини, Церква Пророка Іллі.
Вільний час на шопінг! Сюди прямують і красуні на Shopping за знаменитими шубами. Тут великий вибір красивих виробів з хутра.

Нічний переїзд у Белград...
9 день
Приїзд в Белгад (Сербія).
Пішохідна екскурсія по Белграду.
Огляд унікальних історичних артефактів міста... Вільний час...
Нічний переїзд у Львів
10 день
Приїзд до Львова.


Греція Тур з відпочинком на морі Курорт Паралія Греція Греція Дайвінг


У вартість входить:
 • транспортне обслуговування по маршруту автобусом єврокласу;
 • проживання в готелі (три/чотиримісне розміщення);
 • харчування (сніданок, в Греції - СНІДАНОК+ВЕЧЕРЯ);
 • оглядові екскурсії вказані в програмі;
 • супровід керівника групи.

Додатково оплачуються:

 • медичне страхування;
 • факультативи.


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про відпочинок у Греції :)© 2011 - 2020 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook