English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Тури по Європі


ВЕСНЯНА ГРЕЦІЯ
+відпочинок на морі

Країни: Угорщина - Греція
Міста: Егер - Будапешт - курорт Паралія - Салоніки


Курорт Паралія – сучасний і престижний центр пляжного туризму в Греції, справжній рай для відпочинку на морі з сучасними готелями високого класу. Унікальний м'який клімат Паралії та море сприяють чудовому відпочинку. Блакить морської гладі Егейського моря, золотий пісок пляжів, зелень соснових лісів, оливкових гаїв та виноградників приваблюють туристів з усієї Європи.

Відпочинок на морі. Греція Відпочинок на морі.  Оксамитова Греція
Відпочинок на морі. Греція
Відпочинок на морі. Греція

Дата початку та закінчення туру
Вартість туру, €
сезон 2018
під запит

Програма весняного туру:

1 день
Ранній виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
При можливості відвідування винних погребів у Егері (Угорщина) мальовниче містечко, яке відоме своїми унікальними виноградниками, термальними цілющими джерелами і вузькими романтичними вуличками та архітектурою в стилі угорського бароко.
Заїзд в угорський Егер в Долину Красунь туристи завжди чекають з особливим трепетом. З давніх часів тут займаються виноградарством та виготовляють ексклюзивні вина. Туристів пригощають прямо у винних погребах. Кожен такий погріб унікальний і має свою особливу атмосферу та дизайн. Після дегустації егерських вин зрозуміло стає походження легендарної назви Долини Красунь ;) Рекомендуємо усім туристам скуштувати ситну та смачну національну страву угорської кухні - гуляш та продегустувати найкращі угорські вина (факультативно).

Переїзд в Будапешт (Угорщина). Поселення в готель. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія столицею Угорщини - Будапештом. Центральна частина Будапешта по обидва берега Дунаю вважається одним з найкрасивіших місць у Європі! Красива столиця Угорщини знаменита величними пам'ятками архітектури, які занесені до списку всесвітньої спадщини нашої планети ЮНЕСКО.
В Будапешті знаходиться шедевр готичного стилю найбільша будівля Парламенту в Європі та монументальна площа Майдан Героїв, яка вражає туристів своїми масштабами. На території грандіозної Будайської фортеці розташовується мальовничий Королівський палац і найдавніша церква Угорщини Будаварскої Богоматері (Святого Матяша), започаткована у ще далекому XIII столітті, де урочисто коронували всіх угорських королів. Найкрасивіший храм столиці з розкішною оздобою та інтер'єром - базиліка Святого Іштвана найвища будівля Будапешта висотою 96 метрів!
Геніальна оздоба Будапешта - Ланцюговий міст Сечені, вхід на який охороняють два величезних кам'яних лева. Ввечері, коли з усіх боків включається золоте освітлення на арках, міст особливо красивий і заворожує погляди туристів.
Окремо можна виділити унікальну красу старовинного Рибальського бастіону XIX ст. Мальовнича білокам'яна фортеця з цікавими за формами вежами і терасами з яких відкриваються чудові панорами на краєвиди Будапешту та Дунаю. Місто велично розкинулося на правому і лівому берегах живописного Дунаю, яке з'єднують 8 ажурних мостів, сполучаючи три історичні частини: Пешт, Буда і Обуда
. Вільний час.
• Факультативно пропонуємо романтичну вечірню прогулянку на кораблику по Дунаю, де Ви, захоплено будете милуватися яскравою красою, величчю та могутністю нічного Будапешту.
• Факультативно Ви можете відвідати знамениті термальні купальні СЕЧЕНІ.
Нічний переїзд в Паралію (Греція).
3 день
Прибуття в Паралію (Греція). Поселення в готель
Відпочинок на морі.
Греція вважається справжнім раєм для шанувальників відпочинку на морі: унікальна природа та чудовий клімат півострова, тепле море та сучасні готелі, розваги та колоритна національна кухня.
Вечеря. Ночівля.
4 день
Сніданок.
Відпочинок на морі.
Курорт Паралія вважається найкращим і найкрасивішим курортом в Греції, де мальовничі бухти з м'якими схилами дивовижним чином переходять у величні гірські пейзажі.
Вечеря. Ночівля.
5 день
Сніданок.
Відпочинок на морі.
На курортах Греції дуже любить відпочивати молодь, яка надає перевагу активному відпочинку на морі вдень і бурхливому нічному життю у клубах та відкритих дискотеках до самого ранку! Для відпочинку разом з дітьми на пляжах у Греції пропонуються спеціально обладнані басейни, ігрові атракціони.
Вечеря. Ночівля.
6 день
Сніданок. Вільний час!
Факультативно пропонується морська прогулянка!
Факультативно Ви можете здійснити захоплюючу круїзну прогулянку на сучасному човні по водах Егейського моря.
Відпочинок на морі.
Екзотична краса Греції та різноманітні розваги на морі створюють чудову атмосферу для відпочинку. Шанувальників відпочинку на морі чекають чисті пляжі та неймовірно прозора морська вода.
Вечеря. Ночівля.
7 день
Сніданок. Вільний час!
Відпочинок на морі.
Екологічно чистий регіон, м'який морський клімат, цілющі термальні джерела і розвинена курортна інфраструктура створили у Греції усі умови для престижного відпочинку на морі! Курорти Греції обладнані спортивними майданчики для активного відпочинку: баскетбол, футбол...
Вечеря. Ночівля.
8 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Відпочинок на морі.
Пропонуємо факультативно відвідати м.Салоніки (Греція).
Салоніки - символ могутньої слави давньої античної та візантійської імперій - улюблене місце мандрівників, у пошуках стародавніх артефактів. Адже саме Салоніки володіють статусом культурної столиці Європи.
Колоритний курорт Салоніки схований на берегах красивої природної затоки, чудове місце для романтичного відпочинку на морі. А приємний морський клімат створює ідеальні умови для сімейного відпочинку з дітьми будь-якого віку.
Оксамитовий сезон - найкращий для відвідування Греції. Сонце ще достатньо тепле, але не жарко і не так втомлює на морських пляжах та при відвідуванні екскурсій. А оглянути тут є що: найкрасивіша у Греції площа Аристотеля, діючий музей Біла вежа з оглядовим майданчиком, археологічний музей з рідкісними та коштовними експонатами, Камара, університет Аристотеля - найбільший університет на Балканах, Ротонда, Римський форум і перлини Салоніки - Базиліка Святого Дмитра, Собор Святої Софії, Храм Святої Катерини, Церква Пророка Іллі.
Вільний час на шопінг! Сюди прямують і красуні на Shopping за знаменитими шубами. Тут великий вибір красивих виробів з хутра.

Нічний переїзд до Львова.
9 день
Приїзд до Львова.


Греція Тур з відпочинком на морі Курорт Паралія Греція Греція Дайвінг


У вартість входить:
  • транспортне обслуговування по маршруту;
  • проживання в готелі (три/чотиримісне розміщення);
  • харчування (в Будапешті - сніданок, в Греції - СНІДАНОК+ВЕЧЕРЯ);
  • організаційні внески;
  • медичне страхування;
  • супровід керівника групи.

Додатково оплачуються:

  • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
  • Послуги візового центру - 25 € (оплачують всім кому потрібна віза)


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про відпочинок у Греції :)© 2011 - 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook