English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


КАНІКУЛИ У ЄВРОПІ
Країни: Німеччина - Нідерланди - Польща
Міста: Берлін - Амстердам - Заансе-Сханс - Волендам - Вроцлав


Екскурсіії: Амстердам, Берлін, Заансе-Сханс, Волендам, Вроцлав

+подарунок у турпрогулянка на кораблику в Амстердамі!


Амстердам екскурсії Автобусний тур Амстердам
Оглядові екскурсії - Амстердам
Амстердам, Нідерланди


Дата початку туру
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
28 жовтня 2018
6
345


1 день
Ввечері виїзд зі Львова. Перетин кордону. Переїзд у Берлін (Німеччина).
2 день
Прибуття у Берлін (Німеччина).
Екскурсія Берліном
.Столиця Німеччини Берлін - величезний культурний європейський центр з широким списком пам'яток архітектури. Берлінський собор, Церква святої Діви Марії, Оперний театр, палац Бісдорф, Тріумфальна колона архітектора Генріха Штрака, резиденція імператора - палац Шарлоттенбург, Палац республіки, палацу Бріц, візитна картка Берліна - Бранденбурзькі ворота, берлінська філармонія, палац Бельвю посеред мальовничого парк у Тіргартен, Червона ратуша, стильний бароковий палац Шенхаузен, величний палац німецького парламенту Рейхстаг відреставровані будівлі, які зберігають свої унікальні старовинні обриси.
У Берліні знаходиться багато різноманітних парків і скверів, особливою красою виділяється центральний парк Великий Тіргартен та берлінський ботанічний сад.
Обід. Переїзд та поселення в готель. Ночівля.

3 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в епатажне місто каналів - Амстердам (Нідерланди).
Екскурсія по Амстердаму. Невелике село (1275 рік перша згадка про Амстердам) на березі озера поступово виросло у могутній центр морської торгівлі і отримало статус міста. Золотий час Амстердама припадає на XVII століття, ставши центром світової торгової мережі, воно стало найбагатшим містом у Європі.
Особливий шарм та багатство архітектури туристам досяжні і зараз. Туристичне серце Амстердама - Dam square з красивим королівським палацом, який оздоблений витонченими старовинними скульптурами. Епоха Відродження знайшла своє відображення у Західній церкві, де поховано відомого художнього творця - Рембрандта. Унікальна Стара церква в готичному стилі посеред Кварталу Червоних Ліхтарів, висока дзвіниця яка служила орієнтиром всім морякам, що наближались до Амстердаму. У найстарішій церкві міста (1300 рік) і сьогодні можна почути захоплюючі органні концерти.
  • Рекомендуємо: Прогулянку на кораблику! Це унікальна можливість оглянути Амстердам з води. "Північна Венеція" - друге імя Амстердаму, який пронизаний численими каналами з гарними розвідними мостами. Зворушлива екскурсія по каналах міста допоможе вам збагнути душу прекрасного Амстердама. Канали, по яких пропливають кораблі та човни створюють особливу атмосферу Амстердаму. Все місто пронизане великими та малими каналами з десятками різноманітних мостів, по яких проходять цікаві туристичні маршрути.
Обідовечеря.Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Заансе Сханс та Волендам (Нідерланди). Оглядова екскурсія в Заансе Сханс + Волендам
Заансе Сханс - це найкрасивіше невелике селище, де дуже компактно зібрано все, чим славляться сучасні Нідерланди. Тут туристи знайдуть місцеву запашну сироварню; дивовижну майстерню по виготовленню популярних кломпів - національного нідерландського взуття з дерева; теплу пекарню з смачним сільським хлібом.
А живописне рибальське містечко Волендам запам'ятається пристанями та великою кількістю різнокольорових яхт, човнів... а колоритні місцеві жителі в національному вбрані не відпустять вас без фотографії на згадку. Прямо тут, на березі, є можливість скуштувати свіжі морепродукти, якими так славляться Нідерланди.


Обідовечеря. Нічний переїзд у Вроцлав (Польща).
5 день
Приїзд у Вроцлав (Польща).
Сніданок. Оглядова екскурсія по Вроцлав. Цікаву і бурхливу історію бачили мури цього легендарного міста Польщі. Кожен правитель традиційно насичував новинками культуру та архітектуру Вроцлава. Сучасне обличчя міста розташоване на злитті рукавів річки Одри, на 12 живописних островах, через які перекинуті грандіозні мости творилось віками. Коли пливеш по річці здається, ніби усе місто стоїть на воді та гойдається на хвилях.
Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю. Шопінг та відвідування торгового центру.
Переїзд у Львів. Обід. Пізній приїзд у Львів.


Амстердам Нідерланди Екскурсії по Амстердаму Нідерланди канали


У вартість входить:
  • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • проживання в готелях;
  • харчування - згідно прорами;
  • оглядові екскурсії, вказані у програмі;
  • супровід керівника групи по усьому маршруту;
  • Кораблик в Амстердам!

Додатково оплачуються:

  • особисті витрати;


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про яскравий Амстердам :)© 2011 - 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook