English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


ВЕЛІЧКА - БРНО - ЧЕСЬКИЙ КРУМЛОВ - ЛІНЦ - ВІДЕНЬ - БРАТИСЛАВА - БЕШЕНЕВА
Країни: Польща - Словаччина - Австрія - Чехія
Міста: Велічка - Брно - Чеський Крумлов - Лінц - Відень - Братислава - Бешенева

Родзинка туру: відвідування термального парку Бешенева
+ Факультативне відвідування соляної копальні “Wieliczka”


Відень оглядові екскурсії Чеський Крумлов
Оглядові екскурсії: Відень
Чеський Крумлов - казкове місто


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
27.10.2016 - 31.10.2016
5
199


1 день
Дуже ранній виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Польща.
Переїзд в Велічку (Польща).
Факультативне відвідування соляної копальні “Wieliczka”
Глибоко під землею у старих соляних шахтах Велічки, де колись видобували сіль (ще з 13 століття) зараз приймають туристів з усієї Європи. Шахти Велічки - найбільші соляні копальні Європи.
Під час екскурсії ви опинитесь на глибині 130 метрів! Температура повітря в соляній шахті Велічка завжди у межах ~15°С, тому потрібно взяти з собою тепліший одяг. В соляних шахтах Велічка створюється унікальний природний мікроклімат, який сприяє зміцненню імунітету та оздоровленню дихальних шляхів. Дихайте на здоров'я!
Довгими коридорами шахт туристи потрапляють у різноманітні кімнати, каплиці та великі зали, де знаходяться цікаві соляні скульптури та красиві барельєфи з солі. Окрасою шахти Велічки є унікальне підземне солене озеро. Купляємо сувеніри з кам'яної солі, ароматні солі для ванн і підіймаємось наверх на ліфті!

Переїзд та поселення в готель на території Чехії. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Брно (Чехія).
Пішохідна екскурсія по Брно. Величне місто Моравії - Брно - розташоване у мальовничому краю Чехії і є важливий історичним центр Моравії, який оточений лісами і потопає в красивих міських парках. Національний пам’ятник Чехії - прекрасний Собор Святого Петра та Павла, монастир Августинців, костел Святого Яна, Вілла-музей Тугендгат, палац Дітріхштейн, Капуцинський монастир, Стара ратуша, Костел Святого Якуба, грандіозна фортеця Шпільберг (XIII століття, колишній центр стародавнього міста). Саме неприступній фортеці Шпільберг, яка несла оборонну функцію старого міста, завдячує своїм походженням назва міста Брно /"брнені" означає броня/.
Переїзд в Чеський Крумлов (Чехія).
Пішохідна екскурсія по Чеському Крумлову.
Невеличке, але дуже мальовниче і емоційно казкове місто червоних дахів - Чеський Крумлов, розташований недалеко від столичної Праги. Над звивистою річкою Влтава височіє замок Чеського Крумлова, збудований прямо на скелі упродовж різних епох з XIV по XVII століття, увібравши у себе кращі традиції архітектур різних стилів: готика, відродження, ренесанс та бароко. У далеку давнину тут витончено і гучно гуляла вся королівська свита. Потрапити у замок Чеський Крумлов можна тільки через кам'яний міст, прикрашений скульптурами святої Діви Марії і святого Йозефа. Тільки тут у Чеському Крумлові можна скуштувати унікальні місцеві сорти пива, які споконвіку варять тут за стародавніми рецептурами.
"Дивовижна красота фотографії Чеський Крумлов" - так описує один турист Чеський Крумлов :) Тут постійно проходять історичні театралізовані вистави та міжнародні фестивалі.
Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Лінц (Австрія).
Пішохідна екскурсія по по місту Лінц. Старовинне австрійське місто Лінц, де збереглись пам'ятники архітектури XIII-XIX століть, розташоване на берегах річки Дунай в оточенні приголомшливих природних ландшафтів. Місто започаткувало свою славну історію на місці колишньої захисної фортеці заснованої ще древніми римлянами і входило до складу Священної Римської імперії.
Свого часу Лінц був столицею Угорської імперії, що сприяло бурхливому розвитку культури та розквіту архітектури. Туристам у Лінці випадає унікальна нагода пройтися головною площею у центрі старого міста, яка існує з 1260 року! На цій середньовічній площі знаходиться Стара ратуша збудована у стилі бароко (1658).
Зараз в Старій ратуші діє цікавий музей "Походження Лінца". У 1785 році Лінц став центром єпископства. І Зараз можна оглянути Старий і Новий собор, найстарішу діючу церкву Австрії святого Мартіна (799 рік), церкву Святої Марії.
Європейську популярність Лінцу принесли щорічні міжнародні фестивалі, які починаються унікальним лазерним шоу! А деякі гурмани солоденького приїжджають сюди спеціально, щоб скуштувати кулінарний шедевр - знаменитий лінцький торт з волоськими горіхами і мигдалем, приготовлений за рецептом, який був винайдений 300 років тому.

Переїзд у Відень (Австрія). Оглядова екскурсія по Відню.
В історичному центрі осінній Відень зустрічає своїх туристів витонченою архітектурою трьох імперій. Знаменита і велична Віденська опера - одна з найпрекрасніших у Європі, Гофбург (Гофбургський Імперський Палац) - резиденція імператорів Австрії, красивий будинок Парламенту, височенна Ратуша, собор святого Стефана - все це дивовижні історичні пам’ятки архітектури Відня. Екскурсії вартує завершити у винятково елегантних віденських кав'ярнях, щоб проникнутись шляхетним духом Австрії. У вільний час рекомендуємо купити та скуштувати вишукані австрійські кондитерські вироби.
Переїзд та поселення в транзитний готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Братиславу (Словаччина).
Оглядова екскурсія Братиславою. /за додаткову оплату/
Братислава місто, де ще недавно проходили пишні урочисті коронації угорських і австрійських монархів, зараз щоденно приймає тисячі мандрівників з Європи, яких вабить виняткова велич, краса та багатовікова історія стародавнього словацького міста.
В Братиславі туристи знайдуть унікальні шедеври архітектурних пам’яток всіх історичних епох. Пріміціальний палац, історія якого починається з далекого XIV століття, коли владні королі влаштовували пишні бали. Собор святого Мартіна - самий більший та величний готичний храм в старій Братиславі. Головна площа у історичному центрі Братислави з невисокими деревами, фонтани, цікаві бронзові скульптури та Стара Ратуша, відтворюють дух середньовіччя, збуджуючи уяву туристів.
Панорама мальовничого Братиславського Граду, розкішні палаци, древні фортеці, церкви, каплиці та історичні пам’ятки старого міста заворожують своєю неповторною красою. У Братиславі велика скарбничка різноманітних музеїв, де зібрані національні артефакти світового значення. А колоритні затишні кафе так і манять мандрівників трішки відпочити та випити філіжанку кави.

Переїзд в термальний парк Бешенева. (Словаччина)
Запрошуємо усіх відвідати розважальний термальний парк Бешенева. На території комплексу відкриті басейни з лікувальною мінеральною водою (цілющі джерела насичені кальцієм, магнієм, натрієм, залізом та багатьма іншими мінералами) та закриті басейни з теплою водою, водні гірки та різноманітні водні атракціони; відпочинковий центр для спа процедур.
Карта курорту Бешенева Карта термального курорту Бешенова
Термальний курорт Бешенева - це унікальний відпочинок в будь-яку пору року, адже гаряче джерело, що виходить з 2000 метрової глибини має температуру біля 60°С. Курорт Бешенева - відмінний відпочинок для усієї сім'ї: релаксуючий відпочинок та розваги на фоні прекрасних панорам Низьких Татр, профілактика та лікувальні процедури з використанням сучасного обладнання, ідеальний комфорт для усіх відпочиваючих, чудовий європейський сервіс для туристів.
Фотографії: термальний курорт Бешенева Бешенева фотографії.
Виїзд у Львів.
5 день
Приїзд у Львів.


Екскурсії по Відню Екскурсії по Чеському Крумлову Термальні Бешенева словаччина


У вартість входить:
  • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • Супровід керівника по всьому маршруту;
  • Проживання по маршруту в готелях 3*;
  • Харчування (сніданки);
  • Медичне страхування;
  • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;

Додатково оплачуються:

  • Послуги візового центру - 25 € (оплачують всі, кому потрібна віза);
  • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про термальний парк Бешенева :)
Більше на - > www.slovakia.com/aquapark/besenova
© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook