English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


БЕШЕНЕВА - БРАТИСЛАВА - ПРАГА - ЧЕСЬКИЙ КРУМЛОВ - ЗАЛЬЦБУРГ
Країни: Словаччина - Австрія - Чехія
Міста: Бешенева - Братислава - Прага - Чеський Крумлов - Зальцбург

+ Родзинка туру:
відвідування термального парку Бешенева


Зальцбург оглядові екскурсії Чеський Крумлов
Зальцбург - оглядові екскурсії
Чеський Крумлов - казкове місто


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
05.10.2016 - 09.10.2016
5
190


1 день
Ввечері виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Польща.
Переїзд в термальний парк Бешенева (Словаччина).
2 день
Зранку приїзд. Відвідування термального парку Бешенева. Запрошуємо туристів відвідати розважальний термальний парк Бешенева (Словаччина). На території комплексу відкриті басейни з лікувальною мінеральною водою (цілющі джерела насичені кальцієм, магнієм, натрієм, залізом та багатьма іншими мінералами) та закриті басейни з теплою водою, водні гірки та різноманітні водні атракціони; відпочинковий центр для спа процедур.
Карта курорту Бешенева Карта термального курорту Бешенова
Термальний курорт Бешенева - це унікальний відпочинок в будь-яку пору року, адже гаряче джерело, що виходить з 2000 метрової глибини має температуру біля 60°С. Курорт Бешенева - відмінний відпочинок для усієї сім'ї: релаксуючий відпочинок та розваги на фоні прекрасних панорам Низьких Татр, профілактика та лікувальні процедури з використанням сучасного обладнання, ідеальний комфорт для усіх відпочиваючих, чудовий європейський сервіс для туристів.
Фотографії: термальний курорт Бешенева.

Переїзд в Братиславу (Словаччина). Вечірня екскурсія Братиславою.
Братислава місто, де ще недавно проходили пишні урочисті коронації угорських і австрійських монархів, зараз щоденно приймає тисячі туристів з Європи, яких вабить велич, краса та багатовікова історія стародавнього міста.
В Братиславі Ви знайдете унікальні шедеври архітектурних пам’яток всіх історичних епох. Пріміціальний палац, історія якого починається з далекого XIV століття, коли владні королі влаштовували пишні бали. Собор святого Мартіна - самий більший та величний готичний храм в старій Братиславі. Головна площа у історичному центрі Братислави з невисокими деревами, фонтани, бронзові скульптури та Стара Ратуша, відтворюють дух давніх століть, збуджуючи уяву туристів.
Панорама Братиславського Граду, розкішні палаци, древні фортеці, церкви, каплиці та історичні пам’ятки старого міста заворожують своєю неповторною красою. У Братиславі велика скарбничка різноманітних музеїв, де зібрані національні артефакти світового значення. А колоритні затишні кафе так і манять туристів трішки відпочити та випити філіжанку кави.
Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Пішохідна екскурсія по Празі.фотографії з Праги
Ви поринете в атмосферу дивовижного древнього міста: Градчани, Старе місто, Вацлавська та Старомістська площа, собор Віта, Карлів міст, диво техніки - годинник Орлой. Все навкруги: прекрасна центральна площа, вулички з бруківки, дивовижні будинки... все схоже на прекрасні декорації сцен із романтичної давньої казки. Після екскурсії ви матимете можливість прогулятись чудовими вуличками Праги, відвідати яскраві сувенірні крамнички Старомістської площі та купити справжнього чеського пива у кафе чи ресторані, які напрочуд колоритні у центрі Праги. Туристи зі стажем часто люблять повертається до Праги, щоб зануритись у це виняткове місто з давньою історією.

Переїзд в Чеський Крумлов (Чехія).
Пішохідна екскурсія по Чеському Крумлову. Чеський Крумлов - одне з дивовижних міст Європи, яке внесене до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Візитна картка міста це - легендарний і живописний Крумловський замок збудований в XIII столітті. Крумловський замок дуже красивий замок на схилі височенної гори, який відомий і за межами Чехії. З висоти Крумловського замку, який збудований в стилі італійського відродження, відкривається чудова панорама на історичний центр міста, живописно розсічений меандрами річки Влтави. Для туристів Чеський Крумлов - найпопулярніше місто в Чехії після Праги. "Дивовижна красота Фотографії замку Нойшванштайн" - так описує один турист Чеський Крумлов :) Тут постійно проходять історичні театралізовані вистави та різноманітні фестивалі.
Поселення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Зальцбург (Австрія).
Пішохідна екскурсія по Зальцбурзі. Справжньою прикрасою Зальцбурга є колоритні магазинчики, які привертають юрби туристів скуштувати свіжоспечені яблука, різноманітні солодощі і придбати красиві прикраси та традиційні іграшки ручної роботи. Зальцбург - батьківщина великого генія Амадея Моцарта і резиденція багатьох австрійських імператорів. Ви побачите символ Зальцбурга могутню фортецю Гоензальцбург (1465-1519) та будинок де народився композитор Моцарт.
Різноманітні дивовижні церкви Зальцбурга разом із скульптурами, фонтанами та парками створюють затишну атмосферу. На цьому фоні особливо виділяється красивий Зальцбургський кафедральний собор (1614).

Переїзд та поселення в транзитний готель на території Німеччини.
Від’їзд у Львів.
5 день
Приїзд у Львів.


У вартість входить:
  • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • Супровід керівника по всьому маршруту;
  • Проживання по маршруту в готелях 3*;
  • Харчування (сніданки);
  • Медичне страхування;
  • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;

Додатково оплачуються:

  • Послуги візового центру - 22 € (оплачують всі, кому потрібна віза);
  • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про термальний парк Бешенева :)
Більше на - > www.slovakia.com/aquapark/besenova
© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook