English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Намалюю тобі ЗОРІ
Країни: Угорщина - Австрія - Швейцарія
Міста: Будапешт - Відень - Цюріх - Люцерн - Зальцбург - Зальцкаммергут - Егер


Захоплюючі екскурсії європейськими містами
+ дегустація Егерських винАвтобусний тур до Швейцарії Озера Швейцарії
Автобусний тур до Швейцарії
Озера Швейцарії


Дати початку турів
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
21 березня 2017
6
від 185
18 квітня 2017
6
від 185
16 травня 2017
6
від 185
27 червня 2017
6
від 185
4, 25 липня 2017
6
від 185
8, 22 серпня 2017
6
від 185
19 вересня 2017
6
від 185
3 жовтня 2017
6
від 185


1 день
07:30 - збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові.
08:00 - виїзд на українсько-угорський кордон. Переїзд територією Угорщини.
Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Дунаю (18 €)
Захоплююча екскурсія почнеться на яскравій Набережній Будапешта, а в галереї найкращі картини столиці поступово змінюють одне одну: велична будівля Парламенту, розкішний Рибацький Бастіон, грандіозний Королівський палац, кожна будівля просочена історією та легендами, кожен міст - унікальний витвір мистецтва і кожна деталь на картині Будапешта гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись приховані нарядні декорації міста та загадати омріяне бажання, пропливаючи під вражаючими ажурними мостами, якими так пишається Будапешт.
Поселення в транзитному готелі. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо: екскурсію по Будапешту (4 €)
Центральна частина старовинного Будапешта по обидва берега Дунаю вважається одним з найкрасивіших місць у Європі! Елегантна столиця Угорщини знаменита величними пам'ятками історії та архітектури, які занесені до списку всесвітньої спадщини нашої планети ЮНЕСКО.
В Будапешті знаходиться дивовижний шедевр готичного стилю найбільша будівля Парламенту в Європі та грандіозна площа Майдан Героїв, яка вражає туристів своїм розмахом і масштабами. На території Будайської фортеці розташовується прекрасний Королівський палац і найдавніша церква Угорщини Будаварскої Богоматері (Святого Матяша), започаткований у ще далекому XIII столітті, де урочисто коронували всіх угорських королів. Найкрасивіший храм Угорщини з розкішною оздобою та інтер'єром - базиліка Святого Іштвана - найвища будівля Будапешта висотою 96 метрів!
Надзвичайна оздоба сучасного Будапешта - ланцюговий міст Сечені вхід на який охороняють два величних кам'яних лева. Ввечері, коли з усіх боків включається золоте освітлення на арках, міст через Дунай особливо красивий і заворожує погляди туристів.
Окремо можна виділити виняткову красу Рибальського бастіону XIX ст. Мальовнича білокам'яна фортеця з цікавими за формами вежами і традиційними терасами з яких відкриваються запаморочливі панорами на краєвиди Будапешту та Дунаю.

Збір групи. Переїзд у Відень (Австрія). Вільний час.

Пропонуємо факультативно оглядову екскурсію по Відні (9 €)
В історичному центрі романтичний і яскравий Відень зустрічає туристів витонченою архітектурою трьох імперій. Знаменита Віденська опера - одна з найпрекрасніших у Європі, вражаючий Гофбург (Гофбургський Імперський Палац) - резиденція імператорів Австрії, елегантний будинок Парламенту, старовинна Ратуша, собор св. Стефана - все це дивовижні історичні пам’ятки архітектури Відня. Екскурсію вартує завершити у елегантних кав'ярнях, щоб проникнутись шляхетним духом Австрії. Рекомендуємо купити та скуштувати вишукані віденські кондитерські вироби.
Нічний переїзд в Цюріх (Швейцарія).
3 день
Для туристів Швейцарія знаменита країна у Європі завдяки своїм особливо надійним банкам і традиційними швейцарськими годинниками. Це також дивовижна країна величних гір, мальовничої природи, елегантної культури та високим рівнем життя. Переїзд в Цюріх (Швейцарія).
Найбільше місто Швейцарії - Цюрих розташоване на березі великого Цюріхського озера і безперечно вважається одним з найкрасивіших міст у Європі. Живописні центральні вулички наповнені туристами та різноманітними веселими дійствами й вуличними забавами. Колоритні готичні будиночки, в яких розташовані запашні булочні, знамениті на всю Європу кондитерські, антикварні та сувенірні магазини. Сотні яскравих наряджених кіосків розташовані в просторому холі найбільшого залізничного вокзалу. Над Цюріхом завжди витає святкова атмосфера, аромат смажених каштанів, гарячого шоколаду, ковбасок і розтопленого раклета.

Факультативно: Рейнський водоспад (35 €)
Живописний Рейнський водоспад - найбільший і один з найкрасивіших водоспадів Європи! Ця природне творіння вражає своєю величчю та грандіозною силою. Щосекунди водоспад шумно викидає понад 1000 куб.м води, яка розтікається на 150 м в ширину. Вам дуже пощастить, якщо Ви будете тут у ясну сонячну погоду і зможете спостерігати за дивовижною грою пінливих бурхливих потоків і різнобарвної райдуги.
Ночівля в транзитному готелі.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Люцерн (Швейцарія)
Пропонуємо факультативно оглядову екскурсію по Люцерну (15 €)
Люцерн - серце Швейцарії. Старовинне швейцарське містечко розташоване на березі однойменного озера і захищене з усіх сторін прекрасними альпійськими гірськими масивами. Тут відчувається винятковий дух історії, дивовижна краса архітектури Люцерну, перлиною якого є відомий Центр Культури і Конгресів Жана Нувеля та легендарний Годинниковий міст.

Пропонуємо факультативно прогулянку по живописному швейцарському місту - Інтерлакен, що в перекладі означає “Між двома озерами”. (28 €)
І справді, хто не бачив ландшафт цієї колоритної місцевості, той не пізнав усю красу Швейцарії. Безкрає голубе небо, дивовижні блакитні озера, величні зелені гори та унікальний м'який клімат - це все тут, в Інтерлакені. У свій час на цьому чудовому курорті полюбляли відпочивати відомі та знамениті люди: Марк Твен, Гьоте, Вагнер, Мендельсон та представники усіх європейський королівських сімей. Отже запрошуємо зберегти побачене на фотографіях!
Збір групи. Нічний переїзд в Зальцбург (Австрія).
5 день
Оглядова екскурсія по Зальцбурзі.
Справжньою прикрасою австрійського Зальцбурга є колоритні сувенірні базари, які привертають юрби туристів скуштувати свіжоспечені яблука, різноманітні солодощі та придбати красиві унікальні прикраси та іграшки ручної роботи. Зальцбург - батьківщина великого генія Амадея Моцарта і резиденція багатьох австрійських імператорів. Ви побачите символ Зальцбурга могутню фортецю Гоензальцбурґ (1465- 1519) та будинок де народився композитор Моцарт.
Різноманітні дивовижні церкви Зальцбурга разом із чудовими скульптурами, фонтанами та величними парками створюють затишну атмосферу. На цьому фоні особливо виділяється красивий Зальцбургський кафедральний собор (1614).

Вільний час.

Пропонуємо фантастичну поїздку до мальовничої країни 76 живописних озер - Зальцкаммергут у центрі Австрії (35 €). Цей винятковий австрійський курорт має давню історії і увесь рік приймає туристів та гостей завдяки своїм кліматичним особливостям. Влітку кришталева вода прогрівається до +18..+19°C, а взимку величні гірські масиви запрошують на комфортний лижний відпочинок. Невимовна краса кришталевих і безкраїх озер, які чудову гармонують з високими і холодними горами, заворожує погляд туристів з усієї Європи. Це і є знаменита австрійська природа!!!
- відомий археєпископ Маркус Сітткус вирішив створити таке місце на землі, про яке ніколи та ніхто й мріяти не міг, - і Маркусу це вдалося! Шляхетний літній палац Хельбрунн - перлина на околиці прекрасного Зальцзбурга! Цей розкішний парковий комплекс був збудований на основі 16 підземних джерел, що стало основою для унікального архітектурного рішення цього красивого палацу. Безмежні водні лабіринти, з потішними і химерними фонтанами, кумедними скульптурами, парковим ансамблем завжди були місцем бенкетів для знаті, театральних вистав та пишних святкувань.
(19 €)
Збір групи. Переїзд на територію Угорщини. Ночівля.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо: дегустація Егерських вин (7 €)
Угорські вина, це традиційні старовинні рецепти європейської якості. Важко уявити Угорщину без відмінного домашнього вина. Егер - мальовниче містечко, яке відоме своїми унікальними виноградниками, термальними цілющими джерелами і вузькими романтичними вуличками та архітектурою в стилі угорського бароко.
Заїзд в угорський Егер в Долину Красунь туристи завжди чекають з особливим трепетом. З давніх часів тут займаються виноградарством та виготовляють ексклюзивні вина: «Бича кров», «Егерська дівчина», «Сніжний виноград». Туристів пригощають прямо у винних погребах. Кожен такий погріб унікальний і має свою особливу атмосферу та дизайн. Після дегустації егерських вин зрозуміло стає походження легендарної назви Долини Красунь ;) Рекомендуємо усім туристам скуштувати ситну та смачну національну страву угорської кухні - гуляш та продегустувати найкращі угорські вина.
Збір групи з винних погрібів ;)
Переїзд до Львова (Україна). Прибуття у Львів орієнтовно о 24:00.


Автобусний тур Швейцарія Екскурсії по Цюріху Дегустація вин Егер


У вартість входить:
 • проїзд автобусом єврокласу;
 • проживання у готелях 2-3*;
 • харчування - сніданки в готелях;
 • супровід керівника групи;
 • оглядові екскурсії згідно програми туру;
 • групове медичне страхування.

Додатково оплачуються:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • візова підтримка - 10 € (попередня оплата; для туристів, яким потрібна віза).
 • Послуги візового центру - 20 € (оплачують всі, кому потрібна віза);
 • Оформлення візи 35 € (крім - пенсіонери, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про дивовижну Швейцарію :)© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook