English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Амстердам - смак свободи!
Країни: Німеччина - Нідерланди - Польща
Міста: Берлін - Амстердам - Дрезден - Краків


+ можливість відвідати: Квартал Червоних ліхтарів

легендарний замок Де Хаар
музей Ван Гога
музей Пергамон
соляну копальню “Wieliczka”Амстердам екскурсії Автобусний тур Амстердам
Оглядові екскурсії - Амстердам
Амстердам, Нідерланди


Дати початку турів
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
29 грудня 2017
6
під запит!


1 день
13:00 - збір групи на залізничному вокзалі.
13:30 - виїзд зі Львова. Нічний переїзд територією Польщі та Німеччини.
2 день
Прибуття у Берлін (Німеччина). Оглядово-пішохідна екскурсія Берліном.
Столиця Німеччини Берлін - величезний культурний європейський центр з широким списком пам'яток архітектури. Берлінський собор, Церква святої Діви Марії, Оперний театр, палац Бісдорф, Тріумфальна колона архітектора Генріха Штрака, резиденція імператора - палац Шарлоттенбург, Палац республіки, палацу Бріц, візитна картка Берліна - Бранденбурзькі ворота, берлінська філармонія, палац Бельвю посеред мальовничого парк у Тіргартен, Червона ратуша, стильний бароковий палац Шенхаузен, грандіозний палац німецького парламенту Рейхстаг відреставровані будівлі, які зберігають свої унікальні старовинні обриси.
У Берліні знаходиться багато різноманітних парків і скверів, особливою красою виділяється центральний парк Великий Тіргартен та берлінський ботанічний сад. Для дітей більш цікавим є відвідування берлінських зоопарків, яких є аж два.


Запрошуємо відвідати музей Пергамон (25 €)
На річці Шпрее в на території музейного острова Шпрееінзель знаходиться п'ять унікальних берлінських музеїв: Музей Боде, Пергамський музей, Стара національна галерея, Старий музей і Новий музей. Зали музеїв наповнені історичними артефактами цивілізації з минулих століть. Родзинкою музейного комплексу острова є Пергамський музей, що розташований в дивовижному парку. Cтара національна галерея має три окремих напрямки мистецтва: близькосхідний, античний, ісламський. Самим цінним експонатом вважаються грандіозний мармуровий "Пергамський вівтар" II століття до нашої епохи. Музей славиться на всю Європу своєю витонченою колекцією мистецтв минулих імперій Близького Сходу, Скандинавії, Північної Африки...

Пропонуємо вечірню екскурсію "Чарівний Берлін" (15 €).
Туристи мають змогу відвідати легендарний Бульвар Зірок, ознайомитись з сучасним Соні Центром - символом і серцем нічного Берліна! А також побачити місце проведення знаменитого Берлінського кінофестивалю та безліч інших цікавих і захоплюючих берлінських місць.
Збір групи. Переїзд на територію Нідерландів. Ночівля в готелі.
3 день
Сніданок. Переїзд в епатажне місто каналів, набережними та вітряних мельниць - Амстердам (Нідерланди).
Екскурсія по Амстердаму. Невелике село (1275 рік перша згадка про Амстердам) на березі озера поступово виросло у могутній центр морської торгівлі і отримало статус міста. Золотий час Амстердама припадає на XVII століття, ставши центром світової торгової мережі, воно стало найбагатшим містом у Європі.
Особливий шарм та багатство архітектури туристам доступні і зараз. Туристичне серце Амстердама - Dam square з красивим королівським палацом, який оздоблений витонченими старовинними скульптурами. Епоха Відродження знайшла своє відображення у Західній церкві, де поховано відомого художнього творця - Рембрандта. Унікальна Стара церква в готичному стилі посеред Кварталу Червоних Ліхтарів, висока дзвіниця яка служила орієнтиром всім морякам, що наближались до Амстердаму. У найстарішій церкві міста (1300 рік) і сьогодні можна почути захоплюючі органні концерти. А канали, по яких пропливають кораблі та човни створюють особливу атмосферу Амстердаму. Все місто пронизане великими та малими каналами з десятками різноманітних мостів, по яких проходять цікаві туристичні маршрути.
Під час екскурсії відбувається заїзд на виняткову фабрику діамантів, де відбувається коротенька яскрава екскурсія з можливістю придбати відмінні прикраси. Пішохідна екскурсія. Вільний час.


Королівський парк Койкенхоф - квіткове чудо Європи! (24.03.16 - 16.05.16)
В Нідерландах чимало красивих парків, але найвідоміший і найкрасивіший це парк Койкенхоф, де туристи залюбки відпочивають насолоджуючись у мальовничому природному куточку. Особливо красивий парк весною, коли зацвітають мільйони різнокольорових тюльпанів, нарцисів, лілій, незабуток, троянд, бузку, гіацинтів та орхідей. Такого широкого діапазону природних кольорів у поєднанні з вишуканим ландшафтним дизайном ви не знайдете в Європі.
Уздовж квіткових лабіринтів стоять різноманітні цікаві скульптури та знаменитий стародавній млин. Постійно діючі квіткові ярмарки, шоу та веселі карнавали заворожують туристів не менше. Для дітей у парку безліч ігрових майданчиків та атракціонів. Прямо на території парку можна придбати цікаві сувеніри та якісне насіння нідерладських квітів!
(25 €)

Пропонуємо захоплюючу поїздку в прекрасне старовинне місто Утрехт з оглядом легендарного казкового замку Де Хаар (20 €).
Утрехт – романтичне місто з старовинними каналами та дивовижними пам'ятками архітектури. Прекрасний зразок готики - домський собор святого Мартіна, шедевр релігійного мистецтва - монастир Святої Катерини, стильний будинок Шредера...
Але найбільше захоплення у туристів викликає найбільший в Нідерландах замок Де Хаар з розкішними парками і садами. Високі алеї уздовж доріжок, охайні ставки та оздоблені мости, досконалий газон створюють красиву панораму і це все вінчає середньовічний замок Де Хаар.
Зубчасті стіни з величними вежами, рови навколо замку, підйомні мости занурюють туристів на кілька століть назад у колишні могутні королівські володіння. Вишукане внутрішнє оздоблення кімнат, старовинні меблі, величезні килими, розкішні світильники та химерні привиди повністю передають середньовічну атмосферу.

Повернення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день. Пропонуємо факультативно:

- екскурсія в Заансе Сханс + Волендам (18 €).
Заансе Сханс це найкрасивіше невелике селище, де дуже компактно зібрано все, чим славляться сучасні Нідерланди. Тут туристи знайдуть місцеву запашну сироварню; дивовижну майстерню по виготовленню популярних кломпів - національного нідерландського взуття з дерева; теплу пекарню з смачним сільським хлібом. А живописне рибальське містечко Волендам запам'ятається пристанями та великою кількістю різнокольорових яхт, човнів... а колоритні місцеві жителі в національному вбрані не відпустять вас без фотографії на згадку. Прямо тут, на березі, є можливість скуштувати свіжі морепродукти, якими так славляться Нідерланди.

- прогулянка на кораблику по Амстердаму (15 €).
Це унікальна можливість оглянути Амстердам з води. "Північна Венеція" - друге імя Амстердаму, який пронизаний численими каналами з гарними розвідними мостами. Зворушлива екскурсія по каналах міста допоможе вам збагнути душу прекрасного Амстердама.

Рекомендуємо відвідати музей Ван Гога Амстердам (28 €)
Музей Ван Гога відкриває духовне життя нідерландців XlX-ого століття. Більше 200 картини геніального і неповторно Вінсента ван Гога вражають відвідувачів своєю енергетикою. Мистецтво талановитого та трішки дивакуватого нідерландця викликає захоплення в усіх шанувальників прекрасного. Художні твори Ван Гога і до сьогодні мають великий вплив на живопис у Європі.
Квартал Червоних ліхтарів (10 €) в Амстердамі.

Вам ніхто не повірить, якщо ви були в Амстердамі і не відвідали Квартал Червоних Ліхтарів. Тут кожна дрібничка нагадує вам, що ви знаходитесь в екзотичному куточку Європи. Червоні ліхтарі, червоні напівпрозорі штори, яскраво прикрашені вітрини, а за склом гарненькі дівчата. У деяких туристів під час екскурсії скляніють очі від необмеженого споглядання красунь. Специфічний антураж і мальовничі будинки створюють старомодну витончену атмосферу, яку можна відчути тільки в Кварталі Червоних Ліхтарів! Дуже пізнавально послухати історію легендарного району Амстердама, де червоний ліхтар став символом вільного кохання.
Збір групи. Нічний переїзд в Дрезден.
5 день
Прибуття в Дрезден (Німеччина) Пішохідна екскурсія по Дрездену
Дрезден - красиве і благородне місто березі Ельби з великим історичним минулим. Коли туристи потрапляють на простору Театральну площу Дрездена з пам'ятником могутньому королю Саксонії Йогану, вони розгублюються від варіантів куди продовжувати мандрівку. Навколо площі, де постійно відбуваються вуличні фестивалі, різноманітні паради, ярмарки - лише величні пам'ятки архітектури: оперний театр Земпера, величезний бароковий палацовий квартал Цвінгер з найкращими музеями Європи, Кафедральний собор, замок-резиденція. Далі обов'язково вартує оглянути мальовничу набережну Ельби тераси Брюля відкривається хороша панорама на річку), Золотого вершника, Ельбські замки, католицьку церкву Хофкирхе, палацовий ансамбль Пільніц, міст Блакитне диво, унікальне фарфорове панно - Хід князів, лютеранську церкву святої Богородиці з дивовижним інтер'єром, Академію мистецтв.
Пропонуємо: Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (18 €)
Дрезденська галерея широко відома у Європі своїми неповторними полотнами живопису. Тут можна оглянути найбільшу у Європі збірку живопису з унікальними світовими шедеврами геніальних художників: Жана-Етьєна Ліотара, Рембрандта, Тіціана, Рафаеля, Рубенса, Дюрера, Ван Дейка, Джорджона, Вермеєра, Кранаха... Дрезденська галерея - європейський центр мистецтва, де можна ще й оглянути вишукані колекції порцеляни та експозицію виставки зброї.
Збір групи. Переїзд в транзитний готель. Ночівля.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Пропонуємо факультативно оглядову екскурсію по Кракову (8 €)
Старовинне місто польських королів - Краків є душею Польщі, національною перлиною історичної та культурної спадщини. Оглядова екскурсія по Кракову проходить по історичній частині міста, де збереглось багато старовинних будинків та історичних пам’яток архітектури. Площа Ринок - серце Кракова з унікальною атмосферою середньовічної Європи (карети, зграї голубів, музика, живописні торгові та сувенірні ряди). Готичний костел Діви Марії (Mariacki), де із вікна на вежі сурмач щогодини програє мелодію, здіймаючи шквал емоцій у туристів.
Гордість Кракова - резиденція польських королів - Королівський замок Вавель. Вавельський дракон (до речі, з ним можна фотографуватись) візитна картка Кракова. Поруч: живописна ріка Вісла, сувенірні базарчики, чудові затишні парки, історичні квартали з мереживом вузьких вуличок, що додають романтичних вражень до екскурсії. Краків пробуджує у туристів дивне відчуття присутності у старовинному місті з унікальною атмосферою давніх століть
.

Факультативне відвідування соляної копальні “Wieliczka” (25 €)
Глибоко під землею у старих соляних шахтах Велічки, де колись видобували сіль (ще з 13 століття) зараз приймають туристів з усієї Європи. Шахти Велічки - найбільші соляні копальні Європи.
Під час екскурсії ви опинитесь у загадкових підземеллях на глибині 130 метрів! Температура повітря в соляній шахті Велічка завжди у межах ~15°С, тому потрібно взяти з собою тепліший одяг. В соляних шахтах Велічка створюється унікальний природний мікроклімат, який сприяє зміцненню імунітету та оздоровленню дихальних шляхів. Дихайте на здоров'я!
Довгими коридорами шахт туристи потрапляють у різноманітні кімнати, каплиці та великі зали, де знаходяться цікаві соляні скульптури та красиві барельєфи з солі. Окрасою шахти Велічки є унікальне підземне солене озеро. Купляємо сувеніри з кам'яної солі, ароматні солі для ванн і підіймаємось наверх на ліфті!

Збір групи. Переїзд до Львова (орієнтовно 24:00)


Амстердам Нідерланди Екскурсії по Амстердаму Нідерланди канали


У вартість входить:
 • проїзд автобусом єврокласу;
 • проживання в готелі категорії 2-3 *;
 • харчування – сніданки;
 • екскурсії по програмі;
 • супровід керівника групи;
 • страхування.

Додатково оплачуються:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • візова підтримка - 10 € (попередня оплата; для туристів, яким потрібна віза).
 • Послуги візового центру - 26.5 € (оплачують всі, кому потрібна віза);
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про яскравий Амстердам :)© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook