English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Тур з відпочинком на морі в Іспанії


ВІДПОЧИНОК НА МОРІ В ІСПАНІЇ ТА ІТАЛІЇ
Відпочинок на курортах: Ліньяно Сабб'ядоро та Льорет-де-Мар!
Країни: Італія - Іспанія - Князівство Монако
Міста: курорт Ліньяно Сабб'ядоро /Італія/ - Падуя - курорт Льорет-де-Мар /Іспанія, 6 днів/ - Барселона - Монако - Мілан


+ відпочинок на пляжі в Монте-Карло!
+ екскурсії: Барселона, Падуя, Мілан, Монако!
+ можливість відвідати парк атракціонів "Water World"


Відпочинок на морі в Іспанії 2019 Відпочинок на морі в Італії 2019
Відпочинок на морі в Іспанії
Відпочинок на морі в Італії


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
21.06.2019 - 02.07.2019
12
545

В Іспанії - триразове харчування!
Hotel Don Juan Resort!

1 день
Виїзд зі Львова.
Перетин кордону Україна-Угорщина. Нічний переїзд в Ліньяно Сабб'ядоро (Італія).
2 день
Приїзд в Ліньяно Сабб'ядоро (Італія) - курорт на березі Адріатичного моря з красивим узбережжям, золотистими пляжами, неглибокими морськими водами та чистим цілющим мікрокліматом, який створюють соснові ліси. Пологе піщане дно моря - ідеальне місце для сімейного та дитячого відпочинку. Чистота Адріатичного моря та безліч цікавих розваг залишать приголомшливі спогади по відпочинок на італійському курорті.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Падую (Італія).
Оглядова екскурсія по Падуї. У самому центрі міста на фундаменті колишнього давньоримського імператорського форуму в XVIII столітті збудували найбільшу площу в Італії "Прато делла Валле" з дивовижним фонтаном і прекрасними статуями знаменитих жителів Падуї. Відвідування та огляд чудового Собору Святого Антонія - покровителя міста.
Нічний переїзд на курорт Льорет де Мар (Іспанія).
4 день
Приїзд в Льорет де Мар (Іспанія).
Вас чекає Льорет-де-Мар (від латинського Lauretum: - там, де квітують лаври..) Відпочинок на курорті Льорет-де-Мар поєднює і яскравий пляжний відпочинок, і прекрасні прогулянки з оглядом місцевих пам'яток архітектури. В першу чергу курорт славиться свою квітучою природою і феєричною атмосферою на березі моря.
Поселення в готель (згідно правил з 14:00).
Обід.

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
На перше відчуття сонце дуже м'яке, але будьте обережні, особливо, у перший день - за годину можна загоріти так, що керівник групи не впізнає!!! ;)
Вечеря. Ночівля.
5 день
Сніданок.
Тут справжній рай біля моря. Море - кришталево чисте з кольоровими вітрильниками та сучасними яхтами, пляжі - дрібненька галька, яка найкраще підходить для комфортного лежання та засмагання. А любителям смачно поїсти - завжди свіжі морепродукти, вишукані десерти та ароматна кава.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Обід.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Під вечір дуже романтично прогулятись набережною Льорет де Мар з якої постійно відкриваються все нові і нові панорами з морськими затоками, древньою фортецею, скелястими берегами та сосновими лісами.
Вечеря. Ночівля.
6 день
Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Обід.
Переїзд в Барселону (Іспанія).
Пішохідна екскурсія по Барселоні, яка зовсім не схожа на жодне інше місто Європи. Величний Собор Саграда Фамілія, парк Гуеля, бульвар Ла Рамбла, площа Іспанії та Каталонії, готичний квартал (старовинний середньовічний квартал Старого міста), пам'ятник Христофору Колумбу, Кафедальний собор та багато іншого чекає на Вас. Ви зможете зануритись в інший світ - світ яскравого архітектора Гауді. Барселона відома у Європі своїми стародавніми музеями з цікавими фондами та різноманітними виставковими залами. Рекомендуємо скуштувати іспанського вина - враження вас приємно здивують.
Вільний час у Барселоні... Повернення в готель.
Вечеря. Ночівля.
7 день
Сніданок.
Для дітей і дорослих дітей ;) на курорті Льорет-де-Мар завжди працює відмінний Аквапарк "Water World". Оглянути карту розваг аквапарку фото-карта аквапарк + відео аквапарку
Рекомендуємо усім! Поки діти розважаються у Аквапарку можна зайнятись шопінгом і ... саме час купити маленький сувенір на згадку про Льорет-де-Мар...
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Обід.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Факультативно пропонуємо відвідати:
 • колоритне іспанське місто - Жирона. Одне з найромантичніших іспанських міст повне легенд, яке є столицею однойменної провінції. Майже про кожну старовинну вулицю в Жироні складена зворушлива легенда, історія деяких налічує більше двох тисяч років. Ви зможете помилуватися чудовим Кафедральним собором, побачити арабські лазні, а після прогулянки старовинними вузькими вуличками з яскравими будинками старого міста у Вас з'явитися відчуття затишку і спокою. На ринку можна купити саморобні унікальні прикраси та просто цікаві сувеніри на згадку, в тому числі, міфічні мухи Сан-Нарциса - найпопулярніший місцевий сувенір.
Повернення на курорт Льорет де Мар (Іспанія). Вечеря. Ночівля.
8 день
Сніданок.
Продовжуємо насолоджуватись комфорнтним відпочинком, літнім сонцем і теплим морем на курорті Льорет-де-Мар...
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Обід.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Факультативно рекомендуємо нашим туристам:
 • відвідати “Магічний фонтан” на пагорбі Монжуїк у Барселоні. Цей грандіозний фонтан побудований ще в 1929 році до Всесвітньої виставки і милує око кожного, хто поспішить насолодитися фантастичною гармонією світла та музики. (діти до 12 років - 10 €, дорослі - 15 €).
Повернення на курорт Льорет-де-Мар (Іспанія). Вечеря. Ночівля.
9 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Курорт Льорет-де-Мар вважається місцевим епіцентром молодіжного відпочинку на березі Середземного моря. Насичена розважальна інфраструктура з безліччю стилізованих кафе, барів. Гучні нічні дискотеки та фестивалі на березі моря притягують молодь з усієї Європи.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Обід.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Курорт Льорет-де-Мар - чудове містечко для літнього відпочинку під музику морських хвиль та дискотек :)
Факультативно рекомендуємо нашим туристам:

 • подорож до священної гори Монтсеррат
  Унікальна священна гора Монтсеррат у Іспанії відкриє туристам грандіозні панорами, аналогів краси, якої немає у Європі. На фоні високих округлих кам'яних валунів на висоті понад 750 метрів над рівнем моря стоїть дивовижний Бенедиктинський монастир, що уособлює відчуття могутності людського духу. В базиліці Бенедиктинського монастиря зберігається святий скарб іспанської Каталонії - чудотворна «Чорна Мадонна».
  За переказами Чорну Мадонну знайшли хлопчики-пастушки ще в 880 році. І з того часу прекрасна Діва Марія творить чудеса. Все, що людина щиро попросить у Мадонни - завжди збувається!
  І сьогодні до знаменитого монастиря сходяться паломники з усієї Європи: послухати видатний хор, оглянути надзвичайну художню скарбницю монастиря (роботи художників Пікассо, Караваджо, Ель Греко, Далі, Моне) та торкнутись до чудотворної фігури Діви Марії (XII століття).
  Безліч красивих туристичних маршрутів і стежок - чудовий спосіб відпочити душею і тілом. Щоб відчути всю унікальну велич гори Монтсеррат (у перекладі означає "розрізані гори") бажано скористатися канатною дорогою.
  Перед відїздом рекомендуємо придбати фірмовий лікер Montserrat!
  (діти до 12 років - 35 €, дорослі - 50 €)
Нічний переїзд в Монако (Князівстово Монако).
10 день
Приїзд в Монако (Князівство Монако).
Пішохідна екскурсія по Монако: Столиця Князівства Монако розмістилася на площині величної скелі на березі Середземного моря. Це справжній рай для відпочинку та розваг. Ви побачите королівський палацовий комплекс, величний кафедральний собор, фантастичний порт та Монте-Карло, що славиться на увесь світ своїми казино. Монако є примітним культурним центром Європи, де щорічно проходить Міжнародний цирковий фестиваль та Міжнародний телевізійний фестиваль Монте-Карло.
До речі, тут розташований відомий Океанографічний музей Монако, де директором був легендарний дослідник морських глибин Жак-Ів Кусто.
Вільний час. Монако - це рай для мільйонерів з усього Світу. Не втрачайте нагоди - зустріти мільйонера... ;)
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ на пляжі в Монте-Карло!!!
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
11 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Мілан (Італія).
Оглядова екскурсія по Мілану. Симпатичне італійське місто насичене відмінною готичною архітектурою, подекуди з легкими мазками барокко. Здається фарби міста передають темпераментний колорит італійців. Знайомство з Міланом традиційно починаємо з найвідомішого символу міста - величного готичного собору Дуомо.(2000 статуй, 135 шпилів, 100-ий шпиль з Дівою Марією)
А після огляду легендарного оперного театру "Ла Скала" можна зайнятися омріяним шопінгом у кращих бутіках ;) Вільний час у Мілані
Нічний переїзд у Львів.
12 день
Приїзд у Львів.


Відпочинок на морі Льорет-де-Мар курорт Льорет-де-Мар відпочинок Льорет-де-Мар


У вартість входить:
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту у готелях 3* (двомісне/тримісне розміщення);
 • Проживання в Іспанії Hotel Don Juan Resort ---> www.hoteldonjuanresort.com
 • Харчування (згідно програми, в Іспанії - триразове харчування!);
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;
 • і... відпочинок на морі ;)

Додатково оплачуються:

 • Медичне страхування.

Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про курорт Льорет-де-Мар :)
© 2011 - 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
АгенствамПослуги

 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook