English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Автобусні тури по Європі


ВЕСНЯНА ПОДОРОЖ ПО ЄВРОПІ
Країни: Австрія - Італія - Угорщина
Міста: Відень - Падуя - Верона - Венеція - Будапешт


Екскурсія: Венеція, Італія Тури по Європі: Будапешт, Угорщина
Екскурсія. Венеція. Італія
Будапешт. Угорщина


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
05.03.2015 - 09.03.2015
5
Набір закінчився


1 день
06:00 - виїзд зі Львова автобусом в Угорщину. Перетин кордону Україна-Угорщина. Переїзд та поселення в транзитний готель на території Угорщини. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Відень (Австрія).
Оглядова Екскурсія по Відню. В історичному центрі весняний Відень зустрічає туристів витонченою архітектурою трьох імперій та легендами, що захоплюють подих. Знаменита Віденська опера - одна з найпрекрасніших у Європі, Гофбург (Гофбургський Імперський Палац) - резиденція імператорів Австрії, будинок Парламенту, Ратуша, собор святого Стефана - все це дивовижні історичні пам’ятки архітектури Відня. Екскурсії вартує завершити у елегантних кав'ярнях, щоб проникнутись шляхетним духом Австрії. Вільний час. Рекомендуємо купити та скуштувати вишукані кондитерські вироби.
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Італії. Вечеря. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Падую (Італія). Живописне місто з безліччю історичних та просто красивих місць: Площа Ербе, Брама Савонарола, Базиліка святого Антонія Падуанського, Церква Сан Гаетано, Церква Св. Юстини, Вежа Спекола, Катедральний собор.
Екскурсія по Падуї. Туристи мають можливість відвідати прекрасне італійське місто, в якому жили і творили представники різних творчих професій. Тут Ви побачите знамениту капеллу розписану геніальним Джотто, прогуляєтесь по унікальних аркових вуличках та відчуєте колоритну і неповторну красу Італії.
Переїзд у Верону (Італія). Величне місто біля підніжжя Альп, яке розкинулось уздовж ріки Адідже. Оглядова екскурсія по Вероні, де розгортались усім відомі події між Шекспірівською закоханою парою Ромео та Джульєттою. Верону заслужено називаємо “найромантичнішим містом”. Саме у Вероні туристи відчувають багатство культурної, духовної та архітектурної спадщини Італії. Античний римський амфітеатр, античний міст через річку Адідже - Понте П'єтра та площа П'яцца делле Ербе - головні історичні пам'ятки Верони. Ви побачите знаменитий дворик та балкон Джульєтти, древній замок Веккьо, неповторну Веронську Арену та багато цікавого.
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Італії. Вечеря. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Венецію (Італія).
Зустріч з екскурсоводом. Оглядова екскурсія по Венеції. Ви познайомитесь з романтичним і найдивовижнішим містом у світі – містом на воді, Венецією. Ви поринете у красу площі Сан-Марко та однойменного собору, милуватиметесь величчю венеціанської архітектури – Палацом Дожів, а закохані зможуть прогулятися вздовж Великого каналу і по найкрасивішому та найстарішому мості Реальто.
Рекомендуємо здійснити захоплюючу поїздку по каналах Венеції на гондолі або прогулянку по воді на катері. Враження - незабутні!
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Угорщини.
Вечеря. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю Угорщини Будапешт.
Екскурсія Будапештом. Прекрасне серце Європи, перлина Дунаю, батьківщина романтиків та мрійників - так називають одне із найкрасивіших міст Європи, столицю Угорщини, - величний і неперевершений Будапешт. Будапешт напрочуд красиве місто з вишуканою архітектурою та прекрасними панорамами на річку Дунай. Місто розкинулося на правому і лівому берегах Дунаю, яке з'єднують 8 ажурних мостів, сполучаючи три історичні частини: Пешт, Буда і Обуда. Тут є найбільший у Європі Океанаріум-Тропікаріум та дуже цікавий зоопарк. Вільний час.
Від'їзд до Львова.У вартість входить:
  • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • Супровід керівника по всьому маршруту;
  • Проживання по маршруту (готель 3*);
  • Харчування (згідно програми);
  • Медичне страхування;
  • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;

Додатково оплачуються:

  • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
  • проїзд в громадському транспорті;
  • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook