English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Автобусні тури по Європі


Романтична подорож "Відень - Верона - Венеція"
Країни: Австрія - Італія - Угорщина
Міста: Відень - Верона - Венеція


Романтична подорож Венеція Романтична подорож Відень. Австрія
Романтична подорож. Венеція.
Відень. Австрія


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
30.04.2015 - 04.05.2015
5
Набір закінчився


1 день
06:00 - виїзд зі Львова автобусом в Угорщину. Перетин кордону Україна-Угорщина. Переїзд та поселення в транзитний готель на території Угорщини. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Відень (Австрія).
Оглядова Екскурсія по Відню. Вас чекає весняний романтичний Відень - у думках переплутуються Віденський вальс, казковий бал, запах ароматної віденської кави та шоколаду. Відень вражає своєю аристократичною величчю, розкішшю та неймовірною чарівністю та романтикою. Пишність золотих цекрков, соборів та старовинних палаців вражає своїм багатством та оздобою. В історичному центрі весняний Відень зустрічає туристів витонченою архітектурою трьох імперій та легендами, що захоплюють подих. Знаменита Віденська опера - одна з найпрекрасніших у Європі, Гофбург (Гофбургський Імперський Палац) - резиденція імператорів Австрії, будинок Парламенту, Ратуша, собор святого Стефана - все це дивовижні історичні пам’ятки архітектури Відня. Екскурсії вартує завершити у елегантних кав'ярнях, щоб проникнутись шляхетним духом Австрії. Відень пишається своїми знаменитим музеями: історичний музей міста Відня, музей природознавства, військово-історичний музей, музей годинників, музей театру...
Вільний час. Рекомендуємо купити сувеніри та скуштувати вишукані кондитерські вироби. Туристи обожнюють Відень. Екскурсії по Відню навіюють життєрадісний настрій з особливою романтичною атмосферою вишуканої музики Моцарта. У вільний час Ви зможете відвідати затишні кав'ярні Відня і особисто відчути аромат справжньої віденської кави.
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Італії. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Верону (Італія). Величне місто біля підніжжя Альп, яке розкинулось уздовж ріки Адідже. Оглядова екскурсія по Вероні, де розгортались усім відомі романтичні події між Шекспірівською закоханою парою Ромео та Джульєттою. Верону заслужено називаємо “найромантичнішим містом”. Саме у Вероні туристи відчувають багатство культурної, духовної та архітектурної спадщини Італії. Античний римський амфітеатр, античний міст через річку Адідже - Понте П'єтра та стародавня площа П'яцца делле Ербе - головні історичні пам'ятки Верони. Ви побачите знаменитий дворик та балкон Джульєтти, древній замок Веккьо, неповторну Веронську Арену та багато цікавого та романтичного.
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Італії. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Венецію (Італія).
Зустріч з екскурсоводом. Оглядова екскурсія по Венеції. Ви познайомитесь з романтичним і найдивовижнішим містом у світі – містом на воді, Венецією. Ви поринете у красу площі Сан-Марко та однойменного собору, милуватиметесь величчю венеціанської архітектури – Палацом Дожів, а закохані зможуть прогулятися вздовж Великого каналу і по найкрасивішому та найстарішому мості Реальто. У Венеції радимо поласувати надзвичайно смачним морозивом та придбати вишукані сувеніри, наприклад, - венеціанську маску.
Рекомендуємо здійснити романтичну поїздку по каналах Венеції на гондолі або прогулянку по воді на катері. Враження - незабутні!
Ввечері від'їзд до Львова.
5 день
Приїзд до Львова.У вартість входить:
  • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • Супровід керівника по всьому маршруту;
  • Проживання по маршруту (готель 3*);
  • Харчування (згідно програми);
  • Медичне страхування;
  • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;

Додатково оплачуються:

  • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
  • Проїзд в громадському транспорті;
  • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook