English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


СВЯТКОВА ЄВРОПА
Країна: Зальцбург - Цюріх - Люцерн + замок Нойшванштайн - Чеський Крумлов
Міста: Австрія - Швейцарія - Німеччина - Чехія


В цьому турі у Вас буде можливість побачити найкрасивіші міста Європи, відвідати європейські різдвяні ярмарки та закупитись на святкових розпродажах!!!


Оглядові екскурсії Європа святкова
Оглядові екскурсії
Європа святкова


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
16.12.2015 - 20.12.2015
5
315


1 день
06:00 - виїзд зі Львова.
Перетин кордону Україна-Польща. Транзит по території Польщі.
Переїзд в Чеський Крумлов (Чехія). Поселення в готель. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Зальцбург (Австрія).
Пішохідна екскурсія по Зальцбурзі. Справжньою прикрасою Зальцбурга є колоритні різдвяні базари, які привертають юрби туристів скуштувати свіжоспечені яблука, різноманітні солодощі та придбати красиві різдвяні прикраси та іграшки ручної роботи. Зальцбург - батьківщина великого генія Амадея Моцарта і резиденція багатьох австрійських імператорів. Ви побачите символ Зальцбурга могутню фортецю Гоензальцбург (1465-1519) та будинок де народився композитор Моцарт.
Різноманітні дивовижні церкви Зальцбурга разом із скульптурами, фонтанами та парками створюють затишну атмосферу. На цьому фоні особливо виділяється красивий Зальцбургський кафедральний собор (1614).

Переїзд та поселення в транзитний готель на території Німеччини.
Вечеря. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Цюрих (Швейцарія).
Пішохідна екскурсія Цюрихом. Найбільше місто Швейцарії - Цюрих розташоване на березі великого Цюрихського озера і безперечно вважається одним з найкрасивіших міст у Європі. Живописні центральні вулички наповнені туристами та різноманітними веселими дійствами й вуличними забавами. Колоритні готичні будиночки, в яких розташовані запашні булочні, знамениті на всю Європу кондитерські, антикварні та сувенірні магазини. Сотні святково наряджених кіосків розташовані в просторому холі найбільшого залізничного вокзалу. Перед Новим роком над Цюріхом витає святкова атмосфера, аромат смажених каштанів, гарячого шоколаду, ковбасок і розтопленого раклета. А головна родзинка і прикраса цього святкового ринку - велика ялинка, оздоблена кристалами Swarovski.
Переїзд у Люцерн (Швейцарія). Пішохідна екскурсія по Люцерну. Люцерн - це мальовничо красиве містечко, яке відоме усій Європі своєю вишуканою архітектурою: стародавні дерев'яні мости, середньовічні башти, а різнокольорові дахи будинків туристи помічають ще здалеку.
Переїзд та поселення в транзитний готель. Вечеря. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у замок Нойшванштайн (Німеччина).
Поруч з австрійським кордоном, в південно-західній Баварії (Німеччина), розташований казковий замок Нойшванштайн (Нова лебедина скеля) - розкішний романтичний замок баварського короля Людвіга II. Серед туристів це найпопулярніше місце у Німеччині. Вже при першому погляді на замок Нойшванштайн здається, що ти потрапив у романтичну казку. Вежі замку кольору слонової кістки неначе літають на тлі темно-зелених ялин. Ця фантастична пам'ятка архітектури на фоні гір австрійських Альп зачарує Вас назавжди... Фотографії замку Нойшванштайн Фотографії замку Нойшванштайн.

Відвідування торгового центру. Вільний час для шопінгу!!!
Переїзд в Чеський Крумлов (Чехія). Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Чеський Крумлов (Чехія).
Пішохідна екскурсія по Чеському Крумлову. Чеський Крумлов - одне з дивовижних міст Європи, яке внесене до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Візитна картка це - легендарний Крумловський замок збудований в XIII столітті. Крумловський замок дуже красивий замок на схилі гори, який відомий і за межами Чехії. З висоти Крумловського замку, який збудований в стилі італійського відродження, відкривається чудовий вид на історичний центр міста, живописно розсічений меандрами річки Влтави. Для туристів Чеський Крумлов - найпопулярніше місто в Чехії після Праги. Тут постійно проходять історичні театралізовані вистави та різноманітні фестивалі.
Від'їзд до Львова.


У вартість входить:
  • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • Супровід керівника по всьому маршруту;
  • Проживання по маршруту в готелях 3*;
  • ХАРЧУВАННЯ (сніданки - 4, вечері - 3);
  • Медичне страхування;
  • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:

  • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
  • Послуги візового центру - 20 € (оплачують всі, кому потрібна віза);
  • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook