English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Скандинавія. Вся правда про Вікінгів!
Країни: Литва - Латвія - Естонія - Швеція - Норвегія - Данія - Німеччина - Польща
Міста: Рига - Юрмала - Таллінн - Стокгольм - Осло - Копенгаген - Берлін - Варшава


ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ:

Відвідати 7 столиць: Рига, Таллін, Стокгольм, Осло, Копенгаген, Берлін, Варшава
( Всі пароми у вартості туру! )

+ Захоплююча ніч на паромі!Копенгаген, Данія Тур Скандинавія
Копенгаген, Данія
Тур Скандинавія


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
23.09.2017 - 30.09.2017
21.10.2017 - 28.10.2017
30.12.2017 - 06.01.2018
8
від 358


1 день
07:00 Виїзд зі Львова. Переїзд територією Польщі та Литви.
Прибуття у Ригу (Латвія). Поселення в транзитний готель. Ночівля.
2 день
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Ризі. "Стара Рига" - винятково красиве місто. Його центральний історичний район зберіг низку старих архітектурних комплексів та будівель і зовсім древніх пам'яток архітектури, що приваблюють туристичні потоки з усієї Європи. Туристи по праву вважають його балтійським мегаполісом. Рига вирує фестивалями, веселиться цікавими подіями і, немов невидимий магніт, притягує мільйони туристів та назавжди закохує їх у свою вишукану красу. Стара Рига зберегла в первинному вигляді усі важливі архітектурні пам'ятки історії і давно визнана однією з найвидовищніших світових культурних та історичних спадщин, занесених до списку ЮНЕСКО. У центральній частині Старого міста, на Домській площі, розташований 90 метровий Домський собор (завершений у 1766 році), що є дивовижним сплетінням романських, готичних, барокових архітектурних будівель. У соборі міститься найбільший у світі старовинний орган ХІХ ст. Ференц Ліст особисто писав свої мелодії спеціально для органа Домського собору. Зовсім поруч: символ незалежної Латвії - статуя Свободи, площа Ратуші і Ризький замок, побудований ще у 1330 році. Вільний час...

Рекомендуємо

 • ознайомитись з Ригою - столицею югендстилю! (5 євро/особа)
  Туристів проведуть живописними вуличками та потаємними місцями змагань між відомими архітекторами минулих столітть. Антоніо Гауді та інші прекрасні творці на століття вписали свої імена в архітектуру і історію унікальними творіннями і перетворили стару частину Риги, у яскравий архітектурний шедевр. Кожен такий будинок геніальний по своєму і вносить свою частку пишності, неповторності та химерності старої Риги. Це - насичений парад архітектурних творінь!

 • Екскурсія в  Таллін - "Vanna Tallinn(38 євро).
  Знавці стверджують, що Таллінн одне з найбільш збережених середньовічних міст у Європі. Старий Таллінн - місто європейської культури з унікальним середньовічним колоритом. Тут збереглися міські оборонні споруди, фортеці та вежі XIII-XVI ст., прекрасний ансамбль Ратушної площі з міською Ратушею (XV ст.) зі знаменитим флюгером Старий Томас (символ Таллінна), багато готичних споруд та будинки Великої Гільдії (XV ст.), житлові будинки XV-XVI ст., Домініканський монастир (XIII-XV ст.), готична церква Пюховайму (XIV ст.), православна церква Олександра Невського та собор Казанської Богоматері, церква Олівісте (XIII ст.) з оглядовими майданчиками на висоті 124 метри. Гід ознайомить туристів з тисячолітньою історією та легендами Старого Таллінна, розкриє скарбничку архітектурного ансамблю, в якому притаманні риси аскетичного древнього середньовіччя, гармонійних обрисів ренесансу, життєрадісного та вишуканого бароко, помпезного та величного класицизму, багатоликого та потаємного романтизму. У 2011 році Таллінн був одноголосно обраний культурною столицею Європи..


 • відвідати Талліннську телевежу (15 євро)
  Дивовижна панорама з Талліннської телевежі (314 метрів!) відкриває приховану красу легендарного старовинного центру Талліна, простори навколишніх лісів і... величне Балтійське море!
Повернення в Ригу. Ночівля
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день. 

Рекомендуємо факультативно:

 • екскурсію по колоритному місту Юрмала (15 євро)
  Відомий курорт Прибалтики, розташований у мальовничій Ризькій затоці. Це романтична прогулянка уздовж піщаного пляжу зі свіжим морським повітрям змішаним з насичиним лікувальним ароматом хвої столітніх лісів. Заспокійливий шум Балтійського моря додає позитивних хвиль :)


 • розважальний комплекс Лідо (5 євро)
  Лідо - особливий розважальний комплекс, повністю збудований  з дерева. Приголомшливі сучасні атракціони запорука гарного, веселого та цікавого проведення часу з друзями. Прямо тут можна скуштувати традиційні блюда: смачні свинні реберця, ніжного смаженого лосося, пікантний грибний соус, запашні пиріжки з шпеком і особливий латвійський чорний житній хліб, виготовлений за старовинним рецептами.


 • екскурсію "Придворні інтриги Рундальського палацу(18 євро)
  Геніальний архітектор Франческо Растреллі втілив мрії багатих вельмож та збудував величний палац розкоші і пишного декору. Дивовижний золотий зал оздоблений позолотою і прекрасними картинами. До вашого огляду рідкісна колекція японського і китайського фарфору. Лунає мелодійна классична музика, яка створює елегантну атмосферу XVIII століття. За легендами, якщо вам пощастить ;) у парадних залах Рунддальського можна угледіти блукаючі привиди Чорної та Білої леді.

17:30 Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі Isabelle / Romantika.
Захоплююча ніч на паромі!
Чудова атмосфера веселощів, азарту та різноманітних розваг - яскраві дискотеки, романтичні ресторани, duty free, бутіки, і навіть казино... і все це на одному сучасному паромному лайнері!
Поринь у світ нічних пригод, яскравих вражень у відкритому морі!
4 день
Сніданок на паромі (у вартості туру). 10:30 - Прибуття в Стокгольм (Швеція).
Оглядова екскурсія по Стокгольму. Чарівність Стокгольма - це гармонія та спокій фарб, що органічно стикаються з природою. Турист, який коли-небудь побував у цьому живописному місті, неодмінно захочете повернутися знову у цей райський куточок оточений винятково чистою водою. (Якщо поталанить можна зловити рибу прямо в центрі міста.) Недарма Стокгольм називають "Красенем на воді". Туристам буде цікаво дізнатись про історію міста, наповнену легендами, крокуючи вздовж вузьких провулків та вулиць, викладеними бруківкою, насолоджуючись виглядом прекрасних палаців та музеїв. Найстаріший і найкрасивіший район міста - Старе місто, що розташоване на маленькому острові в центрі Стокгольма. Тут розташовані унікальні середньовічні пам'ятки архітектури Стокгольма, з якого починалась історія міста: старовинна Німецька церква, розкішний Собор Святого Миколая (Стокгольмський собор), найстаріша церква Риддаргольм (XIII ст.), перлина в стилі барокко - Стокгольмський королівський палац, а також різноманітні особняки, будинки та палаци. Вільний час...
Переїзд територією Швеції. Поселення у транзитний готель. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Нас чекає "шлях на північ" саме так перекладається слово Норвегія.
Переїзд в Осло - головний центр туризму та столиця Норвегії. Екскурсія по Осло - стародавньому торговому місту та осередку норвезьких вікінгів, яке заснував непереможний король вікінгів Харальд Хардравде. Осло оточують високі пагорби, які взимку прикриті сніговими шапками, що надають місту особливого казкового вигляду, а влітку схили навкруги Осло потопають в зелені на тлі блакитної затоки. У місті безліч красивих парків з чудернацькими скульптурами, цікавих музеїв та прекрасних церков. Улюблене місце туристів - прогулянки уздовж вулиці Карл-Юханс-Гате до Королівського замку та відвідини музею Едварда Мунка. Вільний час...
Переїзд в Копенгаген. Ночівля в транзитному готелі у Швеції.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд через Ересуннський міст в Копенгаген. Прибуття у Копенгаген (Данія).
Оглядова екскурсія по Копенгагену, яке дивує своєю неординарною історією та красою. Жваве, процвітаюче, сучасне і, одночасно, величне, спокійне і старовинне. Та, напевно, це закономірно, адже Копенгагену, за легендами вже більше 6000 років. Офіційно місто засноване у далекому 1167 році на північному сході острова Зеландія як маленька фортеця, яка поступово перетворилась на історичний центр Данії. Центром старого міста є Ратушна площа з Ратушею (1892 рік), старовинна скульптура засновника міста Копенгаген єпископа Абсалона, оригінальний термометр із механічними фігурками та Міський музей. Також цікавими для туристів є палац Крістіансборг (1928), стародавня фондова біржа Борсен (XVII ст.), міст Марбл та парадний вхід у елегантний палац Крістіансборг.
Переїзд до парому, переправа до Німеччини. Поселення в готель. Ночівля..
7 день
Сніданок. Раннє виселення з готелю.
Подорожуючи через північ Німеччини, можна помітити середньовічні замки, кожен з яких може розказати свою захоплюючу історію наповнену легендами.
Переїзд в Берлін (Німеччина). Екскурсія по Берліну. Динамічне і неймовірно колоритне та багатолике місто, яке по праву вважається одним з найцікавіших місць у Європі. У центрі міста зосереджені його основні пам'ятки архітектури: Бранденбурзькі ворота - символ возз'єднаного теперішнього Берліна, пам'ятник Фрідріха Великого, Рейхстаг, університет імені Гумбольдта, Берлінський Кафедральний собор, церкви св. Миколая, Червона Ратуша, площа Александерплатц і, звичайно, знаменитий острів музеїв, Бульвар Курфюрстендамм, відомий Берлінський зоопарк, збудований у XVIII ст., Картинна галерея в Далемі, Єгипетський музей. Спробуйте охопите та відчути з якою силою і розмахом у Берліні переплітаються далеке минуле, сучасне сьогодення і омріяне майбутнє: в архітектурі та мистецтві, у світогляді життя та у способі мислення. Вільний час. 
Переїзд територією Польщі. Ночівля в транзитному готелі.
8 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Варшаву (Польща)
Оглядова екскурсія по Варшаві. Прекрасна столиця Польщі, вражає туристів своєю колоритною красою з першого погляду. Мереживо сучасних велетенських споруд неймовірно гармонійно зливається з живописними вуличками центру старої Варшави та архітектури середньовічних будівель Королівського Тракту.
Переїзд у Львів. Приїзд до Львова близько 23:00.Тур у Норвегію Тури Скандинавія Норвегія, Скандинавія


У вартість входить:
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника по всьому маршруту;
 • Проживання в готелях зі сніданками;
 • Медичне харчування;
 • Проїзд на паромі в 4-х місній каюті без вікна економ-класу;
 • паромні переправи;
 • Сніданок на паромі;
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:

 • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
 • особисті витрати;
 • вечері на паромі;
 • доплата за розміщення у каютах більш високого класу;

  !!! За відсутності у туриста біометричного паспорта:
 • 18 € - послуги візового центру;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про дивовижну Норвегію :)© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook