English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Зимова казка у Санта Клауса


Якщо вірити казкам, то справжній новорічний чарівник, Санта Клаус, ось вже кілька сотень років живе саме тут, в казковій Лапландії. Санта Клаус працює у своєму офісі, де його вірні помічники ельфи у червоних шапочках кмітливо загортають подарунки для чемних і слухняних дітей та відправляють подарунки в усі куточки Європи з особистим підписом та печаткою Санти.
Цього року САНТА ЧЕКАЄ НА ТЕБE!


Країни: Латвія - Фінляндія - Естонія
Міста: Рига - Гельсінкі - Рованіємі (Селище Санта Клауса) - Таллінн

Селище Санта Клауса Подорож до Санта Клауса
Селище Санта Клауса
Подорож до Санта Клауса


Дата початку та закінчення туру
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
08.01 - 14.01.2016
7
Діти - 335
Дорослі - 365

1 день
Виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Польща.
Нічний переїзд у Ригу (Латвія).
2 день
Приїзд у Ригу (Латвія).

Оглядова екскурсія по Ризі.
Столиця Латвії - дуже красиве та чисте місто з приємною атмосферою. Центральний район міста, який люб’язно називають Стара Рига (Vecriga), зберіг величезний архітектурний комплекс історичних будівель. Дивовижна Стара Рига - улюблене місце для відпочинку місцевих жителів та оглядових екскурсій туристів.
Тут збереглися в первинному вигляді унікальні старовинні пам’ятки архітектури та церкви, які занесені до списку ЮНЕСКО!

Старе місто
у центрі Риги зачарує Вас різнобарвними будинками та чудовими пам’ятками різних епох та стилів: Символ Риги - Домський Собор зі знаменитим органом, Ризький замок, Три Брата, Велика і Мала Гільдія, Площа Ратуші, Порохова вежа...


Рига це балтійський мегаполіс, що притягує тисячі туристів своєю набережною ріки Даугави, охайними площами, вузенькими вулицями, фонтанами, церквами та різноманітними кафе, де Вам радо наллють чарку знаменитого Ризького бальзаму, щоб трішечки зігрітись.


Переїзд в транзитний готель на території Естонії. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Паромна переправа до Гельсінкі (Фінляндія).

Оглядова екскурсія по Гельсінкі - сучасному місту Європи з видатною архітектурою та з цікавою історичною спадщиною. Стара та нова частина міста Гельсінкі - одна з культурних "гарячих точок" північної Європи. Чудове місто оточене пишними лісами, мальовничими озерами і морем, зачаровує туристів своєю красою, самобутністю та неймовірною атмосферою.

Нічний переїзд в Рованіємі (Фінляндія).
4 день
Прибуття в Рованіємі (Фінляндія) в Селище Санта Клауса.

Екскурсія по селищі Санта Клауса
. Таємницю - розкрито: Санта Клаус, що народився в Лапландії, зараз проживає недалеко від міста Рованіємі у селі Санта Клауса на границі арктичної зони. Взимку Лапландія найпопулярніший напрямок туристів з Європи!

Ви зможете стати частиною цієї зимової казки і відвідати пошту, офіс Санта Клауса та познайомитись з ним особисто. Біля офісу Санти знаходиться казкова оленяча ферма, де за додаткову плату можна проїхатись в оленячих санях. Відвідаєте найбільший сувенірний центр з різдвяною тематикою. Ви маєте можливість провести час у парку атракціонів Санта Парк та здійснити екскурсію у Різдвяну печеру з неймовірними різдвяними пейзажами, майстерню Санти, та його помічників - гномів та ельфів.


Переїзд та поселення в транзитний готель. Вечеря. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю.

Вільний час на розваги у селищі Санта Клауса!
В Селищі Санта Клауса цікаво і весело! Для дітей завжди відкрита школа ельфів та різноманітні атракціони. Поки діти бавляться, а жінки скуповують в магазинах сувеніри та знаменитий фінський посуд, дорослі можуть спокійно відвідати королівство крижаної принцеси, колоритний заклад з "гарячими" фінськими напоями.

Прекрасні полярні пейзажі та приємні враження Вам гарантовані. Особливо вам запам’ятається унікальне природне видовище - північне сяйво
!

Нічний переїзд у Гельсінкі (Фінляндія).
6 день
Приїзд у Гельсінкі (Фінляндія).
Паромна переправа у Таллін (Естонія). Поселення в готель.

Оглядова екскурсія по Таллінну. Таллінн величне місто Прибалтики з унікальною середньовічною архітектурою у центральній частині. Вас чекає захоплююча екскурсія по Таллінну, де ви побачите найдревніший храм Естонії - Домський Собор, середньовічну готичну Ратушу, найвищу будівлю у Європі до XIX століття - Церкву Св. Олафа, найстарішу в світі діючу аптеку, ринкові площі, кріпосні стіни та вежі старого міста, Домініканський монастир, Церкву Святого Духа, Собор Олександра Невського, Церкву св. Миколая, Замок Тоомпеа і Пікк Герман, розкішний Кадріорзький палац.

Прогуляєтесь нарядними вуличками, які прикрашені галереями, сувенірними магазинами, яскравими кафе та ресторанами.
Таллінн - справжній музей під відкритим небом, а народні танці і музика, яка постійно лунає на Рокка-аль-Маре, додають виняткового казкового відчуття, що так вабить туристів.

Вечеря. Ночівля.
7 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Львів.


У вартість туру входить:

  • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
  • Проживання по маршруту в готелях 3*;
  • Харчування (СНІДАНКИ + ВЕЧЕРІ);
  • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;
  • Паромна переправа Таллін-Гельсінкі-Таллін;
  • Індивідуальне медичне страхування.

Додатково оплачуються:
  • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
  • Сервісний збір візового центру - 22 (оплачують всі кому потрібна віза);
  • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook