English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Прага - Дрезден


Країни: Чехія - Німеччина
Міста: Прага - Дрезден

Прага, Чехія Тури по Європі. Чехія. Прага
Прага. Чехія
Зима. Карлів міст. Прага


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
08.01.2014 - 12.01.2014
5
Набір закінчився

1 день
Вранці виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Польща. Транзит територією Польщі. Переїзд в транзитний готель на території Чехії. Поселення в готель. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Прагу (Чехія). Зустріч з гідом.

Екскурсія по Празі. Вас приголомшить атмосфера древнього міста, яке увібрало в себе різні культури Європи. Найпопулярніші туристичні місця Праги: Градчани, Старе місто, Вацлавська та Старомістська площа, собор Віта, Карлів міст, диво техніки - годинник Орлой. Все навкруги схоже на прекрасні декорації сцен із романтичної казки.

Після екскурсії ви матимете можливість прогулятись чудовими вуличками Праги, відвідати яскраві сувенірні крамнички Старомістської площі та випити справжнього чеського пива у кафе чи ресторані, які напрочуд колоритні у центрі Праги. Туристи зі стажем часто люблять повертається до Праги, щоб зануритись у це виняткове місто з давньою історією.


Вільний час у Празі.
Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Вільний день у Празі. Сьогодні ми пропонуємо Вам:

• Факультативна екскурсія "Пивна Прага". Вишукане і смачне чеське пиво можна продегустувати у різноманітних пивних ресторанах Праги, які поділяються на три категорії: Pivovar, Pivnice, Hospoda. Рекомендуємо відвідати саме Pivovar (найвища категорія пивних ресторанів), де пиво подають власного виробництва з власної броварні. Pivnice - пивні ресторани середнього класу зі смачною кухнею, тут, на вибір, є завжди кілька сортів чеського пива. Hospoda - пивний бар-ресторан з декорацією у певному стилі, де панує унікальна атмосфера притаманна саме для цього ресторану, з простою їжею, однин мінус тут, як правило, чеське пиво однієї марки.

У пивних ресторанах Праги можна скуштувати традиційні національні та унікальні страви чеської кухні. Чеські пивоварні мають бездоганну історію, а чеське пиво високу репутацію не тільки у Європі, але й у всьому Світі. Чеське пиво відоме усім шанувальникам цього напою та високо цінується, як туристами, так і самими чехами. Чеські пивовари неодноразово доводили усій Європі, що пиво зварене у Чехії з відбірного чеського хмелю - найкращої якості!

До речі, найкращим пивом у Світі у 2013 році визнано саме чеське пиво Primátor Weizenbier - це справжнє живе не фільтроване пшеничне пиво!


• Факультативно відвідати "Чорний Театр" у Празі. Чорний театр у Празі особливий, тут світло інше, і темрява теж інша. Чорна темрява чорного театру повна сюрпризів. З таємничої і, здавалося б, нескінченної глибини чорного тунелю з'являються химерні картини. За допомогою танцю виражається невисловлене, він відкриває ваші емоції і здобуває перемогу над законами фізики. Музиці вдається оживити неживе, трагічне перетворюється на комічне, неймовірне стає можливим. Більше того, тут, у чорному театрі прокидається ваша фантазія.

Повернення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Дрезден (Німеччина).

Пішохідна екскурсія Дрезденом. Місто Дрезден завжди викликає захват у туристів своїм багатим історичним надбанням. Живописної краси Дрездену додає вдале розміщення в долині мальовничої річки Ельби, яка розділяє місто на дві частини. Вам відкриються прекрасні панорами історичних місць на фоні живописних парків та величної річки. Столицю Саксонії - Дрезден - поетично називають Флоренцією на Ельбі.

Ви побачите старе місто Дрездена - Альтштадт, церкву Богородиці (Фрауенкірхе), вражаючі палаци на Ельбі,
Театральну площу, Дрезденську оперу і, звичайно, унікальну перлину європейського бароко Цвінгер - найвідоміше історичне місце у Дрездені.

Дрезден - культурна столиця Німеччини, де постійно проходять різноманітні музичні фестивалі, знамениті драматичні вистави та літературні заходи європейського значення. Факультативно пропонуємо відвідати знамениту Дрезденську картинну галерею.

Вільний час: для шопінгу, відвідувань унікальних музеїв Дрездена, незабутніх прогулянок по святково прикрашеному місту, відпочинку у кафе, де можна скуштувати справжній німецький штрудель та випити глінтвейн.


Нічний переїзд до Львова.
5 день
Приїзд до Львова.


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту (готель 3*);
 • Харчування (згідно програми);
 • Медичне страхування;
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:

 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
 • Особисті витрати;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook