English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Брно - Братислава - Відень


Країни: Чехія - Словаччина - Австрія
Міста: Брно - Братислава - Відень

Екскурсії по Відню. Австрія Відень. Австрія
Екскурсії по Відню. Австрія
Відень. Австрія


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
07.03.2014 - 10.03.2014
4
Набір закінчився

1 день
Зранку від’їзд зі Львова автобусом в Брно (Чехія). Поселення в готель. Ночівля.
Брно (Чехія) - важливий історичний центр Моравії. Головна прикраса Брно, який ще називають містом костелів - Собор Святого Петра та Павла, Костел Святого Яна, Костел Святого Михайла, колишній центр стародавнього міста - фортеця Шпільберг, готичний монастир Августинців, де знаходиться музей Менделя, палац Дітріхштейн, Капуцинський монастир... Брно дуже мальовниче місто, оточене лісами і потопає в красивих парках. Тут завжди вирує культурне життя - відкриваються нові художні галереї, відбуваються цікаві заходи та фестивалі.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Пішохідна екскурсія по Брно - розкішне місто Моравії та друге за величиною місто в Чехії. Великий культурний та історичний центр, місто храмів, монастирів та привітних людей. Брно трішки вирізняється від інших чеських міст і тому надзвичайно цікавий... Туристи вирізняють цю виняткову атмосферу Моравії, особливих людей, особливу вдачу, манеру одягатися; та й діалект інший: моравський...

Переїзд у Братиславу (Словаччина).
Автобусно-пішохідна екскурсія по Братиславі.
Перлина на Дунаю - Братислава вабить своєю величчю, красою та багатовіковою історією. Тут зібрані шедеври архітектури всіх історичних епох. Древні королівські палаци, могутні фортеці, затишок садів та парків, вузькі мальовничі вулички старого міста творять у Брпатиславі особливу атмосферу, що гармонійно поєднується із пульсуючим життям сучасних мешканців міста та туристів з Європи. Просочені історичним духом, затишні та доглянуті вулиці та провулки міста, оточені старовинними архітектурними пам’ятками, розкішними палацами та красивими каплицями, що здебільшого були зведені в давню епоху правління Марії-Терезії. Споконвіків і до сьогодні Братиславі притаманна краса, спокій і мудрість поколінь… Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень (Австрія).
Оглядова екскурсія по Відню. Прекрасна Віденська опера, що захоплює дух - одна з найвідоміших у Європі, Гофбург - розкішна резиденція імператорів Священної Римської імперії, вишуканий будинок Парламенту - все це відкриється вашим очам. У вільний час Ви зможете відвідати віденську кав'ярню, скуштувати знамениті солодощі та купити сувеніри на пам’ять.

Відень - романтичне поєднання архітектурних історичних шедеврів та прекрасної живописної природи на березі могутньої ріки Дунай. Символ Відня - унікальний пам'ятник архітектури собор Святого Стефана, покровителя Відня. Старовинний собор, збудований в 12 столітті - національний символ Австрії. Друге за популярністю місце у туристів з Європи це - оглядовий майданчик Дунайська вежа, найвища споруда у Відні на березі Дунаю (висота 250 метрів). З Дунайської вежі туристам відкриваються захоплююча панорама Відня.
Нічний переїзд до Львова.
4 день
Приїзд до Львова.


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту в готелях 3*;
 • Харчування (згідно програми);
 • Медичне страхування;
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
 • Особисті витрати;
 • Збір візового центру - 22 євро, якщо місце прописки не у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, Волинській, Рівненській області;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook