English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Тури по Європі


Весна у Європі


Країни: Польща - Німеччина - Нідерланди - Чехія
Міста: Берлін - Гамбург - Заансе-Сханс - Амстердам - Койкенгоф - Карлові Вари

Тури по Європі. Карлові Вари. Чехія.
Амстердам. Нідерланди
Карлові Вари. ЧехіяДати початку та закінчення
Тривалість,дні
Ціна за одну особу
16.04.2012 – 22.04.2013
7
Набір закінчився

1 день
Ввечері виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Польща. Переїзд у Берлін (Німеччина).
2 день
Приїзд у Берлін (Німеччина). Екскурсії по Берліну - динамічному і неймовірно багатоликому, який по праву може вважатися одним з найцікавіших місць на європейській карті. У центрі міста зосереджені його основні пам'ятки: Бранденбурзькі ворота - символ возз'єднаного теперішнього Берліна, Рейхстаг, Берлінський Кафедральний собор, і, звичайно, знаменитий острів музеїв. Спробуйте відчути з якою силою у Берліні переплітаються минуле, сьогодення і майбутнє: в архітектурі, у світогляді і в способі мислення. Вільний час.
Факультативно пропонуємо відвідати Берлінський зоопарк - один з найбільших і найкрасивіших зоопарків у Європі.
Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Гамбург (Німеччина). Екскурсії по Гамбургу - другим по величині містом в Німеччині після Берліну . Місто зачарує Вас однією з найбільших бухт в Європі. Прогулянка уздовж численних проток і каналів переконливо доведе Вам, чому це місто названо "Північною Венецією". Вільний час.
Факультативно пропонуємо відвідати Музей мініатюри у Гамбургу. Даний музей вразить Вашу уяву та надовго залишиться у пам'яті. Музей є найбільшим у світі музеєм такого плану.
Нічний переїзд. Нас чекає Заансе-Сханс (Нідерланди).
4 день
Приїзд у Заансе-Сханс (Нідерланди). Мальовниче селище Заансе-Сханс, що розкинулася уздовж річки Заан - це воістину перлина провінції Північна Голландія. У Заансе-Сханс Ви побачите сільські будівлі 17-19 століття, відвідайте майстерню з виробництва національного взуття - кломпів. На сироварні Ви дізнаєтеся секрети приготування знаменитого на весь світ голандського сиру і зможете поласувати його різними сортами. Низка вітряних млинів на березі річки Заан настільки сподобалися Петру Першому, що він вибрав саме заанську район для роботи на суднобудівних верфях.
Переїзд у Амстердам (Нідерланди). Екскурсії по одному з найбільших історичних міст Європи, що зберегли багаті культурні традиції. Одна з найбільших торгових столиць Європи, цитадель культури та мистецтва, країна з відомими кава-шопами. Ви отримаєте задоволення просто від прогулянок по вулицях цього красивого і затишного міста, з його численними каналами і середньовічними будинками. Вільний час.
Факультативно пропонуємо катання на кораблику. Амстердам треба дивитися з води. Якщо ви не прокатаєтеся хоча б раз на кораблику по каналах Амстердаму, то повного відчуття Амстердаму у вас не вийде. Не спроста канали міста висунули у кандидати на статус світової культурної спадщини Юнеско.
Поселення в готель. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Приїзд в Койкенгоф (Нідерланди). Ви можете відвідати парк квітів. На тридцяти двох гектарах порізаного тінистими алеями і лабіринтами старовинного парку ростуть квіти. Кількість і різноманіття кольорів не піддаються описам. Деяким сортам вже по триста-чотириста років, інші - переживають прем'єру, перебуваючи, в повному невіданні того, що краса, якою вони вражають світ, є результатом багаторічних зусиль садівників.
Нічний переїзд в Карлові Вари (Чехія).
6 день
Приїзд у Карлові Вари (Чехія). Вільний час. Поселення в готель. Ночівля.
7 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту (готель 2* - 3*);
 • Медичне страхування;
 • Харчування (згідно програми);
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;

Додатково оплачуються:
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати;
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ! 225 грн - сервісний збір візового центру.
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook