English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Тури по Європі


Європа... Париж... Весна...


Країни: Польща - Німеччина - Франція
Міста: Ланьцут - Краків - Берлін - Діснейленд - Париж - Бамберг - Нюрнберг

Тури по Європі. Краків, Польща. Тури по Європі. Париж, Франція
Краків. Польща
Париж. ФранціяДати початку та закінчення
Тривалість,дні
Ціна за одну особу
23.03.2012 – 30.03.2013
8
тур відбувся

1 день
Вранці виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Польща. Переїзд у Ланьцут, Польща. Факультативне відвідування: замок Любомирських в Ланьцуті. Замок Любомирських у Ланьцуті вважається одним з найбільш значних палацово-паркових ансамблів Польщі. Це справжня скарбниця національної історії та культури, мальовничий куточок, привабливий для кожного, хто цінує красу і витонченість. Переїзд в транзитний готель в Ярославі. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Краків (Польща). Екскурсії по Кракові одному із найдавніших міст, яке є перлиною національної культурної спадщини Польщі - Кракову. Ви побачите площу Ринок – серце міста, торгові Суконні ряди (Sukinnice), готичний костел Діви Марії (Mariacki), королівський замок Вавель, постать дракона, що зветься вавельським, і який став чимось на зразок візитної картки Кракова. Це місто змусить Вас зануритися у світ повний оман, химер, а також людей, що впевнено ступають по землі. Ви відчуєте настрій і неповторний дух міста. Вільний час. Нічний переїзд у Берлін (Німеччина).
3 день
Приїзд у Берлін. Оглядові екскурсії по Берліну - динамічному і неймовірно багатоликому Берліну, який по праву може вважатися одним з найцікавіших місць на європейській карті. У центрі міста зосереджені його основні пам'ятки: Бранденбурзькі ворота - символ возз'єднаного теперішнього Берліну, Рейхстаг, Берлінський Кафедральний собор, Червона Ратуша, площа Александерплатц і, звичайно, знаменитий острів музеїв. Спробуйте відчути з якою силою у Берліні переплітаються минуле, сьогодення і майбутнє: в архітектурі, у світогляді і в способі мислення. Вільний час. Поселення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Відвідування куполу Рейхстагу.
Факультативно пропонуємо відвідати Берлінський Зоопарк - один з найбільших і найкрасивіших зоопарків у Європі.
Вільний час на шопінг. Нічний переїзд у Діснейленд (Франція).
5 день
Приїзд в Діснейленд. День в Діснейленді. Тут починається Ваша найбільша пригода. Світ, повен радості і щастя відкритий для Вас. Хто б Ви не були, чи діти чи дорослі, - всі, хто опиниться в Чарівній країні Діснейленд, буде тут бажаним гостем. Двері Діснейленду відкриті перед усіма! Ласкаво просимо в Країну казок і фантазій, де збуваються мрії! Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю. Автобусно-пішохідна екскурсія по Парижу. Тут Ви зможете поринути в атмосферу цього дивного міста і дізнатися про його історію. Ви побачите прекрасні площі Парижу, кинете погляд на Єлисейські Поля, сфотографуєтесь біля Ейфелевої вежі. Париж дивовижний в будь-яку погоду, і ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Після екскурсії Ви матимете нагоду відвідати Лувр (факультативно), піднятися на вершину Ейфелевої вежі (факультативно), покататися на кораблику по Сені (факультативно) або ж просто зануритися в життя цього міста, блукаючи вулицями і проспектами і насолоджуючись тим, що ви бачите. Нічний переїзд у Бамберг (Німеччина).
7 день
Приїзд у Бамберг. Оглядові екскурсії. Бамберг - "німецький Рим" і одночасно "німецька Венеція", тому що місцева річка Регніц утворює багато розливів і каналів, а саме місто стоїть на семи пагорбах. В часи середньовіччя Бамберг був потужним церковним та адміністративним центром, а зараз це туристичний центр, відомий на весь світ своїми визначними пам'ятками і «димним пивом». Бамберг відомий своєю архітектурою, тут представлені стилі від романського до готики, від ренесансу до бароко. Унікальність Бамберга полягає в тому, що він уцілів під час Другої Світової Війни. Ви будете у захоплені від краси цієї перлини архітектурного мистецтва, що внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Переїзд у Нюрнберг (Німеччина). Екскурсії по місту. Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнберзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург. Поселення в готель. Ночівля.
8 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Львів.


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту (готель 3* - 4*);
 • Харчування (згідно програми);
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;

Додатково оплачуються:
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Індивідуальне медичне страхування - 50 грн;
 • Проїзд громадським транспортом (якщо виникне така необхідність);
 • Особисті витрати;
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ! 225 грн - сервісний збір візового центру.
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook