English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Тури по Європі


Європа-Парк


Країни:Німеччина - Франція - Швейцарія - Чехія
Міста: Лейпціг - Баден-Баден - Страсбург - ЄВРОПА-ПАРК - Рейнський Водоспад - Цюріх - Брно

Тури по Європі. Баден-Баден. Швейцарія Тури по Європі. Цюріх. Швейцарія
Баден-Баден. Німеччина
Цюріх. ШвейцаріяДати початку та закінчення
Тривалість,дні
Ціна за одну особу
23.03.2012 – 29.03.2013
7
тур відбувся

1 день
Ранковий виїзд зі Львова автобусом єврокласу. Перетин кордону Україна-Польща. Поселення у транзитний готель на території Польщі. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Лейпціг (Німеччина). Оглядові екскурсії. Лейпцігдруге за величиною місто Саксонії, всесвітньо відоме торговельне місто, адже щороку тут проходить близько 25 міжнародних галузевих виставок і різних ярмарків. Тут знаходиться другий за старшинством німецький університет, який до цих пір вважається одним з найпрестижніших в Німеччині, де навчалися Гете, Шуман, Вагнер...
Нічний переїзд в Баден-Баден (Німеччина).
3 день
Зранку приїзд. Відвідування термальних купалень. Терми Каракалла - найбільш відомий комплекс в Баден-Баден, який виділяється своєю сучасною архітектурою. Він був відкритий після реконструкції в 1985 році і зараз вважається найсучаснішим термальним комплексом Європи. Вас чекають романтичні гроти з гарячою і холодною водою, водоспади, проточні канали і корисні масажні душі.
Переїзд в Страсбург (Франція). Екскурсії по Страсбургу: столиця французької провінції Ельзас, історичному центру якого ЮНЕСКО надала статус пам'ятника архітектури всесвітньо-історичного значення поряд з такими містами, як Венеція і Прага. У Страсбурзі Ви побачите перлину європейської готики, всесвітньо відомий Страсбурзький собор – найвища споруда середньовічної Європи. Від собору на всі боки розбігаються вулички старого міста.
Поселення в транзитний готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Відвідування найбільшого парку розваг в Німеччині недалеко від Фрайбурга – “Європа-Парк”. Це найбільший і найпопулярніший у Німеччині розважальний комплекс і парк атракціонів. Тут Європа існує не тільки на географічній карті, але і в серцях відвідувачів.
Європа- Парк
- це чарівна країна дитинства, де живе вічна казка!

Поселення в транзитний готель. Ночівля.
5 день
Сніданок. Переїзд. Рейнський водоспад (Швейцарія) - найбільшого та найвеличнішого з усіх водоспадів Європи, який вражає не тільки своєю висотою. Переїзд у Цюріх (Швейцарія). Цюріх - найбільше і одне з найкрасивіших міст країни. Його живописні вузькі провулочки з чарівними будиночками в готичному стилі, в яких розташовані булочні, кондитерські, антикварні магазинчики зачарують вас назавжди. Вечорами тут грають вуличні музиканти, тече рікою пиво і вино, тут співають і танцюють до півночі.
Вільний час. Нічний переїзд в Брно (Чехія).
6 день
Зранку приїзд. Пішохідна екскурсії по Брно. Саме походження назви міста говорить про його оборонну функцію – слово «брнені» означає «броня». Сьогодні – це друге за величиною і значущістю місто Чеської Республіки.
Поселення в транзитний готель
. Ночівля.
7 день
Сніданок. Виселення з готелю. Від'їзд до Львова.


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту;
 • Харчування (згідно програми);
 • Медичне страхування;
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;

Додатково оплачуються:
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати;
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
 • 225 грн - сервісний збір візового центру.
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook